Logika półprzewodnikowa tworzy moduł kontrolera UF1 DAW


Firma Solid State Logic ogłosiła wprowadzenie nowego modułu kontrolera z pojedynczym suwakiem, UF1 DAW Control Center, zaprojektowanego z zaawansowanym oprogramowaniem do obsługi intuicyjnych funkcji sterowania. SSL nadal wykorzystuje swoją udaną strategię, aby przepakować każdy etap swoich legendarnych konsolet audio, tworząc jednocześnie nowe moduły łączące nowoczesne metody produkcji z cyfrowymi stacjami roboczymi audio (DAW). Nowy moduł sterujący UF1 zapewnia pełną wizualną informację zwrotną i głęboką integrację w połączeniu z nową wtyczką SSL Meter Plug-in i oprogramowaniem SSL 360°.

Firma Solid State Logic ogłosiła wprowadzenie nowego modułu kontrolera z pojedynczym suwakiem, UF1 DAW Control Center, zaprojektowanego z zaawansowanym oprogramowaniem do obsługi intuicyjnych funkcji sterowania. SSL nadal wykorzystuje swoją udaną strategię, aby przepakować każdy etap swoich legendarnych konsolet audio, tworząc jednocześnie nowe moduły łączące nowoczesne metody produkcji z cyfrowymi stacjami roboczymi audio (DAW). Nowy moduł sterujący UF1 zapewnia pełną wizualną informację zwrotną i głęboką integrację w połączeniu z nową wtyczką SSL Meter Plug-in i oprogramowaniem SSL 360°.

Nowe centrum sterowania DAW SSL UF1 zostało zaprojektowane tak, aby oferować kompletną i wszechstronną powierzchnię kontrolną z jednym suwakiem dla każdego, kto chce kompleksowo kontrolować swój program DAW. Nowa powierzchnia UF1 przenosi słynny zaawansowany przepływ pracy SSL do produkcji w pudełku, zapewniając wysokiej jakości 100-milimetrowy zmotoryzowany suwak, dwa wyświetlacze TFT LCD o wysokiej rozdzielczości 4,3 cala, miękkie w dotyku, trwałe gumowe klawisze i ważone koło zębate, a wszystko to zamknięte w solidna metalowa obudowa.

Korzystając z tych fizycznych elementów sterujących i wyświetlaczy, użytkownicy uzyskują pełną kontrolę nad panoramami DAW, wysyłkami, wtyczkami i nie tylko, a także możliwość dostosowania 46 klawiszy programowych specjalnie do określonych przepływów pracy. Dzięki jasnej i wnikliwej wizualnej informacji zwrotnej dostarczanej przez wyświetlacze, intuicyjnemu sterowaniu i głębokiej integracji z nową wtyczką SSL Meter Plug-in i oprogramowaniem SSL 360°, UF1 zapewnia nowy poziom integracji DAW, który spodoba się dużemu rynkowi adresowalnemu.

„Inteligentny lub„ zaawansowany przepływ pracy ”, jak to nazywamy, zawsze leżał u podstaw projektowania naszych produktów. UF1 nie jest wyjątkiem – po raz kolejny podnieśliśmy poprzeczkę w zakresie tego, co jest możliwe, aby zatrzymać artystów, producentów i inżynierów w strefie, jednocześnie pracując nad gotowymi produkcjami lub w środowisku hybrydowym. Oferując rozbudowaną funkcjonalność i elastyczność, UF1 oferuje wydajność niespotykaną wcześniej w kontrolerze tej wielkości, a w połączeniu z UF8 i UC1 stanowi niezwykle wydajną wirtualną konsolę SSL “- wyjaśnia Andy Jackson, starszy menedżer produktu SSL Studio.

 

Reklama

UF1 może kontrolować do 3 programów DAW jednocześnie i jest wyposażony w profile dla Pro Tools, Logic, Cubase, PreSonus Studio One, Ableton Live, LUNA (Universal Audio) i Pyramix. Dedykowane elementy sterujące transportem i wyważone pokrętło J/Scrub sprawiają, że poruszanie się po nawet największych sesjach jest szybkie i wydajne. Dodatkowe klawisze transportu można dostosować do podstawowych skrótów przepływu pracy, takich jak włączanie/wyłączanie pętli i włączanie/wyłączanie śledzenia kliknięć. Lub użytkownicy mogą nacisnąć przycisk Shift, aby uzyskać szybki dostęp do trybów automatyzacji DAW. Wysokiej jakości 100-milimetrowy zmotoryzowany tłumik SSL zapewnia precyzyjną kontrolę podczas pisania automatyzacji i oczywiście precyzyjne dostrajanie głośności ścieżki podczas sesji nagraniowych i miksowania. Duży, wielozadaniowy karbowany enkoder umożliwia bankowanie ścieżek, emulację kółka myszy w celu praktycznej kontroli i kontroli głośności systemu komputerowego.

Natychmiastowa, dogłębna wizualna informacja zwrotna dotycząca nazw ścieżek DAW, parametrów, wyświetlania czasu, wtyczki SSL Meter i pasków kanałów obsługujących 360° w SSL Plug-in Mixer jest dostarczana przez dwa wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości UF1. Inne wtyczki SSL channel strip, w tym najnowsza emulacja 4K B i słynna emulacja serii 9000, Channel Strip 2 mogą być kontrolowane z powierzchni UF1 z kluczowymi informacjami, takimi jak krzywa EQ oraz aktywność bramki i kompresji pokazywana na wyświetlaczach.

 

Oprócz kompleksowej kontroli DAW, każdy zakup UF1 obejmuje wieczystą licencję na wtyczkę SSL Meter (o wartości 99,99 USD / 99,99 EUR), która jest wizualizowana na dużym 4,3-calowym wyświetlaczu IPS i może być kontrolowana bezpośrednio z powierzchni UF1 lub SSL 360 ° Plug-in Mixer Wtyczka SSL Meter oferuje niezbędne narzędzia pomiarowe, w tym poziomy szczytowe i RMS, system K, balans stereo, pasek korelacji faz, oscyloskop fazy Lissajous, 31-pasmowy pomiar RTA, VU i PPM.

Nowy UF1 może być używany samodzielnie lub w połączeniu z nim protokół SSL UF8 dla jeszcze głębszej kontroli SSL DAW. UF1 jest również doskonałym rozszerzeniem sprzętowym kontroler wtyczek UC1 SSL, dodając sterowanie tłumikiem i zapewniając łatwy dostęp do parametrów paska kanałów z włączonym SSL 360° wraz z wizualną informacją zwrotną o krzywych EQ. Aby uzyskać najlepszą konfigurację kontrolera SSL, oferującą pełny przepływ pracy wirtualnej konsoli SSL, użytkownicy mogą połączyć do czterech UF8 z UC1 i UF1.

SSL UF1 kosztuje 699 USD i 599 EUR i jest dostarczany z wieczystą licencją na nową wtyczkę SSL Meter oraz sześciomiesięcznym okresem próbnym SSL Complete.

www.solidstatelogic.com

 

Oprogramowanie SSL 360° to wieloplatformowa aplikacja dla systemów Mac i Windows, która stanowi „mózg” całego oprogramowania i sprzętu obsługującego SSL 360° w jednym wygodnym miejscu, tworząc potężne wirtualne środowisko miksowania. Zdjęcie przedstawia również kombinację powierzchni sterujących SSL UF8, UF8 i UC1.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment