Pierwsza linia kosmetyków Podium Pass w F1 2021 jest niedopuszczalnie słaba


Pozwolę sobie poprzedzić tę drobną skargę, mówiąc, że mam około 12 godzin czasu na torze w F1 2021sam tryb kariery, około dwa tygodnie po uruchomieniu gry. i adorować ta grai pochłonie setki moich godzin czuwania w ciągu następnego roku. Ale z tego powodu podnoszę ten smród: odblokowywanie dostosowywania i opcje, jak dotąd, są słabe. Niedopuszczalnie słaby.

W pierwszym ośmiotygodniowym sezonie przepustki na podium w grze dostępnych jest tylko pięć malowań pojazdów — a w przypadku dwóch z nich kolorów nie można zmienić, w tym „epickiej” całkowicie czarnej barwy o nazwie Shadow. Trzecie malowanie w tej kolekcji, podobnie jak wiele innych oferowanych w sklepie codziennym (do tej pory sześć w mojej kolekcji), ma główne cechy, które są ograniczone tylko do czarnego koloru.

Dlaczego jest to problem? F1 2021Najgłębszym trybem gry jest My Team, w którym tworzysz swój własny zespół dwóch samochodów Formuły 1, ścigasz się jednym z nich sam i zarządzasz rozwojem pojazdu oraz innymi kryzysami i intrygami poza torem w wielosezonowej pogoni za mistrzostwami . Jest to tryb, który krzyczy „narracja emergentna”, a po zatopieniu się w nim 120 godzin w hours F1 2020, Mogę przedstawić historię kolorów mojej drużyny, odznaki i pasków na jego barwach. Jeśli to nie połowa mojej frajdy z trybu, to przynajmniej jedna trzecia. I w F1 2021, muszę zacząć wszystko od początku, z kilkoma bardzo kiepskimi strojami dla początkujących.

Reklama

W dzisiejszym sklepie z przedmiotami dziennymi dostępne są trzy malowania pojazdów, z których dwie to zwierzęce wzory, na wypadek gdybyś chciał, aby Twój zespół wyścigowy wyglądał jak ekscentryczna ciotka mieszkająca na Upper East Side.
Zdjęcie: Codemasters/Electronic Arts za pośrednictwem Polygon

Większym problemem — większym niż moje rozczarowanie estetyczne — jest niewygodne pytanie dotyczące sportowych gier wideo, które zaczynają przypominać Fortnite i inne gry, które oferują wielopoziomowe łupy i przepustki sezonowe z zawartością do odblokowania.

A to pytanie brzmi: Absolutnie, chcę logo Centaura od F1 2020 dla mojej odznaki zespołu w F1 2021 (pomyśl o uroku pistoletu w Tęcza Sześć Oblężenie). Ale czy naprawdę chcę? Kup to znowu? Boże, to męczące. Widzisz, Centaur reprezentuje fakt, że mój fikcyjny producent samochodów używa silników Ferrari pod oryginalnym podwoziem i …

W każdym razie Codemasters zdaje się dostrzegać złą optykę ponownego pozyskiwania starych kosmetyków, ponieważ większość dotychczasowych projektów samochodów, kombinezonów i hełmów jest nowa. (Osobowość Galaxy, której kolorów nie można zmienić, jest prostą kontynuacją projektu z zeszłego roku; podobnie jak niektóre z podstawowych projektów, które każdy otrzymuje na początku.) Studio dodało również trzy inne rodzaje odblokowania — radio wzywa do zwycięstwa stworzonego kierowcy; nowe (fikcjonalne) naklejki sponsorskie; oraz osobistą naklejkę otaczającą wnętrze ochronnej aureoli kokpitu. Ale oznacza to również mniej miejsc na 30 poziomach przepustki na podium, aby nagradzać graczy skórką pojazdu lub ikoną odznaki.

W każdym przypadku, Fortnite‘s oraz Legendy ApexSpołeczności zbuntowałyby się, gdyby, odpowiednio, Epic Games lub Electronic Arts wszystko przechowało i zmusiło wszystkich do odzyskania swojej garderoby po upływie roku. Ale w przypadku sportowej gry wideo… zakłada się, że jest koszerna? Dzięki dekada Ultimate Teams, sportowi gracze wideo przyzwyczaili się do pełnego resetu trybu, który z łatwością może być tak trwały, jak Za honor, gra Ubisoft wydana w 2017 roku.

ekran pokazujący przedmioty odblokowane na poziomach 19, 20 i 21 przepustki na podium F1 2021

Na poziomie 21 F1 2021inauguracyjnym Podium Pass, jeden odblokowuje tak zwaną „epicką” barwę Cienia. To tylko całkowicie czarny projekt. Otóż ​​to. Nawet matowe wykończenie.
Zdjęcie: Codemasters/Electronic Arts za pośrednictwem Polygon

Co do tego, dlaczego model rocznych wydań utrzymuje się, to dlatego, że zakup za 60 lub 70 USD każdego roku jest podstawą gwarantowanych minimalnych płatności, które wydawcy płacą ligom sportowym i ich stowarzyszeniom graczy. Podstawą wyższych opłat licencyjnych jest sprzedaż za egzemplarz. Nie mam pojęcia, co, jeśli w ogóle, potrąca NFL lub Stowarzyszenie Graczy NFL z przychodów Madden Ultimate Team, ale chciałbym zwrócić uwagę, że na to, na co ludzie faktycznie wydają pieniądze, nie ma przedmiotu z podobizną gracza lub zespołu na tym; to alternatywna waluta w grze, która nabywa takie rzeczy.

