W thrillerze Apple Hijack Idris Elba jest na pokładzie porwanego samolotu


Apple udostępniło pierwszy zwiastun nadchodzącej serii thrillerów akcji Uprowadzać z udziałem Idrisa Elby w czwartek. Utworzony przez George’a Kaya (Łubin) i Jima Fielda Smitha (Kryminalista), którego producentem wykonawczym jest sam Elba, siedmioczęściowy miniserial śledzi losy załogi i pasażerów na pokładzie samolotu lecącego do Londynu, który zostaje porwany przez komórkę terrorystyczną. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, co by było, gdyby 24 I Zajęty urodziłaś dziecko w samolocie, teraz masz odpowiedź.

Serial, opowiadany w czasie rzeczywistym, skupia się na perspektywach kilku pasażerów na pokładzie danego lotu oraz zespołu specjalistów ds. zwalczania terroryzmu i negocjatorów pracujących nad przechwyceniem samolotu i bezpiecznym uwolnieniem zakładników. Mając tylko siedem godzin do wyczerpania paliwa, zarówno pasażerowie, jak i śledczy na ziemi będą musieli szybko myśleć, jeśli chcą uratować wszystkich na pokładzie.

Uprowadzać zawiera dwóch bohaterów; Sam Nelson (Elba), rozsądny negocjator biznesowy z talentem do improwizowania w trudnych sytuacjach, oraz Zahra Gahfoor (Przebijacz śniegu‘S Archie Panjgabi), oficer antyterrorystyczny prowadzący śledztwo w sprawie porwania. Elba i Panjgabi dołączają do obsady drugoplanowej, w tym Christine Adams (Czarna Błyskawica), Maksa Beesleya (Ciała), Eve Myles (Torchwood), Neila Maskella (Mały topór), Jasper Britton (Nowy Świat), Harry’ego Michella (Wczoraj), Aimée Kelly (Wilcza krew), Mohamed Elsandel (Hireth) i Bena Milesa (Andor).

Uprowadzać Premiera na Apple TV Plus 28 czerwca.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment