Nintendo mówi, że Pokémon Scarlet i Violet sprzedają się w 10 milionach egzemplarzy w ciągu trzech dni


Nintendo powiedział to w środę Pokémony Szkarłat oraz Fioletowy sprzedała się w ponad 10 milionach egzemplarzy w ciągu pierwszych trzech dni od premiery Nintendo Switch. Gry zostały wydane 18 listopada i od tego czasu osiągnęły „najwyższy globalny poziom sprzedaży dowolnego oprogramowania na dowolną platformę Nintendo w ciągu pierwszych trzech dni”. Dzieje się tak pomimo uruchomienia, które zostało zepsute przez wiele poważne problemy z wydajnością i grafiką.

To było ważne, rekordowe wydanie dla Nintendo, przewyższające wielka premiera z Miecz Pokémona oraz Tarcza w 2019 roku. Gry The Pokémon Company ósmej generacji sprzedały się w 6 milionach egzemplarzy na całym świecie w weekend premiery.

Jednak przy rekordowej sprzedaży wydaje się, że The Pokémon Company ma również jedną ze swoich najbardziej wadliwych premier. Pokémon Scarlet oraz Fioletowy uruchomiona z problemami z pojawianiem się Pokémonów i NPC, przerażającą liczbą klatek na sekundę oraz postaciami i Pokémonami przecinającymi świat. Wiele błędów jest naprawdę zabawnych, ale niektóre powodują awarię gry. W środę, Cyfrowa odlewniaktóra jest znana z analizy technicznej gier, skrytykowała „wszechstronne awarie techniczne” gier, mówiąc, że są one o krok wstecz od Legendy Pokémon: Arceus, inna półotwarta gra The Pokémon Company wydana w tym roku. Kilku graczy było prosząc o zwrot pieniędzy w grze ze względu na problemy z wydajnością, a wielu z tych graczy powiedziało, że je dostali.

Rzecz w tym, że pomimo Pokémon Scarlet oraz Fioletowysprawy, gry są tym, co wielu fanów Pokémon szukali. Są pierwszą dużą iteracją gier z głównej serii, tworząc otwarty świat, w którym trenerzy Pokémonów mogą wybierać własne przygody poprzez trzy różne linie zadań. Co więcej, gracze w końcu mogą ruszyć dalej przygody z przyjaciółmi w Szkarłat oraz Violetty komponent dla wielu graczy.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przebudzenie Smoczych Wysp — World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępne

World of Warcraft: Dragonflight, dziewiąty dodatek do cieszącej się uznaniem krytyków sieciowej gry fabularnej dla wielu graczy firmy Blizzard Entertainment, jest już dostępny!...

Historia sprawy Roe przeciwko Wade

The Podcasty Apple Ogłoszono zwycięzcę nagrody za rok 2022. Jabłko nazwane Wolno palący jako program roku, za omówienie historii przełomowej sprawy dotyczącej...

Today’s game developers grew up with gender diversity in early RPGs

My parents treated me to a bowl cut and The Lion King after I told them who I was, so it...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!