Rozwiązanie North Lomei Labyrinth, ścieżka w Zelda Tears of the Kingdom


Labirynt Północnego Lomei ukrywa w sobie świątynię The Legend of Zelda: Łzy królestwaRegion gór Hebra. W centrum labiryntu znajdziesz Świątynia Mayaotaków. Labirynty są zawsze trudne, ale istnieje kilka różnych sposobów poruszania się po labiryncie i ukończenia świątyni.

Nasz przewodnik pomoże ci znaleźć lokalizację świątyni Mayaotaki, poruszając się po labiryncie północnego Lomei zebrać skarb i Światło Błogosławieństwa.

Gdy skończysz z labiryntem na poziomie powierzchni, udasz się w górę w niebo, aby ukończyć Niebiański Labirynt Północnego Lomeiktóry następnie otworzy plik Labirynt Głębin Północnego Lomei. Będąc na strukturze nieba, będziesz mógł również ukończyć Sanktuarium Tenbez.

Kiedy skończysz, nasz lokalizacje sanktuariów strona i interaktywna mapa Hyrule może skierować cię w stronę czegoś innego do zrobienia.


Lokalizacja Labiryntu Północnego Lomei

Reklama

Grafika: Jeffrey Parkin, Nicole Carpenter/Polygon | Obrazy źródłowe: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

The Labirynt Północnego Lomei i droga do Świątynia Mayaotaków znajdują się w obrębie Góry Hebry region Hyrule na współrzędnych (-056, 3535, 0234). Północny Labirynt Lomei znajduje się prawie bezpośrednio na północ od Zamek Hyrule, trochę na zachód. Wersje nieba i głębin są oczywiście tuż nad i pod.


Ścieżka North Lomei Labirynt i dotrzyj do świątyni Mayaotaki

Będziesz musiał przedostać się do labiryntu, aby znaleźć świątynię, która jest samą zagadką świątyni. Dowiesz się, że jesteś przy wejściu do labiryntu, gdy dotrzesz do tabliczki Zonai i notatki od badacza. Badacz pozostawił ślad z szyszek sosnowych, którymi należy podążać, co zaprowadzi cię do centrum i do Świątynia Mayaotaków.

Link patrząc na kamień, aby wejść do labiryntu North Lomei w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

To łatwy sposób na przejście przez labirynt, ale jest to dość długa ścieżka.

Zanim wyruszysz, upewnij się, że masz dokąd rozpalić ogień. To jest niezbędne.

[Ed. note: As well as the walkthrough in text below, here’s a visual representation of the path, which may be easier to follow. The yellow lines are the surface, and the green is when you climb the ladder to the second floor.]

Mapa pokazująca, jak przejść przez podniebny labirynt lomei w grze Zelda: Tears of the Kingdom

Grafika: Nicole Carpenter/wielokąt | Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Oto jak ukończyć Labirynt Północnego Lomei:

1. Udaj się prosto do labiryntu, używając ognia do stopienia lodu. Rozpal ognisko na wprost i stwórz przeciąg za pomocą szyszek sosnowych. Użyj tego przeciągu, aby szybować nad mrokiem.

2. Skręć w prawo, a następnie skręć w lewo, gdzie mrok Jest głównie blokując drogę.

3. Udaj się prosto do kolejnego ogniska i zanotuj. Skręć w prawo.

4. Podążaj ścieżką aż do następnego rozwidlenia. Skręć w lewo.

5. Skręć w prawo, a potem zaraz przed zmrokiem skręć w lewo.

6. Skręć w lewo. Jest widelec — po prawej stronie znajdują się dwa lodowe bloki. Skręć w prawo, za lodem.

7. Podążaj ścieżką, aż dotrzesz do następnego ogniska. Użyj ogniska i szyszki, aby stworzyć przeciąg, który pozwoli ci przejść prosto przez mrok.

8. Skręć w prawo.

9. Kieruj się prosto przez mrok. Spotkasz barykadę z lodu. Roztop go, aby przejść obok, a następnie przeturlaj głazy, aby uzyskać łuk zonaitowy od klatka piersiowa.

8. Zejdź po schodach i skręć w drugą w prawo. Rozpal ognisko drewnem, krzemieniem i szyszką, aby stworzyć przeciąg i szybować nad mrokiem. Idź prosto do końca korytarza.

9. Skręć w ostatnią w lewo, potem w drugą w lewo, gdzie mrok jest w rogu.

10. Jedź prosto, skręć w prawo, w lewo, a następnie w prawo.

11. Skręć w lewo, używając ognia i szyszek sosnowych, aby przejść przez mrok. (Alternatywnie możesz wspiąć się na ścianę, aby ominąć.)

12. Skręć w lewo, a potem w prawo, by dostać się do kolejnej notatki i ogniska.

13. Idź prosto obok ogniska (i lekko w prawo, na końcu labiryntu) i roztop lód, aby odsłonić klatka piersiowa która nagradza a Potężna tarcza Zonaite.

