Do czego służą jajka w Animal Well i jak odblokować szybką podróż


Zaczniesz znajdować jajka dość wcześnie Studnia dla zwierzątale minie trochę czasu, zanim odkryjesz, do czego służą — mianowicie są jak klucze do konkretnego pokoju w Studnia dla zwierzątmapę, która umożliwia dostęp do nowych obszarów.

Nasz Studnia dla zwierząt przewodnik wyjaśni, jak używać jajek i jaki mają one związek z szybką podróżą.


Jak używać jajek w Animal Well

Reklama

Zdjęcie: Billy Basso/Bigmode przez Polygon

Niemal natychmiast znajdziesz swoje pierwsze jajko Studnia dla zwierząt. Gdy się obudzisz, skieruj się w lewo. W ścianie znajduje się ukryte przejście, które zaprowadzi cię do pierwszego jajka — tzw Koniczynowy Jajko — w klatce piersiowej.

Wpadnie do twojego ekwipunku na stronę, gdzie nie będziesz mógł z nim wejść w interakcję. Zanim zrozumiesz, w jaki sposób są używane, zajmie trochę czasu.

Mapa Animal Well pokazująca lokalizację pomieszczenia z jajami i kilku jaj

Grafika: Jeffrey Parkin/Polygon | Źródła: Billy Basso/Bigmode przez Polygon

Po przejściu przez pierwszy wróg-duchzrobisz to znajdź mapę a następnie wspiąć się na (to, co nazywamy) pokój z jajami. Tutaj dostaniesz Znaczki dla Twojej mapy. Nie będziemy prowadzić Cię przez proces znajdowania pierwszej garści jaj, ale są one zaznaczone na powyższej mapie — konkretnie jest ich osiem. A to dlatego, że…


Jak używać jaj w pomieszczeniu z jajkami

Pokój z jajami dla zwierząt Well

Zdjęcie: Billy Basso/Bigmode przez Polygon

Kiedy wejdziesz do pomieszczenia z jajkami, zobaczysz pawia stojącego nad półkami, na których ułożone są wszystkie jajka, które znalazłeś. Co ważniejsze, po lewej stronie zobaczysz czworo drzwi. Na dolnej znajduje się osiem kropek, na drugiej od góry 16, na trzeciej 32, a na najwyższej 64.

Te kropki odpowiadają liczbie znalezionych jaj. Gdy znajdziesz odpowiednią liczbę jaj, drzwi otworzą się automatycznie. Pierwsze drzwi — otwierające się, gdy znajdziesz osiem jaj — prowadzą do sposobu na odblokowanie szybkiej podróży (więcej na ten temat poniżej), ale nie wiemy, do czego prowadzą pozostałe.


Jak odblokować szybką podróż w Animal Well

Lokalizacja fletu zwierzęcego w Animal Well

Zdjęcie: Billy Basso/Bigmode przez Polygon

Gdy będziesz mieć osiem jajek, udaj się do pomieszczenia z jajkami, a będziesz mógł przejść przez najniższe drzwi. Kilka ekranów po lewej stronie znajdziesz wymarzony pokój z kilkoma śpiącymi szynszylami.

Wskocz po schodach po lewej stronie i użyj ich, aby wskoczyć do skrzyni w lewym górnym rogu. W środku znajdziesz flet zwierzęcy.

Zagraj na swoim nowym flecie, aby obudzić szynszyle, a one podejdą do ciebie (kiedy znajdziesz się na tym samym poziomie w pionie, co one). Skorzystaj ze swoich nowych przyjaciół, szynszyli, aby wspiąć się po schodach w prawo. Alternatywnie możesz po prostu użyć różdżka bąbelkowa Jeśli to masz.

Animal Well używa zwierzęcego fletu do otwierania wrony dzioba

Zdjęcie: Billy Basso/Bigmode przez Polygon

W następnym pokoju znajdziesz coś w rodzaju ołtarza. Kiedy stoisz przed nim, oczy wrony kierują się w lewo i zapalają się. Stój tam i graj na zwierzęcym flecie. Dziób (usta?) ptaka się otworzy.

Wskocz na nią i wejdź do środka.

Centrum szybkiej podróży Animal Well

Zdjęcie: Billy Basso/Bigmode przez Polygon

Dojdziesz do nowego pomieszczenia z kilkoma głowami zwierząt i kolejnym ołtarzem. Zeskocz do ołtarza i ponownie zagraj na flecie. Spowoduje to otwarcie wszystkich głów zwierząt, które do tej pory znalazłeś, czyniąc to pomieszczenie a centrum szybkiej podróży swego rodzaju.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple News+ może być ratunkiem dla witryn z wiadomościami i czasopismami

Chociaż wielu wydawców początkowo było ostrożnych co do premiery Wiadomości Apple+choć niektórzy obawiają się, że może wyrządzić więcej szkody niż pożytku, istnieje coraz...

Infinidat dodaje mniejsze macierze G4 z deklarowaną dwukrotnie większą wydajnością

Infinidat dodał dwa dyski twarde i Pamięć flash produkty macierzowe – nazwane Infinibox G4 – które zapewniają 2-krotny wzrost wydajności w porównaniu z...

Karty graficzne GALAX Intros z serii Classic oparte na RTX 4070 SUPER i RTX 4070 Ti SUPER

GALAX wprowadził linię kart graficznych Classic opartą na kartach NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER i RTX 4070 SUPER. Karty te są...
Advertisment