Krzyk kończy dominację kasową Spider-Man: No Way Home w odrodzeniu serialu


Spider-Man: Bez drogi do domu wbił się w serca kinomanów, nie raz, nie dwa, ale trzy razy. Zmieniło wyobraźnię branży o co można osiągnąć podczas pandemiii może bardzo dobrze zmienić przyszłość oglądania filmów kinowych. Ale teraz, cały miesiąc po premierze, fenomen filmów Marvela zaczyna słabnąć, tylko trochę. Po raz pierwszy od debiutu, trylogia Jona Wattsa wydaje się ustępować pierwszemu miejscu w tygodniowej kasie.

Nowa Krzyk, wyreżyserowany przez Matta Bettinelli-Olpina i Tylera Gilletta (Gotowy czy nie), prawdopodobnie zdobędzie koronę z przewidywanym weekendem 30,6 miliona dolarów. To triumfalny powrót do serii meta-horroru, która od 2011 roku minęła ponad dekadę. Krzyk 4. Recenzja Polygon powiedział, że film przesuwa „autoreferencyjność do granic możliwości, aby oszukać swój status potencjalnej gotówki po dziesięcioleciach, a jednocześnie nadal pośredniczyć w satysfakcjonującym spotkaniu z ukochanymi oryginalnymi postaciami”.

KrzykLiczby to dobry znak dla branży, która wciąż zastanawia się, jak działać w niepewnych czasach. Na zewnątrz Krzyk 4flop 2022 roku Krzyk weekend otwarcia to zarabianie podobne do tego, co Krzyk 3 wyprodukowane w 2000 r. (34,7 mln USD) i co? Krzyk 2 z 1997 r. (32,9 mln USD). Dopóki Krzyk jest niewątpliwie częścią serii, która nie była zbytnio utrzymywana w ostatnich latach, a tylko trzysezonowy program telewizyjny na MTV i VH1 podtrzymywał pożary przy życiu.

Ale powracające gwiazdy, takie jak Neve Campbell, David Arquette i Courtney Cox, nie wspominając o ogólnie pozytywnej reakcji, zbudowały poziom podekscytowania, który wydaje się pasować do tego, jak czuli się ludzie, gdy poprzedni Krzyk sequele spadły. Więc ludzie rzucają się na bilety teatralne dla niektórych franczyz, gdy okoliczności wydają się odpowiednie, na przykład powracające gwiazdy i dobre recenzje.

Ale wiadomością weekendu najprawdopodobniej będzie Spider-Man: Bez drogi do domuPrzewiduje się, że drugie miejsce zajmie 20 milionów dolarów, co nie jest zbyt kiepskie. Według niezależnej witryny kasowej Liczby, Nie ma drogi do domuKwota brutto za weekend rozpoczynający się 14 stycznia była 9 najwyższym zarobkiem w historii filmu w jego piątym tygodniu szerokiej premiery. Położyć Nie ma drogi do domu”piąty weekend w kontekście, Zmartwychwstania Matrix zarobił tylko 10 milionów dolarów podczas pierwszego.

Gdy Tom Holland i Zendaya powoli odchodzą od czołowego miejsca, główne pytanie pozostaje na: Nie ma drogi do domu tak powstanie film. Przewiduje się, że w ten weekend przekroczy 700 milionów dolarów, wzrośnie powyżej Czarna pantera stać się czwartym najbardziej dochodowym filmem krajowym wszechczasów i drugim najlepiej sprzedającym się filmem Marvela w rankingu (Etap końcowy jest numerem dwa wszech czasów i Przebudzenie Mocy jest numerem jeden). Po przejściu Czarna panteranastępny szczebel, na który trzeba się wspiąć, będzie przechodził obok Jamesa Camerona Awatara.

Reklama

W tym momencie może to być trochę trudne dla Spideya. Awatara zarobił 760 milionów dolarów, i projekcje pokazują Nie ma drogi do domu spowolnienie do około 730 milionów dolarów w tym momencie. Ale oczywiście wstępne prognozy dla Nie ma drogi do domu były wyłączone, więc nie ma powodu sądzić, że to niemożliwe. Następny poważny pretendent do sprzedaży biletów prawdopodobnie wyląduje w marcu, kiedy Batman próbuje uchwycić nową magię.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowa zasada Apple App Store dla łatwiejszego usuwania kont i danych trafi 30 czerwca

Podczas imprezy WWDC 2021 firma Apple wprowadziła szereg zmian zasad dotyczących App Store, dostosowanie zasad do wszystkiego od polowania na nagrody...

Twórcy Dream Daddy tworzą następny horror psychologiczny

Rogue Games i Game Grumps współpracowali przy tworzeniu wymarzony tato: Symulator randkowania z tatą w 2017 roku — gra, która początkowo...

Najlepsze oferty dzisiaj: Samsung Galaxy Tab S8, inteligentne monitory, urządzenia peryferyjne do gier i nie tylko

Źródło: Pocketnow Dzisiejsze najlepsze oferty ZAWARTOŚĆ BLISKO Samsung Galaxy Tab...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!