Rozwiązanie Mayam Shrine w Zelda: Tears of the Kingdom


Świątynia Majów znajduje się wewnątrz The Legend of Zelda: Łzy królestwaarchipelagu nieba North Hyrule.

Nasz poradnik pomoże ci znaleźć lokację Mayam Shrine, rozwiązać związane z nią zagadki i zebrać skrzynię oraz Światło Błogosławieństwa.

Kiedy skończysz, nasz lokalizacje sanktuariów strona lub interaktywna mapa Hyrule może skierować cię w stronę czegoś innego do zrobienia.


Lokalizacja firmy Mayam

Reklama

Świątynia Mayam znajduje się w regionie archipelagu nieba North Hyrule pod współrzędnymi: (0344, 2815, 1820). To kapliczka Błogosławieństwa Rauru, co oznacza, że ​​zagadka jest poza kapliczki — musisz przesunąć kryształ, aby otworzyć kapliczkę.


Rozwiązanie zagadki Świątyni Majów

Układanka Mayam Shrine rozgrywa się na dwóch dużych wyspach nieba w najbardziej wysuniętych na północ obszarach Archipelagu Nieba North Hyrule. Pierwszym krokiem jest walka z Strumień Strumienia I aby zdobyć kryształ, a następnie przenieś go do lokacji Mayam Shrine.

1 Strumień Strumienia I walka toczy się na największej podniebnej wyspie archipelagu. Zauważysz jeden specjalny blok, który jest częścią Konstruktu — świecący. Użyliśmy strzały wyostrzającej oko Keese’a, aby wycelować w nią i spowodować potknięcie Konstruktu. Następnie użyj Ultraręczny wyciągnąć, a Konstrukt się rozpadnie, a kryształ wypadnie.

Walka z konstruktem Flux, który zrobiłem z klocków w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

2. Kontynuuj uderzanie w świecące pudełko niezależnie od formy, jaką przyjmuje Konstrukt. Rób to w kółko, aż zostanie pokonany.

3. Po walce możesz bezpiecznie przenieść kryształ.

4. Podnieś kryształ. Emitujący z niego promień wskaże ci kapliczkę, która znajduje się na północy, ale wyżej na niebie. Przenieś kryształ do mniejszej części obecnej wyspy, skąd go wystrzelisz.

Przenoszenie pływającej platformy w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

5. Użyj pływającej platformy z przymocowanymi wentylatorami i rakietami, aby wzbić się w niebo nad wyspą w kształcie krzyża, na której znajduje się świątynia. Użyj rakiet, aby nawigować po pływającej platformie bliżej podniebnej wyspy świątyni.

Używanie szybowca, aby zrzucić kryształ w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

6. Być może będziesz musiał użyć szybowca Zonai, aby dostać się na podniebną wyspę wcześniej, w zależności od tego, gdzie skończysz. Dobrą wiadomością jest to, że kryształ będzie nadal prowadził cię w stronę kapliczki.

Używanie platformy do przesuwania kryształu w Zelda: Tears of the Kingdom

Zdjęcie: Nintendo EPD/Nintendo przez Polygon

7. Zanieś kryształ do miejsca chramu, aby otworzyć sanktuarium.

8. Wejdź do środka, chwyć klatka piersiowai ukończ świątynię, aby otrzymać Błogosławieństwo Rauru.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Rozwiązania Ethernet 5 Gb/s firmy Realtek znacznie obniżą koszty i pobór mocy

Firma Realtek zdecydowała się jeszcze w tym roku przenieść konsumenckie prędkości Ethernet na nowy poziom dzięki rodzinie części 5 Gb/s, które nie przypominają...

Sekwencja tytułowa sezonu 2 Good Omens jest pełna pisanek i wskazówek

Dobry omen Sezon 2 nie trafi do Prime Video, ale pierwsze spojrzenie na nowy tytuł otwierający powinno zaostrzyć apetyt fanów. ...

Koncentrator JSAUX OmniCase 2 Pro USB-C z organizerem

Czy często przewozisz swojego MacBooka między biurem a domem lub pracujesz w podróży? The JSAUX OmniCase 2 Pro to ostry nowy przenośny...
Advertisment