Apple rozpocznie masową produkcję wyświetlaczy iPhone’a 15 w czerwcu


Na ofertę iPhone’a 14 duży wpływ miały ograniczenia podaży w zeszłym roku, co spowodowało, że klienci nie byli w stanie kupić nowego modelu na czas przed świętami – zwłaszcza jeśli chodzi o modele Pro. Tym razem jednak wydaje się, że produkcja paneli wyświetlacza do iPhone’a 15 rozpocznie się już w czerwcu, aby mieć pewność, że do końca roku będzie dostępna wystarczająca liczba sztuk.

Produkcja wyświetlaczy iPhone’a 15 rozpocznie się w przyszłym miesiącu

Jak poinformował o analityk DSCC Ross Young, produkcja paneli wyświetlacza iPhone’a 15 ma rozpocząć się w czerwcu. Według analityka oczekuje się, że zarówno iPhone 15, jak i iPhone 15 Pro będą miały „wczesną przewagę pod względem wolumenu”, co sugeruje, że Apple spodziewa się wyższego popytu na te konkretne modele.

Młody to powiedział wszystkie nowe modele iPhone’a 15 otrzymają Dynamic Island, nie tylko modele Pro. Wiadomość została potwierdzona przez inne źródła, m.in. w tym 9to5Mac. Modele Pro zachowają ten sam rozmiar wyświetlacza, co obecna generacja, ale z cieńszymi ramkami. Nic dziwnego, że więcej technologii premium, takich jak ProMotion, która umożliwia zmienne częstotliwości odświeżania do 120 Hz, pozostanie wyłącznie w modelach Pro.

Przygotowanie do produkcji iPhone’a 15 podobno rozpoczęło się w styczniuale masowa produkcja rozpoczyna się zwykle między czerwcem a lipcem.

Więcej o iPhonie 15

modelu iPhone'a 15 Pro.

Według 9to5Mac’s źródła, Apple pracuje nad nowym projektem dla linii iPhone 15. Jednak część tego przeprojektowania została odrzucona – byłyby to nowe półprzewodnikowe przyciski głośności z dotykowym sprzężeniem zwrotnym. Mimo to klienci mogą spodziewać się nowego przycisku akcji, który zastąpi przełącznik wyciszania/dzwonka.

Reklama

Poinformowali o tym analitycy Ming-Chi Kuo i Jeff Pu Apple zdecydowało się wrócić do klasycznych przycisków głośności ze względu na problemy z zaopatrzeniem, ponieważ nowe przyciski byłyby zbyt skomplikowane i mogłyby opóźnić produkcję iPhone’a 15.

Co ciekawe, ujawnił to niedawny raport Kuo Apple może zdecydować się na większe wyświetlacze dla przyszłorocznego iPhone’a 16 Pro. Młody też zasugerował to samo na Twitterze kilka dni temu.

Zarówno iPhone 15, jak i iPhone 15 Pro mają zostać oficjalnie zaprezentowane we wrześniu.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tenstorrent wybiera Samsung Foundry do produkcji chipletów AI nowej generacji

Tenstorrent, firma sprzedająca procesory AI oraz licencje AI i RISC-V IP, ogłosiła dzisiaj, że wybrała firmę Samsung Foundry do wprowadzenia na rynek nowej...

Szansa dla programistów AI | Tygodnik Komputerowy

Liderzy IT coraz częściej zdają sobie sprawę, że sztuczna inteligencja (AI) stanie się potężnym narzędziem, które pomoże im stawić czoła wyzwaniom związanym z...

Nowa wersja Forda F-150 Lightning Flash będzie miała większy zasięg, większy ekran i pompę ciepła

Ford ogłosił nową wersję „Flash” modelu F-150 Lighting z roku modelowego 2024, z większym ekranem, większym zasięgiem i pompą ciepła, która pomaga poprawić...
Advertisment