Nie wiesz, jaki program telewizyjny obejrzeć? Zostaw komentarz, pomożemy


Kochamy rekomendacje filmowe tutaj, w Polygonie. Ale my Również Miłość polecanie programów telewizyjnych. Czy to jest przerażenie, science-fiction, małe serie, komedia, thrillerylub po prostu najlepszy w roku, zawsze staramy się przedstawiać czytelnikom nowe i ekscytujące programy, które pokochają. A teraz — po wielu filmach do zrobienia — chcemy znaleźć dla Ciebie idealny program telewizyjny. (Mamy na myśli Ty.)

Dlatego też mamy ten regularnie otwarty wątek, którego zadaniem jest pomoc Wam, drodzy czytelnicy, w znalezieniu idealnego zegarka. Szukasz limitowanej serii, która opowie samodzielną historię z pytaniami, które będą z Tobą na zawsze? Mamy cię. Chcesz znaleźć kolejny najlepszy serial komediowy do obejrzenia, aby móc oderwać się od serialu, który oglądasz? Ciebie też tam mamy.

Od 15:30 do 17:30 EDT będę w sekcji komentarzy poniżej, odpowiadając na Twoje pytania i zgłaszając prośby dotyczące tego, co powinieneś obejrzeć. Wcześniej zaprogramowaliśmy to jako cotygodniową kolumnę filmową, ale przeniesiemy tę wersję na miesięczną, gdzie z tygodnia na tydzień będzie pojawiać się więcej wątków z rekomendacjami niezwiązanymi z filmami. Jest to także świetne miejsce, aby podzielić się tym, co oglądałeś, jeśli chcesz porozmawiać o tym z innymi czytelnikami Polygon! Udział jest bardzo mile widziany, nawet bez pytań.

Trochę o mnie, kuratorce tego wydarzenia: Nazywam się Zosha Millman, redaktorka telewizyjna Polygon. Wielki fan telewizji (i filmów, ale w dzisiejszych czasach jesteśmy stricte boob tube) wszelkiego rodzaju. Ostatnio skłaniam się ku klasycznej telewizji, serialom komediowym, thrillerom i ostatnio natłokowi nowych produkcji telewizyjnych.

W zeszłym tygodniu byłem na wakacjach, więc był to stosunkowo lekki tydzień oglądania, gdy byłem poza domem. Ostatnio naprawdę pokochałam kilka rzeczy Pretendentzy (zagraj to w klubie), Wszyscy są w Los AngelesI Dzięki (próbuję wypełnić pewne luki w klasycznej telewizji). Ale ostatnio oglądałem też: Pod mostem, Hacks, Elsbeth, Dragnet (na razie tylko kilka odcinków z lat 50.; pracuję nad programem telewizyjnym chronologicznie), Szkoła podstawowa Abbotta, Kaiju nr 8, Delicious in Dungeon, Nagroda Big Door, I X-Men ’97. Jeśli chodzi o filmy (dla jasności): Oglądane Widziałem blask telewizora, Sam, wraz z ponownym obejrzeniem Sieć społeczna I Źli chłopcy II (kto to robi w ten sposób).

Teraz nadszedł czas, aby zwrócić się do ciebie. Co chciałbyś obejrzeć w ten weekend (lub co planujesz obejrzeć)? Zostaw prośbę w komentarzach, a ja się nią zajmę między 15:30 a 17:30 EDT. Szczegóły pomogą — daj mi znać, czego szukasz, jaki jest Twój gust jako widza i wszelkie inne istotne informacje, którymi chcesz się podzielić (np. usługi przesyłania strumieniowego, do których masz dostęp, lub o czym był program, który oglądasz) chcę naśladować, jeśli w ogóle).

Reklama

Kilka przykładów dobrych zapytań z zeszłotygodniowej edycji filmu:

Do zobaczenia w komentarzach o 15:30 EDT! W międzyczasie odrzuć swoje prośby.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kobiety w danych: CDO BAE Systems wyjaśnia, dlaczego różnorodność danych ma znaczenie

Praca z dzikimi gorylami i gibonami ratowniczymi nie jest tradycyjną drogą do kariery w branży danych i technologii. Ale dla Johanny Hutchinson...

Jak oglądać serial komediowy Próbowanie na Apple TV+

Dzisiaj, AppleTV+ Premiera czwartego sezonu brytyjskiego oryginalnego serialu komediowego Próbować, z udziałem Rafe’a Spalla i Esther Smith. Pierwsze dwa odcinki nowego sezonu...

AOC przedstawia 27-calowy monitor Q27B3CF2 WQHD 100 Hz USB-C

Specjalista w dziedzinie wyświetlaczy, firma AOC, z dumą przedstawia nowy, elegancki model QHD, będący zorientowanym na wartość dodatkiem do linii monitorów B2C, serii...
Advertisment