Jak pokonać bossa Sludge Like w Zelda: Tears of the Kingdom


Pokonanie Jak szlam jest częścią eksploracji Domeny Zory i Zadanie „Wskazówki do nieba”. w głównej historii The Legend of Zelda: Łzy królestwa.

To wszystko jest częścią długiego „Sydon z Zory”, która ostatecznie zaprowadzi cię aż do Świątynia Wody.


Pokonywanie szlamu Jak środkowy boss

Po odkryciu „wodnego mostu” i znalezieniu Kraina Niebiańskich Ryb i rozwiązałeś zagadkę, wróć do Sydonu na Mipha’s Court, aby rozpocząć bitwę z Sludge Like.

Ten boss jest podobny do innych wrogów, których mogłeś widzieć w pobliżu Hyrule, i działa w ten sam sposób, ale z błotnistym akcentem. Na szczęście Sidon będzie tutaj, aby pomóc. Rozmawiaj z Sidonem przez całą bitwę aby nasycić twoje ataki wodą i wystrzelić przed siebie wodny pocisk. Uderz Sludge Like wodą, aby go spłukać, co pozwoli ci go zaatakować.

Reklama

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Jeśli będziesz dalej, wypluwa na ciebie pociski. Jeśli jest blisko, spróbuje cię ugryźć, kradnąc twoją broń i zadając trochę obrażeń.

Będziesz chciał się do niego zbliżyć i odsunąć od niego, gdy się zbliży, by cię ugryźć. Kiedy chybia, jego klucz języczkowy będzie wystawał. Uderz go strzałą, bronią drzewcową lub inną bronią, która może go dosięgnąć, aby go ogłuszyć. Gdy zostanie ogłuszony, wyzwól serię ataków, dopóki się nie zregeneruje. Powtarzaj te kroki, aż umrze.

Link walczy z Sludge Like

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Po jego śmierci odpali się krótki przerywnik filmowy i będziesz mógł odebrać (zepsuty) Royal Claymore ze skrzyni, która wyskoczyła z ciała bestii.

Sidon ucieknie, by udać się do światła w jeziorze, a ty powinieneś podążać za nim po schodach Mipha’s Court. Możesz zeskoczyć ze szczytu schodów bezpośrednio do jeziora i zejść na dół, by spotkać się z Sidonem. Otworzy wejście do następnego obszaru, The Starożytne wodociągi Zorado którego możesz wskoczyć, kiedy tylko będziesz gotowy.

Podczas gdy następny obszar zapewni ci narzędzia do układania puzzli, są one łatwiejsze dzięki bombowym kwiatom, jeśli takie masz. Nie krępuj się zebrać trochę przed wejściem, jeśli chcesz mieć łatwiejszy czas.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Opis przejścia Joniu Shrine i Ralis Channel Crystal w Zelda: TOTK

Sanktuarium Joniu znajduje się wewnątrz The Legend of Zelda: Łzy królestwa'S Lanaryu Wielka Wiosna region. Nasz poradnik pomoże Ci znaleźć Sanktuarium Joniu...

Super Flower prezentuje zasilacze ATX 3.0 z serii Leadex VII na targach Computex

Super Flower, gigant w dziedzinie zasilaczy OEM, powraca do kanału sprzedaży detalicznej dla majsterkowiczów dzięki najnowszym, w pełni modułowym zasilaczom klasy premium z...

Apple potwierdza trwające spowolnienie FaceTime i awarię iMessage

Apple twierdzi, że zarówno FaceTime, jak i iMessage doświadczają dziś spowolnień i przestojów. Problem zaczął się kilka godzin temu i trwa. Apple wymienia...
Advertisment