James Cameron mówi, że Avatar 4 to „skurwysyn” — ale może nie reżyserować tego


W porządku, jeśli się zgubiłeś, ale oto krótkie przypomnienie, że w tym roku Avatar: Droga Wody to tylko pierwszy z potencjalnych cztery sequele epopei science fiction z 2009 roku. A teraz w nowym wywiad z Imperiumreżyser James Cameron poinformował, dokąd zmierza reszta serii.

Najciekawszy szczegół? Cameron może nie wyreżyserować czwartego i piątego filmu Avatar, które pierwotnie ogłoszono w 2013 oraz 2016. (Tak jak powiedziałem, wszystko jest w porządku, jeśli się zgubiłeś.) „Same filmy Avatar są dość pochłaniające” – mówi Cameron. Imperium. „Mam kilka innych rzeczy, które rozwijam, które są ekscytujące. Myślę, że z czasem – nie wiem, czy to po trzeciej, czy po czwartej – będę chciał przekazać pałeczkę reżyserowi, którego ufam przejąć, żebym mógł zrobić inne rzeczy, którymi też jestem zainteresowany. A może nie. Nie wiem.”

To znaczy, jeśli zdarzy się czwarty i piąty film. „To zależy od sił rynkowych” – wyjaśnia Cameron. „Trzy jest w puszce, więc i tak wyjdzie. Naprawdę mam nadzieję, że uda nam się stworzyć cztery i pięć, ponieważ ostatecznie to jedna wielka historia”.

To czwarta część, która najbardziej ekscytuje Camerona. „Film czwarty to korek” – powiedział. – To sukinsyn. Właściwie mam nadzieję, że mi się uda.” Od lipca 2020 r. plan zakładał wydanie Avatara 3 w 2024 r., Avatara 4 w 2026 r. i Avatara 5 w 2028 r., Różnorodność zgłoszone wtedy.

W najbliższej przyszłości Cameron zostanie przyjęty krytycznie, aby: Avatar: Droga Wody martwić się o. Albo rzeczywiście… nie martwić się o. „Trolle będą miały to, że nikogo nie obchodzi i nie pamiętają imion bohaterów ani jednej cholernej rzeczy, która wydarzyła się w filmie” mówi Imperium. „Potem widzą film ponownie i mówią: „Och, dobrze, przepraszam, pozwól mi się teraz, kurwa, zamknąć”. Więc się tym nie martwię.

Nie przejmuje się nawet tym, że mniej więcej trzygodzinny czas trwania filmu może zniechęcić niektórych widzów. „Nie chcę, żeby ktokolwiek narzekał na długość, kiedy siedzą i obserwują [television] przez osiem godzin” – mówi. „Prawie mogę napisać tę część recenzji. „Bardzo długi, trzygodzinny film…” To jak, daj mi cholerną przerwę. Widziałem, jak moje dzieci siedzą i robią pięć godzinnych odcinków z rzędu. Oto wielka zmiana paradygmatu społecznego, która musi się wydarzyć: w porządku jest wstać i iść siusiać”.

Reklama

Ale podczas gdy dość łatwo jest zatrzymać film i „wstać i iść sikać” we własnym domu, nieco trudniej jest zrobić to w kinie, które prawdopodobnie jest jedynym (i prawdopodobnie najlepszym, dzięki Prezentacja 3D) miejsce do zobaczenia Avatar: Droga Wody kiedy zostanie wydany 16 grudnia.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Francuski organ ds. konkurencji dokonał nalotu na biura Nvidii

W tym tygodniu krajowe władze ds. konkurencji dokonały nalotu na biura Nvidii we Francji, według raportu z Dziennik Wall Street. Choć francuska...

Shure wprowadza na rynek mikrofon SM7B ze zintegrowanym przedwzmacniaczem Cloudlifter

Każdemu, kto chciał kupić słynny mikrofon dynamiczny Shure SM7B, ulubiony wśród muzyków, podcasterów i streamerów, natychmiast zaoferowano pakiet z przedwzmacniaczem Cloudlifter firmy Cloud....

Genshin Impact 4.1 dodaje funkcję zawieszania zadań

Twórcy Uderzenie Genshina po cichu zrobił mały krok w kierunku rozwiązania głównych frustracji graczy związanych z grą. We wtorek...
Advertisment