Jak chronić surfowanie w Zelda: Tears of the Kingdom


Surfowanie po tarczy jest kluczową formą przejścia w The Legend of Zelda: Łzy królestwa. Tak jak Łzy Królestwapoprzednika, Breath of the Wild, możesz wskoczyć na swoją tarczę i jeździć na niej jak na desce po zboczach i górach — bez spalanie cennej wytrzymałości.

W Łzy Królestwanowej zdolności Bezpiecznika, surfowanie po tarczach jest o wiele bardziej złożone, głównie dzięki nowej Bezpiecznik umiejętność. Nasz przewodnik się załamuje jak chronić fale W The Legend of Zelda: Łzy królestwai zawiera kilka ogólnych wskazówek, jak najlepiej wykorzystać tę funkcję z nowymi narzędziami do Twojej dyspozycji.

Jak chronić surfowanie w Tears of the Kingdom

Możesz osłaniać fale na dowolnej tarczy, którą podniesiesz — gdy tylko Wielka Niebiańska Wyspa. Jednak surfowanie po tarczach może być nieco trudniejsze, dopóki nie zdobędziesz paralotnia wkrótce po dotarciu do właściwego Hyrule.

Krótka wersja: Możesz chronić surfowanie trzymając ZL, aby wyciągnąć tarczę, skacząc, a następnie naciskając A, gdy jesteś jeszcze w powietrzu.

Ponownie, może to być trudne do osiągnięcia, jeśli nie masz paralotni lub przynajmniej skaczesz po jakimś nachylonym zboczu. Jakkolwiek to zrobisz, surfowanie po tarczach może być świetną metodą przemierzania w Tears of the Kingdom.

Reklama


Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Jak wspomniano poprzednio, Bezpiecznik tylko wzmacnia tę funkcję. Podłączając urządzenia Zonai, możesz pokryć tonę ziemi surfując z tarczą. Spróbuj dołączyć a rakieta do twojej tarczy. Jest to trochę szybsze niż zwykłe bieganie i wygląda całkiem interesująco. Jednak rakiety przeżerają twoje ogniwo energetyczne, co oznacza, że ​​możesz używać tych sztuczek tylko przez około pięć do 10 sekund, zanim pęknie po przyczepieniu do tarczy.

Jeśli chcesz uzyskać pionowość swojej tarczy, Bezpiecznik a lufa bombowa do twojej tarczy. Można je znaleźć w całym Hyrule po opuszczeniu Wielkiej Niebiańskiej Wyspy — szczególnie tam, gdzie znajdują się Bokobliny. Zabawne w tym jest to, że jeśli masz beczkę z bombą, gdy prosisz o surfowanie po tarczy, faktycznie da ci to trochę wzmocnienia w drodze eksplozji. To świetnie nadaje się do uzyskania odrobiny pionowości, aby chronić fale, a nawet pomóc w skalowaniu fragmentów terenu.

Pamiętaj jednak, że surfowanie po tarczach osłabi twoją tarczęwięc nie rób tego na żadnej tarczy, którą chcesz mieć pod ręką podczas walk z bossami lub innych ważnych spotkań.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

EVGA wyprodukowała sklasyfikowaną płytę główną AMD X670E, prototyp kosztuje na aukcji 1300 dolarów

Firma EVGA zaprojektowała płytę główną z chipsetem AMD X670E dla segmentu entuzjastów dla platformy Socket AM5, która nigdy nie trafiła na rynek masowy....

Wydarzenie Pokémon Go „Spelunker’s Cove” i zadania badawcze w określonym czasie

PokemonGo organizuje wydarzenie Pokémon typu wodnego i skalnego o nazwie „Zatoka Spelunkera” zbiegło się z Pokémon Go Fest: Madrid. ...

Intel identyfikuje główną przyczynę problemów ze stabilnością jeziora Raptor w wadliwym algorytmie mikrokodu eTVB

Firma Intel zidentyfikowała główną przyczynę problemów ze stabilnością obserwowanych w niektórych wysokiej klasy modelach procesorów Core „Raptor Lake” 13. i 14. generacji, które...
Advertisment