Apple udostępnia trzecią publiczną wersję beta iOS 16.4 z nowymi emotikonami


Po wtorkowej publikacji iOS 16.4 beta 3 dla deweloperówApple udostępnia teraz trzecią publiczną wersję beta systemu iOS 16.4 użytkownikom zarejestrowanym w domenie Program Apple Beta. Jak już wspomnieliśmy, aktualizacja wprowadza wiele nowych funkcji i zmian w systemie operacyjnym.

Ta historia jest wspierana przez Mosyle, jedyna ujednolicona platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które w pełni integruje pięć różnych aplikacji na jednej platformie Apple, umożliwiając firmom i szkołom łatwe i automatyczne wdrażanie, zarządzanie i ochronę wszystkich urządzeń Apple. Ponad 35 000 organizacji wykorzystuje rozwiązania Mosyle do automatyzacji wdrażania, zarządzania i zabezpieczania milionów urządzeń Apple każdego dnia. Poproś o BEZPŁATNE konto już dziś i odkryj, jak możesz uruchomić autopilota swojej floty Apple w cenie, w którą trudno uwierzyć.

Użytkownicy, którzy zainstalowali już poprzednią publiczną wersję beta systemu iOS 16.4, mogą teraz zainstalować najnowszą wersję, przechodząc do opcji Ustawienia > Ogólne > Aktualizacja oprogramowania na swoim iPhonie lub iPadzie. Numer kompilacji dzisiejszej aktualizacji to 20E5229e.

iOS 16.4 zawiera wiele nowych funkcji. Obejmuje to dziesiątki nowych emotikonów, aktualizacje aplikacji Muzyka i Podcast, obsługę 5G Standalone, nową architekturę HomeKit, podgląd linków Mastodon w Wiadomościach i nie tylko. Oczekuje się, że aktualizacja zostanie udostępniona publicznie w marcu lub kwietniu.

Oprócz publicznej wersji beta 3 systemu iOS 16.4 firma Apple udostępnia następujące aktualizacje użytkownikom zarejestrowanym w programie Apple Beta Software Program:

Zauważyłeś jakieś zmiany w dzisiejszej wersji iOS 16.4 beta 3 lub iPadOS 16.4 beta 3? Daj nam znać w komentarzach poniżej lub na Świergot.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mandalorianin daje Star Wars: Rebel’s Gazareb dużą scenę CGI

Odcinek z tego tygodnia Mandalorianin sezon 3, „Pirat”, był świadkiem powrotu Carona Tevy, kapitana New Republic Starfighter Paula Sun-Hyunga Lee,...

Pojawiają się wyniki Snapdragon 8cx Gen 4 SoC Geekbench, prawdopodobnie próbka inżynierska

Wyniki testów porównawczych dla Qualcomm Snapdragon 8cx Gen 4 SoC pojawił się w przeglądarce Geekbench wcześnie rano, pod oznaczeniem Snapdragon 8cx Next Gen....

Pierwszy zwiastun Asteroid City to najbardziej Wes Anderson, jaki zobaczysz dzisiaj

Czy rzeczywiście kosmici ukrywają się gdzieś w Searchlight Pictures Miasto asteroid z reżysera Wesa Andersona jest do dyskusji. Jednak całkiem jasne jest...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!