Pełny zwiastun serialu pani Davis jest dziki i znacznie lepszy niż pierwszy


Peacock wypuścił pierwszy pełny zwiastun Damona Lindelofa (Resztki) i Tary Hernandez (Młody Sheldon) nadchodzącej serii thrillerów science-fiction Pani Davis we wtorek i wszystko, co możemy powiedzieć, to piekło tak; tak już lepiej. Po pierwszy, nudny zwiastun wydany na początku tego miesiąca, ten nowy zwiastun oferuje znacznie lepsze spojrzenie na dziwaczny i niesamowity świat luddyckiej zakonnicy toczącej wojnę jednocześnie przeciwko i w imieniu wszechobecnej sztucznej inteligencji. Ten zwiastun w końcu oddaje sprawiedliwość założeniu serii.

Jak mówi ten nowy zwiastun i jak pisaliśmy o pierwszym zwiastunie w zeszłym tygodniu, pani Davis występuje w roli Betty Gilpin (Polowanie) jako Siostra Simone z Reno, zakonnica coraz bardziej rozczarowana światem, w którym pośredniczy zbyt dobrze znana sztuczna inteligencja, która, podobnie jak wiersz Richarda Brautigana z 1967 roku, rządzi całą ludzkością jak maszyna łaski miłości.

Kiedy posłańcy pani Davis wielokrotnie proszą Simone o przyjęcie „wyprawy” mającej na celu znalezienie „Świętego Graala” — przypuszczalnie serwerów AI — wyrusza w podróż, która przecina ścieżki Wileya (Jake McDorman). Wiley, jej były chłopak, walczy teraz jako przywódca ruchu oporu przeciwko algorytmowi.

Gdy Simone eksploruje świat w poszukiwaniu „Graala”, staje przed poważnymi pytaniami, których można by się spodziewać po programie wyprodukowanym przez faceta stojącego za Zaginiony I Resztki. Mianowicie: Po której stronie ona jest Naprawdę walczyć o? Jaki jest ostateczny zamiar pani Davis? I czy świat jako całość naprawdę byłby lepszy, gdyby pani Davis nie pociągała już za sznurki?

To fascynujący zestaw do serii thrillerów science-fiction, która mieści się gdzieś w równej odległości pomiędzy konceptualną narracją Westworld, Stworzony dla miłościI Osoba zainteresowana i bezczelny’20 minut w przyszłośćkontekst Lindelofa Strażnicy i Patricka Somerville’a Maniak. Owen Harris, który wyreżyserował chwalony przez krytyków odcinek Black Mirror „San Junipero” oraz dwa pierwsze odcinki telewizyjnej adaptacji Peacocka Aldousa Huxleya Odważny nowy światbędzie pełnił funkcję dyrektora wykonawczego serialu i wyreżyserował pierwszy odcinek.

Biorąc pod uwagę wszystkie niedawne rozmowy na temat rozprzestrzeniania się generatorów grafiki AI i technologii „Deep Fake” — która tylko wzrosła rozpowszechniony, etycznie alarmująceI obciążony prawnie w ciągu ostatniego roku — seria Lindelofa i Hernandeza nie mogła wylądować w lepszym momencie.

Reklama

Pozostaje jednak najważniejsze pytanie: Can Pani Davis trzymać lądowanie, jak facet na tym motocyklu skaczący przez tego gigantycznego pączka? Musimy po prostu poczekać i zobaczyć. Pierwsze cztery odcinki Pani Davis premiera 20 kwietnia na antenie Peacock.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wkrótce będziesz mógł korzystać z Apple Pay Later – ale czy powinieneś?

Niektórzy już potrafią używać Apple Zapłać później, a firma obiecuje, że trafi do „wszystkich uprawnionych użytkowników” w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Ale...

Recenzja MLB The Show 23: Hołd Negro Leagues sprawia, że ​​jest to najlepsza gra sportowa

Dla największych graczy baseballu, a zwłaszcza dla nich którzy pracowali Do utrzymać przy życiu ich pamięć I czyny, MLB Show 23...

Przygotuj swoje uszy na „dźwięk całej ludzkiej wiedzy” z Wikipedii

Ponieważ coraz więcej informacji jest dostarczanych za pośrednictwem źródeł audio, takich jak asystenci głosowi, Fundacja Wikimedia uznała, że ​​nadszedł czas na przyjęcie tak...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!