M2 Pro Mac mini teraz 49 USD taniej w środowych najlepszych ofertach, opaski Apple Watch Leather Link 52 USD, więcej


Jesteśmy teraz w połowie tygodnia, a wszystkie dzisiejsze najlepsze zniżki na środę są do zdobycia dzięki uprzejmości z 9to5Zabawki. Tym razem powrót do najniższego poziomu wszechczasów Nowy Mac mini M2 Pro firmy Apple bierze na siebie uwagę Na 49 $ zniżki. Następnie dołączają do niego te same najlepsze oszczędności na urzędnikach Skórzane paski Apple Watch Link w 52 $jak również Wiosenna wyprzedaż Ankera na iPhone podstawowe uruchamianie Na 11 $. Stuknijcie skok dla wszystko że i bardziej w najświętszej 9to5Zabawki Przerwa na lunch.

Nowy M2 Pro Mac mini firmy Apple powraca do najniższego poziomu w historii

Apple właśnie wypuściło nowy M2 Mac mini na początku rokui chociaż widzieliśmy kilka rabatów tu i tam, dotyczyły one głównie konfiguracji bazowych. Amazon daje dziś szansę na zaoszczędzenie na bardziej wydajny model M2 Proporzucając najbardziej kompaktową maszynę Apple z systemem MacOS Do 1250 $. To 49 USD mniej od zwykłej stawki 1299 USD i tylko druga jak dotąd zniżka na tę konfigurację. Widzieliśmy, jak wyląduje w tej cenie, gdy luty dobiegł końca, ale jest to jak dotąd jedyna inna zniżka.

Jabłka zupełnie nowy M2 Mac mini odświeża ukochaną obudowę, aby zawierała najnowszą generację wewnętrznego krzemu. Istnieje ta sama kompaktowa konstrukcja, która sprawiła, że ​​poprzednie wersje były tak popularne wśród początkujących użytkowników komputerów Mac, a także usprawnionych użytkowników stacji roboczych i użytkowników domowych. Ulepszona wydajność układu M2 współpracuje również z czterema portami Thunderbolt 4, parą gniazd USB-A, wyjściem HDM i Gigabit Ethernet. Znajdziesz tu również Wi-Fi 6E i 10-rdzeniowy procesor wspierany przez 16-rdzeniowy procesor graficzny i 512 GB pamięci. My też właśnie wzięliśmy bezpośrednie spojrzenie na występ nowej maszyny Apple nad godz 9to5Maczbyt.

Oficjalne paski Apple Watch Leather Link kosztują 52 USD

Woot dzisiaj jest teraz dyskontowany Oficjalny pasek Apple Watch Leather Link firmy Apple w kilku stylach Na 51,99 USD każdy. Zwykle kosztuje 99 USD, a Ty widzisz 47% oszczędności i jedne z najlepszych zniżek w historii. W przeszłości widzieliśmy, jak mniejsze stylizacje 41 mm były o 2 USD tańsze, ale większe modele 45 mm spoczywają teraz na nowych najniższych poziomach wszechczasów.

Patrzysz na jeden z nowsze dodatki do oficjalnej stajni pasków do zegarków firmy Apple, nie wspominając już o jednej z bardziej premium ofert. Wykonany z ręcznie wykonanej skóry Roux Granada wyprodukowanej we Francji, jest to z pewnością jeden z najlepszych wewnętrznych pasków Apple. Oprócz stylowego wyglądu, pasek Leather Link ma również magnetyczną konstrukcję, która blokuje się na miejscu bez konieczności zapięcia. Przejdź poniżej, aby uzyskać więcej.

Reklama

Wiosenna wyprzedaż Ankera obejmuje zniżki na podstawowe produkty iPhone’a

Anker powraca dzisiaj z jednym ze swoich słynna wyprzedaż w sklepie Amazon w połowie tygodnia, tym razem otwierając wrota, aby przecenić kolekcję sprzętu. W samą porę, aby odświeżyć swoją konfigurację na wiosnę, jeden z 9 do 5ulubieni twórcy akcesoriów firmy s wykradają światło reflektorów takim markom jak Satechi I Belkina po obejrzeniu serii innych wiosennych wyprzedaży na początku tygodnia. Nasz najlepszy wybór ma nowa ładowarka Anker GaNPrime 65W USB-C do 42 $. Zwykle kosztuje 60 USD, a teraz patrzysz na jedną z pierwszych zniżek od czasu wprowadzenia zeszłej jesieni na poziomie 30%. To najlepsza cena w roku i podcina naszą poprzednią wzmiankę o 6 USD.

Z wystarczającą ilością energii, aby zasilić wszystko, od najnowszego iPhone’a 14 lub Pixela 7 po MacBooki M2, Chromebooki i wszystko pomiędzy, ta ładowarka GaNprime może wydzielać 65 W z trzech portów. Jest para gniazd USB-C, z których każde może wykorzystać maksymalną moc wyjściową 65 W, a także gniazdo USB-A do uzupełniania mniejszych akcesoriów i tym podobnych. Nasz przegląd z ręki szczegółowo wszystko, co musisz wiedzieć.

Najlepsze oferty wymiany

9to5Mac śledzi również wszystkie najlepsze oferty wymiany na iPhone’a, iPada, MacBooka, Apple Watch i nie tylko co miesiąc. Upewnij się, że sprawdź najlepsze oferty wymiany w tym miesiącu gdy zdecydujesz, że nadszedł czas na aktualizację urządzenia lub po prostu udaj się bezpośrednio do naszego partnera handlowego jeśli chcesz poddać recyklingowi, wymienić lub sprzedać używane urządzenia za gotówkę i wsparcie 9to5Mac po drodze!

Zapisz się do 9to5Zabawki Kanał YouTube z najnowszymi filmami, recenzjami i nie tylko!

Recenzja: Kontroler Xbox HyperX Clutch Gladiate to budżetowa bestia do gier [Video]

Recenzja Drop Sense75: czy aktualizacje w końcu sprawiają, że jest warta tagu premium? [Video]

Recenzja Playseat Trophy Logitech G Edition: Stylowy, ale ograniczony w cenie [Video]

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Windows 11 otrzymuje kilka przydatnych widżetów do monitorowania procesora, pamięci i GPU

Funkcja Windows Widgets wreszcie otrzymuje kilka przydatnych dodatków, które pozwalają monitorować użycie procesora, pamięci i GPU. Neowin zauważył że nowa wersja Microsoftu aplikacja...

Panasas dodaje obsługę S3 do przechowywania brzegowego i przenoszenia do chmury

Niedawne ogłoszenie firmy Panasas o dodaniu platformy brzegowej do rodziny platform skalowalny serwer NAS zbiegło się z planowanym znaczącym przejściem firmy w kierunku...

Security Think Tank: Krótka historia (bezpiecznego) kodowania

Ponieważ technologia rozwija się w coraz szybszym tempie, programiści stają przed większym niż kiedykolwiek wyzwaniem, aby nadążyć kod zabezpieczać i łagodzić stale rosnące...
Advertisment