Netflix podobno planuje transmisję na żywo


Netflix może rozwijać się w kierunku transmisji na żywo. Według raportu z Ostateczny terminNetflix pracuje obecnie nad opcją transmisji na żywo dla stand-upów i innych treści na żywo.

Jak wskazał Ostateczny terminwsparcie dla transmisji na żywo może otworzyć Netflix możliwość nadawania zjazdów na żywo, jak to niedawno odbyło się w reality show o nieruchomościach Sprzedam zachód słońcaa także umożliwienie głosowania na żywo na pokazy konkursowe.

Netflix może również wykorzystać tę funkcję do emisji programów komediowych na żywo. W tym roku Netflix zorganizował pierwszy w historii festiwal komediowy na żywo i osobiście, zwany Netflix to festiwal żartów. Wydarzenie w Los Angeles trwało kilka dni i obejmowało ponad 130 popularnych komików, w tym Ali Wong, Bill Burr, Jerry Seinfeld, John Mulaney i wielu innych. Netflix jest ustawiony na rozpoczęcie wietrzenia niektóre z programów, które zostały nagrane na imprezie jeszcze w tym miesiącu i do czerwca, ale opcja na żywo może dać użytkownikom w domu możliwość oglądania programów w miarę ich rozwoju (to znaczy, jeśli Netflix zdecyduje się przywrócić festiwal w przyszłym roku).

Jak dotąd nie wiemy zbyt wiele o nadchodzącej funkcji, a Netflix nie zareagował od razu Pograniczeprośba o komentarz. Disney Plus, jeden z największych rywali Netflixa, już wszedł do transmisji na żywo. W lutym, Disney Plus wyemitował na żywo rozdanie Oscarów, pierwszy za usługę. Stał się również nowym domem cykl konkursów tańca gwiazd, Taniec z gwiazdamiktóry ma zadebiutować na platformie jako serial na żywo jeszcze w tym roku.

W najnowszym raporcie o zarobkach Netflixa serwis streamingowy zgłosił utratę subskrybentów po raz pierwszy od ponad dekady, podczas gdy Disney Plus zdołał dodaj 7,9 miliona nowych użytkowników w pierwszym kwartale 2022 r. Aby pomóc przeciwdziałać spadkowi przychodów i subskrybentów, Netflix zasugerował, że potencjalnie rozprawianie się z udostępnianiem haseła także dodając tańsza opcja przesyłania strumieniowego z reklamami.

Ujawnienie: Pogranicze obecnie produkuje serial z Netflix.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Śledź utwory, których chcesz posłuchać później za pomocą MusicBox

iOS ma wiele sposobów, aby pomóc Ci odkrywać nowe utwory, w tym wbudowana integracja z Shazam. Ale co, jeśli z jakiegoś powodu...

Nowa zasada Apple App Store dla łatwiejszego usuwania kont i danych trafi 30 czerwca

Podczas imprezy WWDC 2021 firma Apple wprowadziła szereg zmian zasad dotyczących App Store, dostosowanie zasad do wszystkiego od polowania na nagrody...

Twórcy Dream Daddy tworzą następny horror psychologiczny

Rogue Games i Game Grumps współpracowali przy tworzeniu wymarzony tato: Symulator randkowania z tatą w 2017 roku — gra, która początkowo...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!