Angielskie akcenty Alexy można teraz wybrać bez zmiany regionu


Jeśli marzyłeś o dniu, w którym możesz sprawić, by Alexa brzmiała jak twój własny brytyjski kamerdyner, to masz szczęście: Amazon udostępnia teraz angielski wokal Alexy bez regionu.

„Dodaliśmy więcej opcji głosowych dla anglojęzycznych klientów w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii, dając im możliwość wyboru spośród amerykańskich, australijskich, brytyjskich, kanadyjskich lub indyjskich opcji głosowych Alexy”, przedstawiciel ds. PR w Amazon opowiada Kaley Heuschkel Krawędź w e-mailu.

Wcześniej, jeśli próbowałeś zmienić głos Alexy, Amazon zmusiłby cię do tego dokonaj również zmiany regionuco zakłóciłoby działanie produktów i usług dostępnych tylko w kraju, w którym mieszkasz. Dla porównania, Apple pozwala już klientom z USA zmienić akcent Siri na brytyjski bez wpływu na usługi takie jak Apple Music.

Ekran ustawień, który pozwala teraz zmieniać akcenty Alexy.
Obraz: Amazonka

W sumie Alexa ma do wyboru dziewięć angielskich akcentów, w tym dwie wersje amerykańskiej, australijskiej, brytyjskiej i indyjskiej oraz jedną opcję kanadyjską. Najprostszym sposobem na wybranie jednego jest wypowiedzenie polecenia: „Alexa, zmień swój głos”. Asystent będzie następnie przechodził przez różne akcenty, jeden po drugim, pytając, czy chcesz to zrobić. Gdy werbalnie zaakceptujesz, Alexa dokończy zmianę, a także pozwoli ci zmienić słowo budzenia.

Jeśli wolisz nie prosić Alexy werbalnie o zmianę głosu, możesz także zmienić akcenty za pomocą aplikacji Alexa. Przy otwartej aplikacji stuknij Urządzenia na dolnym pasku, a następnie stuknij w Echo i Alexa Ikona. Stamtąd wybierz urządzenie, dla którego chcesz przełączyć głos (to ustawienie dotyczy każdego urządzenia). Następnie dotknij ikona koła zębatego ustawień w prawym górnym rogu, a następnie przewiń w dół, poszukaj i wybierz Głos Alexy. Teraz możesz wybrać dowolny akcent bez otrzymywania komunikatu ostrzegawczego o zmianie regionu.

Reklama

Jeśli masz Echo Show, możesz zmienić głos bezpośrednio na jego ekranie bez konieczności sprawdzania aplikacji na telefonie lub rozmawiania z nią. Zrób to, otwierając Ustawieniazamierzam Opcje urządzeniastukanie Głos Alexya następnie wybierając wybrany akcent.

To drobna aktualizacja dla Alexy, produktu, który właśnie został poddany „zdecydowana większość” ponad 3 miliardy dolarów cięć, które Amazon dokonuje w firmie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego niektórzy dyrektorzy generalni ds. technologii kibicują Elonowi Muskowi

Po długim weekendzie, dziś porozmawiajmy o w dużej mierze pozytywnym odbiorze radykalnego przeprojektowania Twittera przez Elona Muska ze strony dyrektorów generalnych ds. Zakup...

Klauzula „legalna, ale szkodliwa” usunięta z ustawy o bezpieczeństwie online

Rząd Wielkiej Brytanii zaproponował zastąpienie kontrowersyjnego „legalnego, ale szkodliwego” przepisu ustawy o bezpieczeństwie online nowymi obowiązkami w celu zwiększenia odpowiedzialności gigantów technologicznych. Zgodnie...

Streaming muzyki jest sprawiedliwy zarówno dla konsumentów, jak i artystów – stróż

Kompozytorzy i muzycy od dawna twierdzą, że streaming muzyki traktuje ich niesprawiedliwie, a mniejsi artyści zarabiają niewielkie sumy. Ale brytyjski organ nadzorujący...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!