CardioBot może teraz mierzyć poziom stresu na podstawie Apple Watch


CardioBot to popularna aplikacja, która wykorzystuje dane zdrowotne z zegarka Apple Watch, aby pokazać, jak użytkownicy mogą żyć zdrowiej, pokazując zauważalne wzorce. Aplikacja została teraz zaktualizowana o nową funkcję, która wykorzystuje te same dane uzyskane przez Apple Watch do pomiaru poziomu stresu.

Zmienność rytmu serca i poziom stresu

Jak aplikacja wyjaśnia użytkownikom, funkcja jest oparta na zmienność rytmu sercalub HRV. Taka zmienność może pokazać, jak dobrze organizm radzi sobie ze stresem, a nawet ciężkim treningiem. Osoby z niskim HRV mogą doświadczać większego stresu, podczas gdy osoby z wysokim HRV rzadko spotykają się ze stresem. Wysoka HRV wskazuje również, że układ sercowo-naczyniowy danej osoby jest w dobrej kondycji.

Łącząc dane z twojego serca, które pochodzą z zegarka Apple Watch, CardioBot pokazuje teraz poziomy HRV w intuicyjny sposób. Dzięki tym danym użytkownicy mogą planować bardziej wymagające treningi i dokładnie wiedzieć, kiedy ich organizm jest pod wpływem stresu.

Dla niezorientowanych, ułatwia wizualizację tętna i innych danych w celu odkrywania trendów. Aplikacja obsługuje również śledzenie ciśnienia krwi i tętna. Analizy są dostarczane w oparciu o badania i zalecenia American Heart Association.

Twój Apple Watch mierzy tętno co 4 minuty w ciągu dnia. Dzięki CardioBot możesz łatwo zrozumieć dane przechwycone przez Apple Watch, dzięki czemu możesz poprawić swój styl życia i odkryć zauważalne wzorce. CardioBot wykorzystuje badania dostarczone przez American Heart Association do tworzenia inteligentnych zaleceń, które pomogą Ci poprawić układ sercowo-naczyniowy i utrzymać dobry stan zdrowia.

Oprócz głównych funkcji zdrowotnych aplikacja zawiera również widżety dla ekranu blokady i ekranu głównego iPhone’a.

Reklama

Możesz pobierz teraz CardioBot z App Store. Aplikację można pobrać bezpłatnie z miesięczną subskrypcją w aplikacji w wysokości 1,99 USD lub 19,99 USD rocznie. Warto zauważyć, że wymaga iPhone’a z systemem iOS 14 lub nowszym oraz zegarka Apple Watch z systemem watchOS 7 lub nowszym.

Przeczytaj także

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Litten może być błyszczący w Pokémon Go?

21 marca 2023 roku Litten będzie w centrum uwagi Pokemon Go, a otrzymasz podwójny Stardust za złapanie Pokémona. I nie,...

NCSC uruchamia narzędzia do kontroli cybernetycznej dla MŚP

Wielkiej Brytanii Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa (NCSC) uruchamia dziś dwie nowe usługi dla 5,5 miliona małych firm w kraju, z których jedna trzecia była...

Szefowa Marvel Studios VFX, Victoria Alonso, odpadła

Za Reporter z Hollywood, po 17 latach pracy w Marvel Studios – początkowo jako wiceprezes wykonawczy ds. efektów wizualnych i postprodukcji, zanim został...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!