„Wodny most”, lokacja Land of the Sky Fish w Tears of the Kingdom


Sięgając Kraina Niebiańskich Ryb jest częścią eksploracji Domeny Zory i „Zadanie Wskazówki do nieba”. w głównej historii The Legend of Zelda: Łzy królestwa.

To wszystko jest częścią długiego „Sydon z Zory” linię zadań, która ostatecznie zaprowadzi cię aż do Świątynia Wody.


Gdzie znaleźć lokalizację Watery Bridge i Land of the Sky Fish

Gdy już znalazłeś Król Dorefan w zadaniu „Wskazówki do nieba”.teleportuj się do Świątynia Ihen i szybować do tego brązowego wodospadu — „wodnego mostu” — płynącego z podniebnej wyspy z Zbroja Zory wyposażony.

Reklama

Użyj pancerza Zora, aby wspiąć się na wodospad spadający z Wyspy Pływających Łusek.
Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Ta wyspa jest „krainą podniebnych ryb”, ponieważ przypomina rybę na niebie. Wow. Ryba jest pokryta błotem, ale nie trzeba jej spłukiwać.


Land of the Sky Fish rozwiązanie zagadki kropelek

Zgodnie z sugestią tabliczki, którą czyta ci Jiahto, musisz wystrzelić strzałę przez „kropelkę”. Oto wskazówka dla przypomnienia:

Pole tekstowe z napisem „Stań na krainie podniebnych ryb i spójrz na jej wzniosły widok.  Wśród unoszących się skał, które widzisz, czeka na ciebie kropla.”

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Aby rozwiązać tę łamigłówkę z kroplami, patrząc na południowy zachód, będąc na szczycie ryby, zauważysz szczątki, które układają się w kształt łzy, jak pokazano poniżej:

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Link stojący wzdłuż południowego krańca wyspy Floating Scales Island, naprzeciw gruzu w kształcie łuski.

Wystrzel strzałę z przyczepioną Królewską Łuską przez gruz w kształcie łusek.
Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Wystrzel strzałę z przyczepioną łuską króla do tego przez łzę. Odtworzy się scenka przerywnikowa pokazująca świecący punkt w pobliskim jeziorze. Udaj się z powrotem do Sydonu na Mipha’s Court, aby przejść do Szlam jak szef spotkanie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Disney+ ostrzega subskrybentów, że „przeanalizuje wykorzystanie Twojego konta”, aby zablokować udostępnianie haseł

W zeszłym miesiącu, Ogłoszono Disneya planuje rozpocząć walkę z udostępnianiem haseł, podobnie jak co niedawno wdrożył Netflix. Disney zaczął teraz wdrażać nowe...

Google dodaje opcję umożliwiającą wydawcom rezygnację z otrzymywania danych szkoleniowych AI

Właśnie ogłosiło to Google daje wydawcom witryn możliwość rezygnacji z wykorzystywania ich danych do uczenia modeli sztucznej inteligencji firmy, przy jednoczesnym zachowaniu dostępności...
Advertisment