Czy Rowlet może być błyszczący w Pokémon Go?


14 marca 2023 r. Rowlet będzie w centrum uwagi, a ty otrzymasz podwójne PD za ewoluowanie Pokémonów. I nie, Rowlcie nie może błyszczeć Pokemon Go (już)!

Ponieważ Rowlet jest Pokémonem starterem, prawdopodobnie zadebiutuje w błyszczącej formie podczas Dzień Wspólnoty. z Dzień społeczności Chespin w styczniu 2023 r. dopiero zaczęliśmy brać udział w Dniach Społeczności dla starterów z regionu Kalos, co oznacza, że ​​alolanowi starterzy są prawdopodobnie odpadem.

Biorąc to wszystko pod uwagę, jeśli uda ci się znaleźć Rowleta z wysokimi statystykami, rozważ zatrzymanie go przez chwilę, zanim go rozwiniesz. Rozwijając go do ostatecznej formy, Decidueye, podczas ostatecznego Dnia Społeczności prawdopodobnie nauczy go bardzo potężnego ruchu Frenzy Plant, który warto mieć.

Pokémon polega na złapaniu ich wszystkich i włączeniu Pokemon Go, oznacza to łapanie każdego wariantu, w tym rzadkich, błyszczących wersji Pokémonów. W każdy wtorek o godz Pokemon Go, gracze zobaczą, jak konkretny Pokémon pojawia się częściej podczas Godziny Spotlight, która trwa od 18:00 do 18:59 czasu lokalnego. Spotlight Hour to Twoja szansa na załadowanie cukierków, szansa na Pokémony o wysokim CP i, jeśli masz szczęście, błyszczącego Pokémona.

Czy błyszczące stawki są zwiększane podczas Godziny Spotlight?

Błyszczące stawki nie wydają się być zwiększane podczas Godzin Spotlight, na podstawie danych zebranych przez społeczność Pokémon Silph Road. Jednak sama liczba Pokémonów, które pojawiają się podczas godzinnego cotygodniowego wydarzenia, da ci większą szansę na kliknięcie losowego błyszczącego. Im więcej pokemonów klikniesz, tym więcej masz okazji do złapania błyszczącego pokemona.

Co mogę zrobić, aby przyciągnąć więcej błyszczących Pokémonów?

Niewiele, niestety. Wydaje się, że to przypadek losowy. Wskaźniki łapania Shiny Pokémon są ustalane przez programistę Niantic i zazwyczaj są zwiększane tylko podczas specjalnych wydarzeń, takich jak Dni Społeczności lub Strefy Safari, lub podczas Legendarnych Rajdów. Nie ma przedmiotów konsumpcyjnych, które zwiększają tempo błyszczących Pokémonów.

Gdzie mogę znaleźć listę dostępnych błyszczących Pokémonów?

Reklama

LeekDuck trzyma lista aktualnie dostępnych błyszczących Pokémonów. Jest to pomocny przewodnik wizualny, który ilustruje wygląd wszystkich istniejących błyszczących Pokémonów.

Aby uzyskać więcej wskazówek, sprawdź Polygon Pokemon Go przewodniki.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Samsung Galaxy Tab S8 Plus jest obecnie dostępny za 33 lata

Najnowsze oferty Amazon zapewnią Ci ogromne oszczędności na Samsung Galaxy Tab S8 Plus i innych wspaniałych produktach ...

WWDC 2023 potwierdzone: od 5 do 9 czerwca w Apple Park

Apple oficjalnie ogłoszono WWDC 2023. Wydarzenie odbędzie się w Apple Park z przemówieniem, orędziem o stanie Unii i nie tylko. Cała...

Resident Evil 4 remake Chapter 10 walkthrough

Resident Evil 4’s 10th chapter sees Leon trying to rescue Ashley after she got grabbed (again) at the end of Chapter...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!