Przewodnik po lokalizacji i przedmiotach Destiny 2 Xur, 13-17 maja


Cotygodniowy sprzedawca egzotycznych przedmiotów, Xur, przebywa w losowych miejscach na całym świecie Destiny. W Przeznaczenie 2, może pojawić się na całej mapie, a także wewnątrz Wieży. W tym tygodniu Xur znajdziecie w EDZstojąc na urwisko z widokiem na Kręta Zatoka.

Reklama

Obraz: Bungie przez Polygon

Inwentarz Xura w tym tygodniu składa się z następujących elementów:

 • Cerberus+1, Solarny karabin zwiadowczy: 29 legendarnych odłamków
 • Graviton Forfet, hełm łowcy: 23 legendarne odłamki
 • Synthoceps, skrzynia Tytana: 23 legendarne odłamki
 • Grzech Nezaraka, hełm czarnoksiężnika: 23 legendarne odłamki
 • Egzotyczny engram: 97 legendarnych odłamków (możesz teraz kupić drugi za pomocą egzotycznego szyfru)
 • Zadanie Egzotyczny szyfr: za darmo

Od Pory Zmartwychwstałego i Królowa czarownicXur co tydzień sprzedaje losowy rzut zarówno Hawkmoon, jak i Dead Man’s Tale.

Oto specjalne bronie egzotyczne, które sprzedaje:

 • Hawkmoon, kinetyczna armata ręczna (strzał parakauzalny): 125 000 migotu, 200 legendarnych odłamków, egzotyczny szyfr, odłamek wstąpienia
 • Opowieść umarlaka, kinetyczny karabin zwiadowczy (kolec czaszkowy): 125 000 migotu, 200 legendarnych odłamków, egzotyczny szyfr, odłamek wstąpienia

Od Sezonu Zaginionych Xur sprzedaje również kolekcję starych zbroi i broni — podobnych do Banshee-44 i Ada-1. Zazwyczaj te przedmioty są trudne do znalezienia i pochodzą z dawno minionych sezonów. Każdy przedmiot (zbroja lub broń) kosztuje tylko 1000 migotów i 50 legendarnych odłamków.

Legendarny ekwipunek Xura w tym tygodniu składa się z następujących elementów:

 • Ugryzienie lisa, karabin snajperski Kinetic
 • Ostatni taniec, broń przyboczna Arc
 • Strzaskany Szyfr, karabin maszynowy Pustki
 • Sojourner’s Tale, Słoneczna strzelba
 • Gridskipper, karabin pulsacyjny Pustki
 • Żegnaj, broń boczna Kinetic
 • Sorrow’s Verse, karabin automatyczny Arc
 • Zestaw zbroi funkcji Kairos

Przedmioty Xura spadają z mocą podobną do mocy twojej postaci.

Cerber+1

Cerber+1 jest dziwnym egzotycznym dodanym w Opuszczony. Jest to karabin automatyczny, który wystrzeliwuje cztery strzały naraz i zachowuje się bardziej jak automatyczna strzelba z większym zasięgiem i mniejszymi obrażeniami. Jego głównym atutem egzotycznym jest Czterogłowy piesco powoduje, że wystrzeliwuje jeden pocisk z każdej z czterech luf pistoletu jednocześnie. Pakiet rozrzutu strzałów sprawia, że ​​broń jest o wiele celniejsza, gdy celujesz z celownika.

Pistolet ma również Katalizatorznaleziony losowo przez zabijanie wrogów na świecie, który dodaje możliwość przytrzymania przycisku przeładowania, aby uzyskać jeszcze węższy rozrzut, stworzony do walki na bliskim dystansie.

Cerberus+1 jest jednym z Przeznaczenie 2najbardziej zwariowana broń. Jest bardzo fajny w użyciu, jeśli możesz przyzwyczaić się do jego ogólnie niedokładnej natury. Więc chociaż nie jest to coś, co nazwalibyśmy „dobrym”, zdecydowanie warto je podnieść.

