Ludzie zdecydowanie jedzą pokemony w Scarlet i Violet


Przez lata, Pokémony fani zastanawiali się, czy brak zwykłych zwierząt w serii oznaczał, że ludzie w Pokémony świat czasami zjadał kieszonkowe stworzenia dla pożywienia. Podczas gdy ława przysięgłych wciąż szuka miejsc takich jak Kanto i Hoenn, Pokémon Scarlet oraz Fioletowy zdecydowanie sprawiają, że wygląda jak trenerzy z regionie Paldei nie mają nic przeciwko przekształcaniu niektórych „mons” w dania dla smakoszy.

Owoce jak jagodypotrawy jak curryi wypieki np trufle oraz malasadas odegrały zaskakująco dużą rolę w wielu ostatnich Pokémony tytuły, w których zazwyczaj działają jako ulepszenia zwiększające statystyki, które można uzyskać, kupując je w sklepach lub przez robiąc je w minigrach. Pokémon Scarlet oraz Fioletowy podtrzymuj tę tradycję w nowym regionie Paldea, gdzie ludzie wydają się mieć obsesję na punkcie podrzędnych kanapek, aw każdym mieście znajduje się wiele sklepów, w których można kupić określone składniki, aby zrobić niestandardowe kanapki z efektami specjalnymi.

Kanapki są środkiem spożywczym, który Pokémon Scarlet oraz Fioletowy kładź największy nacisk, a nauka tworzenia różnych ich rodzajów jest kluczem do maksymalnego wykorzystania poszukiwań skarbów i rzadkich pokemonów podczas eksploracji Paldei. Ale gry wprowadzają również szereg bardziej złożonych gotowych dań, które można kupić w restauracjach, takich jak Jade Palace Garden w Cascarrafa City i Seafood Fresco w Levincia City. I to właśnie w tych zakładach Szkarłat oraz Fioletowy wydaje się sugerować, że ludzie jedzą pokemony.

W przeciwieństwie do wielu poprzednich Pokémony gry, w których jedzenie było stosunkowo proste i można było łatwo założyć, że rzeczy były wegetariańskie, Szkarłat oraz Fioletowy wprowadzić szereg zaangażowanych i wyraźnie wypełnionych mięsem dań, takich jak ceviche, steki Salisbury w kształcie Pawmi i paella (de Paldea). Można argumentować, że Paldeanie po prostu mają zapasy zwierząt innych niż pokémon, których używają do przechowywania gdzieś jedzenia. Ale niektóre potrawy, takie jak „Klawf al Ajilo” Go-For-Broke Grill i „Pickled Toescool and Cucumber” Jade Palace Garden, trudno zinterpretować jako coś innego niż pokémon (lub przynajmniej ich kawałki), który ostatecznie został ugotowany do perfekcji.

To nie pierwszy raz gry jasno pokazały, że ludzie lubią jeść kawałki niektórych pokemonów

Klawf, skorupiak typu skalnego, który przypomina a włochaty krabi Toedscool, typ naziemny / trawiasty wygląda bardzo podobny do typu Wodnego Tentacool z pokolenia I, ale jest Właściwie Grzyb który biega po swojej grzybni, to dwa stosunkowo pospolite pokémony, które bez wątpienia spotkasz podczas gry Szkarłat oraz Fioletowy. Ani Klawf — pokemon z zasadzki — ani Toedscool — pokémon z drewna — nie mają wpisów w pokédexie, które wspominają cokolwiek o tym, że są jadalne, ani o mieszkańcach Paldei polujących na nich w celu zdobycia pożywienia. Ale ilustracja do Klawf al Ajilo (Klawf smażony z czosnkiem) przedstawia masywny pazur kraba pływający w misce bulionu z boczkiem chleba, podczas gdy marynowane toescool i ogórek wydają się być małym daniem pełnym posiekanych nóg Toedscool, podawanym w kwaśny winegret.

Reklama

Oczywiście nie jest to pierwszy raz, kiedy tzw Pokémony gry jasno pokazały, że ludzie lubią konsumować kawałki niektórych pokemonów i ich naturalne produkty uboczne. W Pokémon Złoto, Srebrooraz KryształZespół R słynie z założenia całego nielegalnego Operacja zbierania ogonów przez Slowpoke’a chcąc sprzedać cenne przysmaki z zyskiem. Wprowadzono również te same gry Miltankbydlęcy pokemon, którego wpis w pokédexie opisuje jego mleko jako „przyjemne zarówno dzieciom, jak i dorosłym”, a kolejne pokolenia dały nam gatunki takie jak Tropiusz, Appletunoraz Alkremie — z których wszystkie ludzie konsumują określone części, nie raniąc samego pokémona.

Możliwe, że wszystkie potrawy w nim zawarte Pokémon Scarlet oraz Fioletowy jest faktycznie zrobiony zwykłe warzywa, które po prostu wyglądają jak mięso albo że Klawf i Toedscool jakoś nie mają nic przeciwko / mogą przeżyć odcięcie rąk i nóg. Lub może być tak, że trenerzy z każdego regionu w Pokémony świat przez cały czas zajadał się różnymi pokemonami, a Paldeanie są jedynymi ludźmi na tyle odważnymi i głodnymi, by robić to na otwartej przestrzeni.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego niektórzy dyrektorzy generalni ds. technologii kibicują Elonowi Muskowi

Po długim weekendzie, dziś porozmawiajmy o w dużej mierze pozytywnym odbiorze radykalnego przeprojektowania Twittera przez Elona Muska ze strony dyrektorów generalnych ds. Zakup...

Klauzula „legalna, ale szkodliwa” usunięta z ustawy o bezpieczeństwie online

Rząd Wielkiej Brytanii zaproponował zastąpienie kontrowersyjnego „legalnego, ale szkodliwego” przepisu ustawy o bezpieczeństwie online nowymi obowiązkami w celu zwiększenia odpowiedzialności gigantów technologicznych. Zgodnie...

Streaming muzyki jest sprawiedliwy zarówno dla konsumentów, jak i artystów – stróż

Kompozytorzy i muzycy od dawna twierdzą, że streaming muzyki traktuje ich niesprawiedliwie, a mniejsi artyści zarabiają niewielkie sumy. Ale brytyjski organ nadzorujący...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!