Kensington wprowadza MagPro Privacy Screen dla MacBooka Air, opcje dla iMaca i Studio Display


Kensington jest obecnie z trzema nowymi dodatkami do swojej oferty ekranów prywatności dla komputerów Apple. Należą do nich ekran prywatności MagPro Elite dla MacBooka Air 2022 oraz bardziej tradycyjne ekrany prywatności dla iMaca M1 i monitora studyjnego.

Firma Kensington ogłosiła wprowadzenie nowych ekranów prywatności dla komputerów Mac firmy Apple i wyświetlaczy Studio Display komunikat prasowy tego popołudnia:

„Ekran prywatności SA270 do monitora studyjnego (K50740WW), ekran prywatności SA240 do iMaca 24” (K55170WW) oraz magnetyczny ekran prywatności MagPro™ Elite do MacBooka Air 2022 (K58374WW) poszerzają bogatą ofertę ekranów prywatności firmy Kensington, które umożliwiają firmom ograniczenie potencjalna utrata poufnych i wrażliwych danych w wyniku wizualnego hakowania z laptopów i ekranów komputerów”.

Jak sama nazwa wskazuje, tzw Ekran prywatności MagPro Elite do MacBooka Air przyczepia się magnetycznie, aby ułatwić korzystanie z niego, kiedy chcesz, i zdejmowanie natychmiast, gdy nie chcesz. Ekran prywatności możesz pozostawić podłączony podczas zamykania MacBooka Air.

Jest wyceniony na 54,99 USD. Chociaż pojawia się na stronie Kensington, nie można go jeszcze kupić. Kensington produkuje również MagPro Elite Ekrany prywatności dla 14- i 16-calowych MacBooków Pro.

Reklama

Kensington mówi nowy Ekrany prywatności dla 24-calowego iMaca M1 I 27-calowy monitor studyjny mają te same kluczowe funkcje, co wersja dla MacBooka Air/Pro, z wyjątkiem tego, że nie mają mocowania magnetycznego MagPro (prawdopodobnie sprawiają, że są one oparte na kleju).

Nie pojawiają się jeszcze na stronie Kensington, ale wkrótce powinny się pojawić. Firma nie udostępniła szczegółów cenowych, ale jej poprzednie ekrany prywatności iMac kosztowały 99-139 USD. Tak więc nowe modele M1 iMac i Studio Display mogą należeć do tego samego zakresu.

Funkcje ekranu prywatności Kensington:

  • Ogranicza kąt widzenia – Pole widzenia jest zawężone do +/- 30 stopni, umożliwiając użytkownikom pracę w ich zwykłej pozycji roboczej, przy jednoczesnym zachowaniu poufności informacji na ekranie i zmniejszeniu szans na naruszenie danych wizualnych w biurze lub miejscach publicznych.
  • Redukcja niebieskiego światła – Filtruje szkodliwe promienie nawet o 30%, zmniejszając zmęczenie oczu i zmniejszając szanse, że niebieskie światło zakłóci naturalny rytm snu.
  • Powłoka o niskim współczynniku odbicia – Redukuje odblaski z zewnętrznych źródeł światła, poprawiając przejrzystość obrazu.
  • Oglądanie odwracalne – Jedna strona ma matowe wykończenie, aby zredukować odblaski i odciski palców. Druga strona jest błyszcząca i zapewnia wyraźniejszy widok monitora.
  • Bezszwowe mocowanie magnetyczne – Magnetyczne ekrany prywatyzujące MagPro™ Elite do komputerów MacBook można wygodnie i łatwo mocować i odłączać od ramy MacBooka bez użycia klejów. Nawet z podłączonym ekranem prywatności MacBook może się całkowicie zamknąć, aby przejść w tryb uśpienia.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!