Animal Crossing: New Horizons nowe postacie pojawią się w listopadzie


Nowi przyjaciele dołączą do obsady Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty w listopadzie Nintendo ogłosiło podczas specjalnego wydarzenia Nintendo Direct w piątek.

Kapp’n i jego piękne piosenki powrócą do gry. Ale to nie wszystko, żeglarz zabierze Cię do ukrytego miejsca, w którym może być inny sezon. I nie tylko on jest nowy w grze. Do Kapp’na dołączą inne postacie, takie jak wróżka Katrina i pudelka Harriet w dodatku, który pojawi się na wyspie Harv.

ten Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty Aktualizacja do wersji 2.0 nadejdzie 5 listopada.

Piątkowe wieści nadchodzą po długim oczekiwaniu. Nowe Horyzonty nie ma specjalizacji aktualizacja od marca, kiedy programiści wydali więcej slotów projektowych i najbardziej konfigurowalne przedmioty. Od tego czasu do lata fani mieli nadzieję, że gra dostanie Nowa postać, wydarzenie lub przynajmniej kilka nowych pozycji, bez skutku.

Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty było hitowa gra roku 2020. Ta gra podąża za postacią osadnika gracza, który zasiedla opuszczoną wyspę, która jest również zamieszkana przez od dawna ulubione postacie, takie jak Tom Nook i Isabelle.

Gra polega na regularnych aktualizacjach, aby utrzymać zaangażowanie fanów. Wiele Nowe HoryzontyDotychczasowe aktualizacje wprowadziły postacie z poprzednich gier poprzez wydarzenia sezonowe. Alpaki Cyrus i Reese były dodane przez wydarzenie weselne w czerwcu 2020 r.; W listopadzie ubiegłego roku spotkaliśmy Franklina, indyka i szefa kuchni na specjalnym wydarzeniu z okazji Dnia Indyka gdzie gracze pomagali mu gotować. Wczesna impreza w kwietniu 2020 r. wprowadziła nas również do Zippera, przerażający króliczek Animal Crossing.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Arctic przedstawia wentylatory P14 RGB i P14 A-RGB

ARCTIC, jeden z wiodących producentów niskoszumowych chłodnic i komponentów do komputerów PC, rozszerza portfolio wentylatorów RGB o 140 mm warianty serii P z...

Krzyk kończy dominację kasową Spider-Man: No Way Home w odrodzeniu serialu

Spider-Man: Bez drogi do domu wbił się w serca kinomanów, nie raz, nie dwa, ale trzy razy. Zmieniło wyobraźnię branży...

Walmart poważnie podchodzi do metawersu

Wygląda na to, że Walmart przygotowuje się do skoku w metawersum. Ostatnie zgłoszenia znaków towarowych wskazują, że firma chce ustanowić...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!