Zwiastun Timothée Chalamet Wonka skradziony przez Oompa Loompa Hugh Granta


Oompa-Loompas, wybuchowe fabryki czekolady i unoszący się w powietrzu Timothée Chalamet mogą oznaczać tylko jedno: pierwszy zwiastun nowego prequelu Willy’ego Wonki, Wonkaprzybył przed grudniową premierą.

Podgląd dla Wonkafilm technicznie wywodzący się z powieści Roalda Dahla z 1964 roku Charlie i fabryka czekolady, ale zakorzeniony w Warner Bros. Klasyk z 1971 roku z udziałem Gene’a Wildera (prawdopodobnie dlatego, że teraz Netflix jest właścicielem biblioteki Dahla), podkreśla niektóre z najdziwniejszych cech prequelu i stosowaną obsadę, w skład której wchodzą Keegan-Michael Key, Matt Lucas, Sally Hawkins, Olivia Colman i sam Jaś Fasola, Rowan Atkinson. Ponadto Hugh Grant jest Oompa-Loompa. To coś.

Reżyserem musicalu jest Paul King (m.in.Paddingtona) i wygląda na to, że jest taki poziom powagi, że większość filmowców nie mogłaby uciec, chyba że ich gwiazdą byłby niedźwiedź CG. Chalamet, zamieniając czekoladę na marmoladę, z pewnością się na to zdecyduje. Jego podejście do Wonki nie jest tak ekscentryczne, jak podejście Johnny’ego Deppa w remake’u Tima Burtona z 2005 roku, ale też nie pasuje do stoickich, emocjonalnych postaci, które zaśmiecają jego filmografię. Tańczy, tańczy, wykrzykuje różne rzeczy kaprysem. Będzie próbował sprawić, by to wszystko wydawało się fajne – i może mu się uda?

W 2002 roku Chalamet udostępnił Brytyjski Vogue kilka rad zawodowych, które otrzymał od samego Leonarda Dicaprio: „Żadnych twardych narkotyków i żadnych filmów o superbohaterach”. Ale powiedział Wonka zdał test wąchania. To jest film, który desperacko chciał zrobić.

„Nienawidzę tego mówić, ale marzeniem artysty jest rzucanie o ścianę, czymkolwiek chcesz” – powiedział wówczas. :I chyba zdaję sobie sprawę, że czyjeś życie osobiste, dorosłe życie może być dość nudne, a życie artysty wciąż może być niezwykłe.

Ale czy Grant skradnie światło reflektorów Chalameta? Wykonuje ruchy taneczne w zwiastunie i ma ostatnie słowo! Być może jest to sytuacja „nieważne, kto wygra, my wygrywamy” (w przeciwieństwie do Alien vs Predator). Dowiemy się, kiedy Chalamet może wyjść na wierzch Wonka trafi do kin 15 grudnia.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsza podklasa Druida, atuty i przewodnik budowy BG3

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The druid to klasa rzucająca, która koncentruje...

Najlepsza podklasa myśliwca BG3, osiągnięcia i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Wojownik Jest the archetypowa klasa walcząca...

iOS 17.2 beta 4, data premiery Vision Pro, współpraca z Apple Card słabnie

Chance ma więcej przemyśleń na temat swojego nowego MacBooka Pro, potem on i Benjamin zagłębiają się w zmiany w iOS 17.2 beta 4,...
Advertisment