Zwiastun Twisters pojawia się na Super Bowl przed premierą w 2024 roku


Nie było hitowy film poświęcony walce żywioły kontra ludzkość od dużego amerykańskiego studia od pojazdu Gerarda Butlera z 2017 roku Geoburza. To nie tylko wstyd dla fanów widowiska związanego z pogodą, ale społeczeństwo to całość. Biorąc pod uwagę nasilający się kryzys klimatycznyteraz byłby dobry moment, aby przestraszyć niczego niepodejrzewających widzów filmowych niesamowitą mocą natury (jeśli uderzy zbyt blisko… o to chodzi).

Na szczęście Twistery jest tutaj, aby wstrząsnąć latem 2024 roku klasyczną postludzką furią.

Reżyseria: Lee Isaac Chung (nominowany do Oscara Minari), Twistery jest kontynuacją Tornado, w którym wykorzystano najnowocześniejsze efekty specjalne z 1996 r., aby odtworzyć szerokie na milę tornada F5, wrzucić Billa Paxtona i Helen Hunt w oko burzy i sprawić, że kilka krów przeleciało przez ekran. Kontynuacja Chunga opowiada o nowej grupie łowców burz, a obsada jest równie liczna: Daisy Edgar-Jones (Normalni ludzie), Glena Powella (Top Gun: Maverick), Anthony Ramos (Hamiltona), Maura Tierney (Żelazny Szpon), Sasha Lane (Jak wysadzić rurociąg), Kiernan Shipka (Mrożące krew w żyłach przygody Sabriny) i telewizja w radiu Tunde Adebimpe są gotowe wystrzelić maleńkie mikroczujniki w cyklony lub inną najnowocześniejszą technologię meteorologiczną, z której tym razem będą korzystać nasi bohaterowie.

Scenarzysta Marek. L. Smith (Zjawa) niedawno powiedziano zderzak że film nie będzie łączył się bezpośrednio z oryginałem Tornadoale on i Chung postanowili przyjąć realistyczne podejście do thrillera napędzanego katastrofą.

„Rozmawiałem z wieloma ekspertami od burz, ekspertami od tornad, łowcami burz i jeździłem z niektórymi” – powiedział Smith. „Nawet sam sezon tornad, z powodu zmiany klimatu, co kiedyś było aleją tornad przechodzącą przez pewien odcinek. Teraz sięga dalej na wschód i przesuwa się w poprzek, a daty są szersze, liczby są wyższe, a same burze są bardziej gwałtowne. Wykorzystaliśmy więc te elementy, aby rzucić światło na przyczyny i skutki zmian klimatycznych”.

Chociaż Chung może wydawać się dziwnym wyborem Twisteryprzeskakując od dramatu rodzinnego opartego na postaciach do namiotu opartego na scenografii, scenarzysta-reżyser kieruje się dwoma kluczowymi czynnikami: scenografią w Arkansas Minari udowodnił, że ma silne wyczucie lokalizacji i wrażliwości kulturowej na Środkowym Zachodzie, a między filmami ostrzył sobie zęby, reżyserując odcinki seriali Mandalorianin I Gwiezdne Wojny: Załoga Szkieletów. Niech zacznie się szum – lubię Geoburzaale bardzo bym chciała Twistery trafić, proszę i dziękuję.

Reklama

Twistery — który James Cameron style jako „Twister$” – trafi do kin 19 lipca.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ASRock przedstawia karty graficzne z serii Radeon RX 7900 GRE

ASRock, wiodący światowy producent płyt głównych, kart graficznych i mini komputerów PC, wprowadził dziś na rynek nowe karty graficzne z serii Steel Legend...

Cozy Bear i inne APT zmieniają taktykę wraz ze wzrostem wykorzystania chmury

Podmioty zagrażające powiązane z państwem rosyjskim zmieniają swoją taktykę w miarę migracji coraz większej liczby organizacji do infrastruktury opartej na chmurze, ale dobra...

Sharkoon przedstawia nowy podświetlany wentylator PWM 120 mm Rebel F50 o wysokim zakresie obrotów

Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości, wydajnych podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, który obecnie poszerza swoją ofertę wentylatorów chłodzących do...
Advertisment