Przepadek grawitonu

Przepadek grawitonu to hełm Hunter z Klątwa Ozyrysa. Choć wygląda jak powracający Egzotyk z Przeznaczeniejego egzotyczny atut, Znikający cieńjest zupełnie inna w Przeznaczenie 2. Ten profit zwiększa długość twoich umiejętności niewidzialności i powoduje, że twoja umiejętność walki wręcz szybko się odnawia, gdy jesteś niewidzialny.

Graviton Forfeit jest w rzeczywistości bardzo potężny dzięki nowemu drzewu „Way of the Wraith” i sprawi, że będziesz niewidzialny przez bardzo długi czas. Jeśli lubisz być podstępny, podnieś ten hełm.

Rzut Xura w tym tygodniu zawiera 63 statystyki.

Synthoceps

Po dużej zmianie Synthoceps będzie teraz wzmacniać obrażenia w walce wręcz i super obrażenia o stałą wartość przez pełne osiem sekund po tym, jak zostanie otoczony przez trzech lub więcej wrogów. To jest teraz potencjalnie bardzo potężny Egzotyk.

ten Ulepszenia biotyczne nieodłączny profit oferuje „zwiększony zasięg ataku w zwarciu”, a także „ulepszone obrażenia w zwarciu i super obrażenia w otoczeniu”. Są to jedne z najpotężniejszych Egzotyków Tytanów w grze i zawsze przynoszą ci korzyści za ich noszenie. Jeśli ich nie masz, kup je!

Rzut Xura w tym tygodniu zawiera 63 statystyki.

Grzech Nezareca

Grzech Nezareca nie jest szczególnie ekscytującym hełmem czarnoksiężnika, ale jest bardzo dobry. Głównym atutem jest Ekstraktory Otchłani, który powoduje, że obrażenia od Pustki odnawiają energię umiejętności — nudne, ale skuteczne. Obejmuje to obrażenia Pustki od twojej podklasy oraz od twojej broni energetycznej lub mocy. Jeśli kiedykolwiek grałeś w Voidwalkera lub masz broń z Pustki, której używasz cały czas, podnieś ten wspaniały hełm.

Rzut Xura w tym tygodniu zawiera łącznie 60 statystyk.

Zadanie Egzotyczny szyfr

Zadanie Egzotyczny szyfr Xur

Obraz: Bungie przez Polygon

Rozpoczęcie w Poza światłem, Xur ma nowe zadanie związane z egzotycznym szyfrem. Egzotyczny szyfr pozwala kupić stare przedmioty egzotyczne w kiosku Monuments to Lost Light w wieży. Będziesz potrzebować tych przedmiotów i kilku innych walut, aby odebrać przedmioty egzotyczne, takie jak dziedzic pozorny i prawda.

W tym tygodniu Xur chce, abyś ukończył 21 szturmów lub wygrał mecze Tygla lub Gambitu. Po ukończeniu zadania zdobędziesz egzotyczny szyfr, którego możesz używać w dowolny sposób.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najnowszy czarny charakter Batmana to robot Failsafe w Batman #125 Chipa Zdarsky’ego

Od 2006 roku DC Ordynans seria była miejscem, w którym najwięksi pisarze firmy robili swoje największe huśtawki — do pisania Historia...

Nowoczesny komputer All-in-One z serii AM272 firmy MSI może być Twoim zaufanym partnerem dla biznesu

Firma MSI, światowy lider w wysokowydajnych i innowacyjnych rozwiązaniach komputerowych, ogłosił wprowadzenie nowoczesnego komputera All-in-One z serii AM272 wyposażonego w najnowsze oprogramowanie, które...

James Cameron mówi, że Avatar 4 to „skurwysyn” — ale może nie reżyserować tego

W porządku, jeśli się zgubiłeś, ale oto krótkie przypomnienie, że w tym roku Avatar: Droga Wody to tylko pierwszy z potencjalnych...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!