Zyxel wprowadza na rynek router zabezpieczający USG LITE 60AX WiFi 6Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych rozwiązań sieciowych w chmurze opartych na sztucznej inteligencji, ogłosił wprowadzenie na rynek USG LITE 60AX – routera zabezpieczającego AX6000 WiFi 6 – wszechstronnej, ujednoliconej bramy bezpieczeństwa przeznaczonej dla małych i średnich firm ( MŚP), telepracownicy i dostawcy usług zarządzanych (MSP).

Zapewniając bezkompromisową, niewymagającą subskrypcji ochronę przed zagrożeniami internetowymi, szybką łączność Wi-Fi i łatwe zarządzanie chmurą, USG LITE 60AX wyznacza także wiodący w branży standard w zakresie przyjazności dla środowiska, dzięki obudowie wykonanej w 95% z materiałów pochodzących z recyklingu poużytkowego ( PCR) plastik. Zapewnia to redukcję emisji CO2 o 81% w porównaniu z tworzywem ABS. Zyxel Networks zastosował także we wszystkich opakowaniach atramenty w 100% bezhalogenowe na bazie soi, a dzięki 40% zmniejszeniu objętości używanych opakowań wysyłka jest łatwiejsza, co oznacza mniej odpadów i wspiera firmy w osiąganiu celów w zakresie zrównoważonego rozwoju.

„USG LITE 60AX to idealne, wszechstronne urządzenie zabezpieczające dla małych firm, profesjonalnych telepracowników i MSP, którzy szukają doskonałej wszechstronnej ochrony, doskonałej wydajności Wi-Fi i wyjątkowej wartości” – powiedział Ken Tsai, wiceprezes Zyxel Networks Strategiczna jednostka biznesowa Gateway.

„Dzięki silnym referencjom ekologicznym, wbudowanej ochronie cybernetycznej niewymagającej subskrypcji oraz łatwemu zarządzaniu za pośrednictwem naszej platformy chmurowej Nebula zapewnia wszystko, co potrzebne do płynnego, bezpiecznego i opłacalnego funkcjonowania sieci biurowych lub domowych”.

USG LITE 60AX dołącza do szerokiej gamy ponad 100 urządzeń Zyxel Networks, które można teraz monitorować i zarządzać za pośrednictwem Nebula – platformy zarządzania chmurą Zyxel Networks. Umożliwia to dostawcom usług MSP i klientom zdalne zarządzanie wieloma sieciami i urządzeniami za pośrednictwem centralnej konsoli, do której można uzyskać dostęp z dowolnego komputera stacjonarnego lub urządzenia mobilnego.

Nebula jest wyposażona w wiele funkcji oszczędzających czas i wykorzystuje technologię sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (ML), aby stale ulepszać ochronę wszystkich podłączonych urządzeń, zapewniając bezpieczeństwo ich sieci i ułatwiając rozwiązywanie problemów.

USG LITE 60AX to najnowszy dodatek do rosnącej rodziny urządzeń Zyxel Networks obsługujących technologię Nebula, które współpracują ze sobą, zapewniając kompleksową ochronę i wydajność przy niezrównanej użyteczności i przystępnej cenie.

Reklama

Bezpieczeństwo bez subskrypcji
USG LITE 60AX zapewnia małym firmom spokój ducha dzięki niewymagającym subskrypcji funkcjom zarządzania zagrożeniami. Ta wbudowana oferta chroni organizacje przed typowymi cyberzagrożeniami, takimi jak oprogramowanie ransomware i złośliwe oprogramowanie, a także innymi włamaniami. Administratorzy sieci mogą również łatwo konfigurować VPN, patrolować aplikacje, wdrażać sieci VLAN i uzyskiwać kompleksowe informacje o zagrożeniach za pośrednictwem graficznego pulpitu nawigacyjnego bezpieczeństwa w Nebula. Urządzenie zapewnia przepustowość do 2 Gb/s nawet przy włączonych zaawansowanych funkcjach zarządzania zagrożeniami i aplikacjami.

Odblokowanie wysokiej wydajności
Czterordzeniowy 64-bitowy procesor oraz dwa porty 2,5G WAN i LAN routera USG LITE 60AX zapewniają wystarczającą moc obliczeniową i przepustowość na poziomie wielu gigabajtów dla firm bez ograniczania wydajności.

Wyposażony w WiFi 6 AX6000, zapewnia prędkość Wi-Fi do 6 Gb/s z obsługą kanałów 160 MHz. Obsługa wyjątkowej technologii Smart Mesh firmy Zyxel Networks umożliwia użytkownikom bezproblemowe łączenie USG LITE 60AX z punktami dostępowymi kompatybilnymi z Nebula w celu rozszerzenia zasięgu sieci bezprzewodowej przy jednoczesnym wyeliminowaniu skomplikowanego okablowania.

Łatwe zarządzanie chmurą
Zaprojektowany i zbudowany od początku do zarządzania za pośrednictwem chmury, USG LITE 60AX może być monitorowany za pośrednictwem platformy chmurowej Nebula firmy Zyxel Networks wraz z ponad 100 typami urządzeń sieciowych. Zapewnia to użytkownikom scentralizowane zarządzanie i konfigurację. Najnowsze aktualizacje Nebuli obejmują obsługę łączenia w chmurze dla przełączników XGS 2220, płynniejsze przejścia konfiguracji i nową funkcję zbiorczego tworzenia witryn dla dostawców MSP.

USG LITE 60AX będzie można kupić online, w tym w sklepie Zyxel, oraz offline od czerwca 2024 r.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kup trzy gry za jedyne 15 USD w Fanatical

Fanatical powrócił z kolejną wyjątkową kolekcją Diamond, dającą Ci możliwość stworzenia własnego pakietu przecenionych gier spośród kilkunastu tytułów. Pakiet Kolekcji Diamentów...

Jak powielić Wspomnienia w DLC Elden Ring Shadow of the Erdtree

Możesz duplikaty wspomnień W Pierścień Eldena'S Cień Erdtree DLC, tak jak było to możliwe w grze podstawowej. Zasadniczo daje...

Podstawowy pokład Steam jest tańszy niż kiedykolwiek przed letnią wyprzedażą Steam

Lato ma różne oficjalne i nieoficjalne początki sezonu, ale prawdziwym dla wielu z nas, graczy, jest coroczna letnia wyprzedaż Steam — która Niedawno...
Advertisment