Centrum Plus Play Verizon dodaje darmowy rok Netflix, jeśli kupisz kolejną subskrypcję


Od 12 marca Verizon mówi, że klienci mogą otrzymać bezpłatny rok Netflix Premium przez ograniczony czas, jeśli zarejestrują się na roczną subskrypcję, aby wybrać Gra Plusa platformy partnerskie. Ci, którzy skorzystali zeszłoroczna podobna promocja Netflixa nie kwalifikują się jednak do tej transakcji.

Dla nieznajomych, Verizon’s Plus Play to centrum dla klientów Verizon, które centralizuje subskrypcje usług związanych z treściami, od rozrywki po fitness. Chodzi o to, że ułatwia klientom zarządzanie subskrypcjami na wielu urządzeniach za pośrednictwem konta Verizon, jednocześnie informując ich o ekskluzywnych ofertach. Ale dostarcza także Verizon przydatnych informacji o swoich klientach, a cięcie dochodówa także kolejny powód, dla którego klienci nie powinni zmieniać usługi bezprzewodowej na innego operatora.

Netflix Premium obejmuje dostęp do treści Ultra HD bez reklam i umożliwia użytkownikom oglądanie na czterech urządzeniach jednocześnie, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla rodzin. Zwykle kosztuje 19,99 USD miesięcznie, więc ta umowa daje 240 USD rocznych oszczędności (pomniejszona o dodatkową subskrypcję, którą odbierasz).

Partnerzy objęci ofertą Netflix to AMC Plus, Calm, Peloton App, Starz i Super Duolingo. Możesz także zarejestrować się u niektórych najnowszych partnerów Verizon, takich jak Paramount Plus i MasterClass.

Verizon ogłosił także ośmiu innych nowych partnerów, choć nie jest jasne, czy zostaną uwzględnieni w ofercie. Obejmują one usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Hallmark TV, Marquee TV, FlixLatino, KOCOWA Plus, UP Faith and Family, Quello Concerts by Stingray i Wondrium. Usługa dostarczania posiłków Blue Apron jest również nowym partnerem i ogłosiła, że ​​będzie udzielać ekskluzywnych ofert klientom Plus Play.

Hub został uruchomiony dla wybranej grupy klientów w zeszłym roku z planem rozszerzenia dostępu w przyszłości. Platformy oferowane przez Plus Play obejmują HBO Max, NFL, Netflix, Peloton, Disney Plus i NBA League Pass Premium.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Litten może być błyszczący w Pokémon Go?

21 marca 2023 roku Litten będzie w centrum uwagi Pokemon Go, a otrzymasz podwójny Stardust za złapanie Pokémona. I nie,...

NCSC uruchamia narzędzia do kontroli cybernetycznej dla MŚP

Wielkiej Brytanii Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa (NCSC) uruchamia dziś dwie nowe usługi dla 5,5 miliona małych firm w kraju, z których jedna trzecia była...

Szefowa Marvel Studios VFX, Victoria Alonso, odpadła

Za Reporter z Hollywood, po 17 latach pracy w Marvel Studios – początkowo jako wiceprezes wykonawczy ds. efektów wizualnych i postprodukcji, zanim został...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!