Jest jednak różnica między budowaniem zespołów nowych graczy, którzy mogą działać inaczej w iterowanej, ulepszonej grze wideo, a prostymi przedmiotami kosmetycznymi, które nie mają żadnego celu funkcjonalnego. Cała zawartość oferowana w F1 2021Przepustka na podium lub Sklep z codziennymi przedmiotami jest kosmetyczna. Żadne z nich nie poprawia samochodu, nie podwaja zdobywanych PD ani nie daje kierowcy profitu atrybutu w trybie wieloosobowym lub innym. Właściwie nie jestem pewien, czy to lepiej, czy gorzej. Pożegnanie ze wspaniałymi projektami, które kupiłem za złotówkę lub dwa, jest irytujące jak diabli, ale co roku odbudowuję również mój zespół Diamond Dynasty i odtwarzacz Road to the Show w MLB The Show.

F1 2021Społeczność nie jest bardziej niespokojna niż Madden czy NBA 2K — ale nie jest też mniej głośna. Wygląda na to, że Codemasters wcisnął się w kąt. Opcje wydają się oferować zeszłoroczne projekty w sklepie dziennym (tylko mikrotransakcje) lub w następnym ośmiotygodniowym Podium Pass i słysząc, jak ludzie wyją na temat kupowania czegoś, za co już zapłacili. Albo kontynuuj publikowanie nowych projektów, skończą się pomysły (malarstwo Shadow to naprawdę tylko haniebna rezygnacja) i słyszeć, jak fani domagają się wspaniałych rzeczy, które dostali w zeszłym roku.

Tak, lepszy edytor barw — podobny do tego, co dostajesz gra Gran Turismo lub Forza — rozwiązałaby wszystko. Zabiłoby to również linię produktów dla Codemasters i nowego właściciela EA, więc wątpię, aby w najbliższym czasie pojawił się na konsolach. (Modderzy F1 na PC od lat bawią się niestandardowymi projektami.) Chociaż większość wszystkich, którzy ścigają się w F1 ma konto RaceNet w Codemasters — a zatem, jak można przypuszczać, jakiś zapis zawartości, którą posiadali w zeszłym roku — wątpię, aby studio nadal crunching, aby dostarczyć trzy nowe tory wyścigowe, ponieważ bezpłatna zawartość do pobrania działa również na rzecz odzyskania niektórych z największych hitów zeszłego roku.

Najbardziej rozsądna robota, jaką mogę pojąć, nadejdzie w przyszłym roku, jeśli Codemasters pozwoli ludziom przenieść jeden lub dwa projekty, aby rozpocząć karierę w F1 2022. (Sony San Diego Studio zrobiło coś takiego, kiedy kazało użytkownikom prześlij niestandardowe logo i inne projekty do skarbca MLB The Show do końca lutego, jeśli chcieliby ich użyć w tegorocznej nowej grze. Ale te niestandardowe kosmetyki są darmową treścią generowaną przez użytkowników). Niezależnie od przypadku, wciąż potrzebujemy lepszych projektów niż te, które widziałem do tej pory. Kupiłem pół tuzina garniturów i liberii, a mimo to ścigam się swoją karierą z rzeczami zawartymi na płycie.

To nie obejmuje Centaura, który, do cholery, tak, ja Wola kupić ponownie. Niechętnie. Ale będę. Założę się, że wielu innych też by to zrobiło. To jest problem.

Plik spisu to felieton z wiadomościami i opiniami Polygon na temat skrzyżowania sportu i gier wideo.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nie tak ProMotion: aplikacje innych firm ograniczone do animacji 60 Hz na iPhonie 13 Pro

Jedna z największych nowych funkcji dostępnych wyłącznie w iPhone 13 Pro oraz iPhone 13 Pro Max w tym roku włączono wyświetlacze o wysokiej...

Projekt aparatu w podobno Galaxy S22 Ultra jest zagadkowy

Jest piątek, jesień, powiew (miejmy nadzieję) w powietrzu i są świeże, powiedziałbym niedorzeczne, rendery oczekiwanego przez Samsunga Galaxy S22 Ultra. ...

Recenzja: Przysięga Leder Games to jedna z najlepszych gier planszowych roku

Tablice Ouija są zabawne, ponieważ zachęcają do wspólnego złudzenia. Jeśli ja nie poruszam planszetą, a ty też nią nie poruszasz,...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!