Jak używać iPada jako telepromptera


Niezależnie od tego, czy chcesz używać tabletu do pomocy w czytaniu skryptów na ekranie lub poza nim, czy nawet używać wysokiej jakości aparatu jako kamery internetowej, jednocześnie utrzymując kontakt wzrokowy podczas rozmów wideo, zobacz, jak używać iPada jako teleprompter.

iPad świetnie sprawdza się jako główne urządzenie, ale jest również cenny jako dodatkowy ekran do takich rzeczy, jak zewnętrzny wyświetlacz Maca lub teleprompter. Poniżej przyjrzymy się kilku sposobom korzystania z iPada do robienia takich rzeczy, jak czytanie skryptów lub utrzymywanie dobrego kontaktu wzrokowego podczas rozmów wideo podczas korzystania z legalnych sprzęt telepromptera i wysokiej jakości aparat lub po prostu zacznij od bezpłatnego oprogramowania, takiego jak aplikacja Apple Pages.

Jak używać iPada jako telepromptera

Dzięki bezpłatnej aplikacji Pages

Jeśli chcesz zacząć od opcji bezpłatnej, Pages to świetne miejsce na rozpoczęcie, jeśli potrzebujesz telepromptera do zastosowań poza ekranem.

  1. Umieść swój skrypt w Strony na iPadzie
  2. Stuknij ikonę z trzema kropkami więcej w prawym górnym rogu
  3. Wybierać Tryb prezentera
  4. Stuknij ikonę Aa w prawym górnym rogu, dostosuj ustawienia czcionki, a następnie stuknij przełącznik obok Auto Scroll
  5. Po włączeniu możesz dostosować prędkość przewijania tekstu za pomocą suwaka tuż pod przełącznikiem

Apple przedstawia proces w tym filmie:

Użyj aplikacji innej firmy

Jeśli szukasz czegoś bardziej bogatego w funkcje, aplikacja innej firmy może załatwić sprawę. Znaleźliśmy PromptSmart Pro być świetną opcją z funkcjami takimi jak rozpoznawanie mowy, które dostosowuje monity do szybkości Twojego głosu (i wstrzymuje, jeśli zejdziesz ze scenariusza). Może również odwracać tekst, aby był zgodny z dwukierunkowe szkło teleprompterowe. Możesz także zdecydować się na nagrywanie wideo podczas czytania skryptów za pomocą wbudowanej kamery iPada.

Reklama

Możesz wypróbuj PromptSmart Lite za darmo podczas PromptSmart Pro kosztuje 19,99 USD i ma inne zakupy w aplikacji, aby odblokować wszystkie funkcje, ma ocenę 4,6 / 5 gwiazdek z ponad 4000 recenzji.

Inną wysoko ocenianą opcją jest Teleprompter na 4,5 / 5 gwiazdek z ponad 400 recenzjami. Możesz spróbować za darmo Teleprompter Premium za 15 USD, jeśli chcesz odblokować bardziej zaawansowane funkcje.

Tryb telepromptera Luna Display

Innym ciekawym rozwiązaniem jest użycie Luna Display i dwukierunkowe szkło teleprompterowe (rozdzielacz wiązki), aby móc utrzymywać kontakt wzrokowy z osobami podczas rozmów wideo, jeśli chcesz używać wysokiej jakości aparatu, takiego jak lustrzanka cyfrowa.

Oczywiście możesz również użyć tego rozwiązania do nagrywania wysokiej jakości wideo, używając iPada jako telepromptera. Luna Display niedawno uruchomiła Tryb telepromptera – coś, czego nie ma funkcja Sidecar firmy Apple. Dowiedz się więcej o tym wyjątkowym rozwiązaniu wyjaśnionym przez Adama Lisagora z Kanapka.

Przeczytaj więcej samouczków 9to5Mac:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!