Apple TV oficjalnie uruchamia funkcję Multiview dla transmisji sportowych na żywo w aplikacji telewizyjnej


Firma Apple oficjalnie uruchomiła dziś nową funkcję Multiview dla Apple TV 4Kpo wcześniejszym podgląd w wersji beta przez około miesiąc. Aby skorzystać z nowej funkcji, zaktualizuj swój dekoder Apple TV do wersji tvOS 16.5.

Multiview umożliwia użytkownikom Apple TV oglądanie do czterech strumieni MLS Season Pass lub MLB Friday Night Baseball w tym samym czasie.

Multiview obejmuje mecze sportowe na żywo przesyłane strumieniowo przez aplikację Apple TV na Apple TV 4K. W tej chwili obejmuje to ekskluzywne mecze Apple MLB Friday Night Baseball lub wszystkie gry transmitowane strumieniowo w ramach pakietu MLS Season Pass.

Aby korzystać z Multiview, potrzebujesz Apple TV 4K z najnowszą wersją systemu tvOS. Ta funkcja jest dostępna, gdy co najmniej dwie gry są przesyłane strumieniowo w aplikacji telewizyjnej. W odtwarzaczu wideo pojawi się ikona siatki 4×4, którą można kliknąć, aby rozpocząć sesję Multiview.

W trybie Multiview użytkownicy mogą ustawić siatkę do czterech meczów rozgrywanych w tym samym czasie, co pozwala łatwo śledzić wiele jednoczesnych gier naraz. Najedź kursorem na kafelek, aby usłyszeć odpowiednią opłatę za dźwięk dla tego strumienia.

Reklama

W zależności od liczby uruchomionych strumieni układ kafelków wideo zmienia się. W trybie dwóch lub czterech osób możesz dostosować układ do swoich preferencji. W dowolnym momencie możesz także dotknąć kafelka, aby tymczasowo rozszerzyć tę grę na pełny ekran.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działa ta funkcja w naszym zasięgu ręki z ostatniego miesiąca.

Przynajmniej w tej chwili implementacja nie jest kompatybilna z innymi treściami wideo w aplikacji telewizyjnej ani nie integruje się z aplikacjami innych firm (jednak niektóre firmy zewnętrzne, takie jak DAZN lub ESPN +, już oferują własną wersję multiview quad-box w swoich aplikacjach). Nie jest również jasne, czy Apple zamierza w przyszłości udostępnić funkcję Multiview w aplikacji telewizyjnej na innych platformach (takich jak iPad lub Mac).

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

FSP przedstawia nowe zasilacze Dagger Pro Series ATX 3.0 SFX

FSP Group, jeden z wiodących światowych producentów wysokowydajnych zasilaczy OEM i ODM, przedstawia nową generację zasilaczy SFX serii DAGGER PRO o mocy 750...

Armored Core VI nie ma otwartego świata – dyrektor FromSoftware chciał odróżnić go od Elden Ring

Armored Core VI: Fires of Rubicon firmy FromSoftware i Bandai Namco Entertainment ma ukazać się latem tego roku – wielu fanów nie może...

YEYIAN ogłasza gamingowe komputery stacjonarne z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti

YEYIAN Gaming, wiodący światowy projektant i producent innowacyjnych, gotowych komputerów do gier, urządzeń peryferyjnych i komponentów komputerowych, z radością ogłasza wprowadzenie na rynek...
Advertisment