Apple ogłasza pierwszy oficjalny zestaw projektowy dla Figma z zasobami iOS 17 i iPadOS 17


Konferencja Apple’s Worldwide Developer Conference trwa w tym tygodniu, a dziś firma ma miłą niespodziankę dla projektantów. Apple oficjalnie dołączyło do społeczności Figmy i udostępniło własny zestaw projektowy z zasobami iOS 17 i iPadOS 17.

Apple podkreśla niektóre kluczowe elementy swojego właśnie wprowadzonego na rynek zestawu projektowego Figma iOS17 I iPadOS 17:

  • Kompleksowy zestaw komponentów, od alertów po widżety i wszystko pomiędzy
  • Szablony widżetów ekranu głównego i ekranu blokady
  • Szablony projektów powiadomień
  • Szablony aplikacji z kartami, aplikacji nadrzędnych/podrzędnych, podzielonych widoków i arkuszy
  • Pełna dynamiczna tabela typów z rozmiarami ułatwień dostępu
  • Wbudowane kolory systemu iOS, materiały, style tekstu i efekty wibracji

Firma mówi, że spodziewa się jeszcze większych zasobów w nadchodzących tygodniach i miesiącach macOS Sonoma, zegarekOS 10, tvOS 17I wizjaOS dodawane są biblioteki.

Zaczynając na długo przed tym, jak Apple oficjalnie przyjęło społeczność, Figma była używana i kochana przez projektantów, którzy tworzą dla platform Apple. Oficjalny zestaw projektowy Apple będzie nieocenionym narzędziem dla projektantów w przyszłości. Projektanci korzystający z Figma nie będą już musieli samodzielnie odtwarzać zasobów.

Figma również niedawno pokazała troskę o iPada, wprowadzając na rynek jego dżem figowy oprogramowanie dla iPadOS. Firma opracowuje również wydajniejszą wersję swojej podstawowej aplikacji na iPada.

Reklama

Jeszcze w tym miesiącu Figma będzie gospodarzem swojego dorocznego wydarzenia Konferencja konfiguracyjna w San Francisco. Dwudniowe wydarzenie odbędzie się w dniach 21-22 czerwca i obejmuje bezpłatny wirtualny komponent do zdalnej obsługi.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Francuski organ ds. konkurencji dokonał nalotu na biura Nvidii

W tym tygodniu krajowe władze ds. konkurencji dokonały nalotu na biura Nvidii we Francji, według raportu z Dziennik Wall Street. Choć francuska...

Shure wprowadza na rynek mikrofon SM7B ze zintegrowanym przedwzmacniaczem Cloudlifter

Każdemu, kto chciał kupić słynny mikrofon dynamiczny Shure SM7B, ulubiony wśród muzyków, podcasterów i streamerów, natychmiast zaoferowano pakiet z przedwzmacniaczem Cloudlifter firmy Cloud....

Genshin Impact 4.1 dodaje funkcję zawieszania zadań

Twórcy Uderzenie Genshina po cichu zrobił mały krok w kierunku rozwiązania głównych frustracji graczy związanych z grą. We wtorek...
Advertisment