Analityk przewiduje tańsze Apple TV do końca 2022 r.


Apple TV, który faktycznie konkuruje z Roku i Amazonem, może pojawić się na rynku pod koniec roku. Według analityka Ming-Chi Kuo w tweecieApple wprowadzi nowy Apple TV „poprawiający strukturę kosztów” w drugiej połowie 2022 roku.

Najwyższy czas.

Obecnie Apple sprzedaje trzy modele Apple TV. Jego Apple TV 4K ma pojemność 32 GB i 64 GB i kosztuje odpowiednio 179 USD i 199 USD. To dobra oferta za to, co otrzymujesz z Apple TV 4K. Oprócz oferty Nvidia’s Shield żaden dekoder nie ma takiego samego wsparcia dla szerokiej gamy standardów i formatów kina domowego, jak Apple TV 4K. Jest to złoty standard dla profesjonalnych instalatorów kina domowego i jest szczególnie chwalony za możliwości EDID.

EDID lub Extended Display Identification Data w zasadzie informuje twój dekoder, odtwarzacz Blu-Ray lub inne urządzenie, do jakiego rodzaju wyświetlacza został podłączony. Urządzenia, które wykonują złe uściski dłoni EDID, mogą próbować odtwarzać treści HDR, gdy telewizor ich nie obsługuje lub, co gorsza, myślą, że Twój telewizor nie obsługuje HDR i odmawia ci tego słodkiego zakresu dynamiki, za który prawdopodobnie zapłaciłeś. Roku, Amazon i wiele innych dekoderów może być dość kiepski w tych uściskach dłoni i zapewniać telewizorowi sygnał najlepszej jakości, jaki może obsłużyć z dowolnego źródła strumieniowego. Apple to przybija.

Ale podczas gdy bardziej przystępny cenowo Apple TV HD ma tę samą obsługę EDID crackerjacka, brakuje mu wszystkich innych gadżetów, które sprawiają, że 4K jest obowiązkowym zakupem dla nerdów kina domowego. Obsługuje tylko do 1080p, a za 149 USD jest to strasznie zły zakup. Na przykład, lepiej oszczędzać pieniądze na złym zakupie.

Co jest problemem dla Apple. Firma chce sprzedawać Ci swoje usługi, w tym Apple Fitness (działa tylko na urządzeniach Apple) i Apple TV Plus. Starannie współpracowaliśmy z innymi dostawcami dekoderów i producentami telewizorów, aby uzyskać te produkty na swoich urządzeniach, ale to naprawdę nie wystarczy, aby konkurować z Roku i Amazon, z których każdy ma dekodery, które zaczynają się od znacznie poniżej 50 USD i mają większość takie same możliwości jak Apple TV HD za 149 USD.

Reklama

Kij Apple TV, który zaczyna się od 99 USD lub mniej z obsługą AirPlay 2, ta doskonała obsługa EDID i możliwość radzenia sobie z fitnessem byłyby znacznie bardziej atrakcyjne. To cena bliższa kijom oferowanym przez Roku i Amazon. Nadal byłby droższy, ale przynajmniej byłby poniżej 100 USD.

Ale każde tańsze urządzenie Apple TV nadal by mnie zastanawiało — jaki jest wtedy sens Apple TV HD? Po prostu oddzielić pieniądze od portfeli ludzi, którzy nie zwracają na to uwagi? Ze względu na wysoką cenę i niższą rozdzielczość wyjściową, nie ma to większego sensu jako produkt w obecnej cenie. Może się to skończyć spadkiem ceny poniżej 100 USD, a nowe urządzenie z obsługą 4K może zająć jego miejsce pośrodku.

Tweet Kuo tak naprawdę nie wyjaśnia, gdzie to nowe urządzenie znajdzie się w ofercie Apple TV, więc w tym momencie nikt nie zgaduje. (Jeśli faktycznie wiesz, napisz do nas na tips@theverge.com.) Może nawet całkowicie zastąpić Apple TV HD.

Niezależnie od tego, czym okaże się ten potencjalny nowy produkt, miejmy nadzieję, że będzie tańszy niż obecna oferta i będzie miał lepszą nazwę. Mamy Apple TV 4K, Apple TV HD, Apple TV Plus i aplikację Apple TV Up Next; jeśli dodamy do oferty Apple TV Stick lub cokolwiek innego, naprawdę martwię się o algorytm wyszukiwania Google, gdy ludzie wyszukują „Apple TV”.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowa zasada Apple App Store dla łatwiejszego usuwania kont i danych trafi 30 czerwca

Podczas imprezy WWDC 2021 firma Apple wprowadziła szereg zmian zasad dotyczących App Store, dostosowanie zasad do wszystkiego od polowania na nagrody...

Twórcy Dream Daddy tworzą następny horror psychologiczny

Rogue Games i Game Grumps współpracowali przy tworzeniu wymarzony tato: Symulator randkowania z tatą w 2017 roku — gra, która początkowo...

Najlepsze oferty dzisiaj: Samsung Galaxy Tab S8, inteligentne monitory, urządzenia peryferyjne do gier i nie tylko

Źródło: Pocketnow Dzisiejsze najlepsze oferty ZAWARTOŚĆ BLISKO Samsung Galaxy Tab...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!