14. Odwróć się i skieruj prosto w stronę światła na końcu korytarza.

15. Skręć w pierwszą w lewo, a następnie jedź prosto.

16. Skręć w prawo, a potem znowu w prawo i idź dalej, aż znajdziesz cały bałagan mroku. Możesz użyć ognia, aby ponownie go pokonać, używając szyszki do zrobienia przeciągu.

17. Podążaj za szyszką, a następnie skręć w lewo, gdzie znajduje się bryła lodu. Rozpuść to, aby przejść.

18. Kieruj się prosto, a następnie skręć w prawo. Skręć w pierwszą w prawo w ślepy zaułek, w którym znajduje się drabina. Wspinaj się.

19. Kieruj się prosto, a następnie skręć w lewo.

20. Idź dalej schodami w górę, a miniesz kolejne obozowisko i notatkę. Powinieneś już widzieć świątynię.

21. Zleć do kapliczki i roztop lód z przodu.

Otwarcie świątyni Mayaotaki w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

22. Wejdź do świątyni, aby odebrać nagrodę — klatka piersiowa z Diament i Światło Błogosławieństwa.

23. Wyjdź z kapliczki. Gdy wyjdziesz, odwróć się i skieruj na przeciwległą ścianę, w stronę kamiennego kręgu. Odblokuje kolejny labirynt na niebie.

34. Tam, gdzie stoisz, użyj Wspiąć się aby przejść przez sufit. Gdy dotrzesz do kolejnej platformy, zrób to ponownie. jest klatka piersiowa z Duża bateria Urządzenie Zonai.

35. Idź dalej w górę, aby dotrzeć na szczyt kapliczki.

36. Będziesz musiał zejść z powrotem do Świątynia Mayaotaków stamtąd lub skorzystaj z szybkiej podróży, aby łatwo wrócić. Kieruj się prosto za kapliczkę, aby wyjść z labiryntu, ale uważaj Mroczne Ręce będzie cię gonić.

Inną opcją jest znalezienie miejsc w labiryncie, z których możesz skorzystać Wspiąć sięa następnie wejdź na górę labiryntu, aby zlokalizować kapliczkę.


Podniebny Labirynt Północnego Lomei i Świątynia Tenbez

wejście do labiryntu nieba we łzach królestwa

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

The Niebiański Labirynt Północnego Lomei nie jest łatwo dostępny, ani też nie jest łatwo się po nim poruszać. Aby zapewnić sobie sukces, upewnij się, że odblokowałeś Pikida Stonegrove Skyview Tower i Thyplo ruiny Skyview Tower. Pikida Stonegrove jest niezbędna, ponieważ ty potrzebować mini-mapa do poruszania się po labiryncie nieba, a Ruiny Thyplo są niezbędne do sięgania wysoko w niebo.

Dostać się do Niebiański Labirynt Północnego Lomeipodróż do Thylo Rujnuje Wieżę Skyview. Upewnić się Tulina jest wezwany. Wystrzel się w przestworza i przeskakuj z podniebnej wyspy na podniebną wyspę — są dwie na ścieżce — w kierunku unoszącego się bloku labiryntu. Będziesz musiał użyć zdolności Tulina i monitorować wytrzymałość, aby dotrzeć tam.

Przejdź do dalekiego zachodniego krańca szczytu świątyni, gdzie wystaje kawałek ziemi. Właśnie tam Sanktuarium Tenbez jest, który musisz ukończyć, aby rozpocząć podniebny labirynt.

Rozwiązanie Tenbez Shrine

Otwarcie świątyni Tenbez w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

The Sanktuarium Tenbez rozwiązaniem jest grawitacja. Oto jak to rozwiązać.

1. Gdy wejdziesz, zobaczysz dużą piłkę, która jest miotana tam iz powrotem przez dwie wyrzutnie. Pomiędzy dwiema wyrzutniami znajduje się urządzenie Zonai. Uderz go, aby zmienić kolor z zielonego na żółty, co aktywuje niska grawitacja.

Link uderza w przełącznik, aby przejść do niskiej grawitacji w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

2. Wyrzutnia z prawej strony wystrzeli piłkę do celu na ścianie, otwierając bramę na drugim końcu pomieszczenia naprzeciwko celu.

3. Wyrzutnia po lewej stronie będzie teraz mogła wystrzelić piłkę przez bramę do następnego pokoju.

Otwór w kierunku innego pomieszczenia świątyni w Zelda: Tears of the Kingdom

Piłka przeleci tutaj.
Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

4. Zanim udasz się na górę, skieruj się do lewej wyrzutni, aby wystrzelić się do przeciwległego zakamarka ściany pod tarczą, gdzie znajduje się klatka piersiowa z duży ładunek Zonai.

Link szybujący nad skrzynią w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

5. Użyj wyrzutni pod wnęką, aby wystrzelić się do wyższego pomieszczenia.

6. Bezpośrednio po lewej stronie znajduje się kolejny przełącznik Zonai. To wyłączy wysoką grawitację, dzięki czemu wrzucimy piłkę do kwadratowego pudełka, które otworzy następną bramę. Poczekaj, aż piłka wróci do odległej ściany. Zostanie wystrzelony po raz drugi, w kierunku dużego pudła. Poczekaj, aż piłka będzie Tylko nad skrzynką przed naciśnięciem przełącznika. Powinien wpaść. Jeśli nie, wkrótce nadleci kolejna piłka.

Wyłączanie niskiej grawitacji w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

7. Brama się otworzy. Wejdź do środka, aby ukończyć świątynię i otrzymać Światło Błogosławieństwa.

Wyjdziesz prosto do wejścia do podniebnego labiryntu.

Rozwiązanie North Lomei Sky Labyrinth

Podniebny labirynt w North Lomei stanowi wyzwanie — musisz poruszać się po labiryncie za pomocą szybowca i wybuchów powietrza, aby odblokować cztery terminale. Labirynt sam w sobie jest skomplikowany, ale musisz także złagodzić wytrzymałość. Zamiast używać dokładnych wskazówek, istnieje prosta sztuczka do nawigacji.

Link szybujący w podniebny labirynt w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Ale najpierw idź prosto. Za ścianą zobaczysz pierwszy przełącznik. Kieruj się w obie strony na tylną stronę, gdzie ściana jest wystarczająco niska, aby ją przeskoczyć. Zbadaj smoczy kamień, aby aktywować terminal.

Wyjdź z tego pokoju. Teraz są jeszcze trzy terminale do odblokowania w północnym, wschodnim i południowym rogach kwadratowego labiryntu. W tym miejscu potrzebujesz minimapy, która wskaże ci sposób na dotarcie do każdej świątyni — bez niej na pewno się zgubisz. Użyj tego, aby podążać ścieżkami do terminali. Czasami możesz potrzebować odpoczynku, więc miej oczy szeroko otwarte na platformy, na których możesz wylądować, i wybuchy powietrza, które pomogą ci nawigować w razie potrzeby. Oto przybliżone ścieżki, którymi będziesz podążać:

Mapa pokazująca, jak przejść przez podniebny labirynt Zelda: Tears of the Kingdom

Grafika: Nicole Carpenter/wielokąt | Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Na ostatnim terminalu dostaniesz ogromny podmuch powietrza, który popchnie cię na najwyższe piętro labiryntu. Udaj się do pełnego okrągłego smoczego terminalu i zbadaj go. Gdy labirynt nieba zostanie ukończony, otworzy się również labirynt głębi. Otworzy się brama i będziesz mógł zanurkować aż na powierzchnię, a potem jeszcze niżej.

Zeskocz z platformy, aby rozpocząć. Kieruj się cały czas w dół, celując w środek powierzchniowego labiryntu. Otwór do głębi to oświetlony kwadrat.

Labirynt Głębin Północnego Lomei

Na dole jest ciemno, więc uważaj na światła na dole — nie chcesz się rozbić. Otwórz szybowiec, aby bezpiecznie wylądować. Rzuć Nasiona Jasnokwiatowego aby oświetlić rzeczy i zabrać dowolne przejście do piwnicy. Wszyscy kierują się w tę samą stronę. Znajdziesz kilka poeci na drodze w dół.

Walka z konstruktem flux w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Idź dalej schodami w dół, a znajdziesz Strumień Konstrukt III. Użyć Nasiona Jasnokwiatowego oświetlić teren i rozpocząć walkę. Strumień Konstrukt III działa w taki sam sposób, jak inne: jest świecące pudełko, w które musisz uderzyć — ściągnij je z Konstruktu za pomocą Ultraręczny a potem uderz. Wypłukać i powtórzyć.

Łatwiej jednak powiedzieć niż zrobić. Skończyło się na tym, że zostałem na wyższej platformie i użyłem strzał, by zaatakować Konstrukt. Kiedy konstrukt zbliżył się wystarczająco blisko, mogłem zdjąć świecące pudełko, aby zaatakować dalej. Konstrukty zmienią formę, więc bądź ostrożny, ale atak z półki ułatwił sprawę.

Link dostaje Spirit Greaves w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

Gdy Konstrukt zostanie pokonany, wraz z rdzeniem upuści tonę towarów. Nie możesz podnieść tego rdzenia, ale możesz przyczepić go do broni. Skrzynia pojawi się na środku pokoju z Nagolenniki złego ducha. W każdym korytarzu w piwnicy znajdziesz także kilka skrzyń; są pełne broni Zonai.

Zrobiłeś to!Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple przestrzega chińskiego prawa dotyczącego aplikacji po zagrożeniu dla głównych amerykańskich aplikacji

Tydzień po tym, jak zrobiły to inne firmy, Jabłko w końcu spełnił a chiński prawo dotyczące aplikacji, które wymaga od programistów posiadania zarejestrowanej...

Tenstorrent wybiera Samsung Foundry do produkcji chipletów AI nowej generacji

Tenstorrent, firma sprzedająca procesory AI oraz licencje AI i RISC-V IP, ogłosiła dzisiaj, że wybrała firmę Samsung Foundry do wprowadzenia na rynek nowej...

Szansa dla programistów AI | Tygodnik Komputerowy

Liderzy IT coraz częściej zdają sobie sprawę, że sztuczna inteligencja (AI) stanie się potężnym narzędziem, które pomoże im stawić czoła wyzwaniom związanym z...
Advertisment