Zwiastun sezonu 2 Yellowjackets ujawnia przywódczynię kultu Lottie, Vana z bliznami


Drugi sezon Żółte kurtki zbliża się wielkimi krokami, a najnowszy zwiastun przyprawiającego o bicie serca serialu telewizyjnego pokazuje nam, co Lottie Matthews robiła od czasu katastrofy lotniczej z lat 90., w wyniku której tylko kilka przerażonych nastoletnich dziewcząt, które przeżyły, uciekło się do kanibalizmu w dziczy północno-wschodniej Ameryki.

Najwyraźniej przez lata, które minęły od przeżycia tego traumatycznego doświadczenia i dorastania, Lottie przewodzi dużej grupie ludzi w czymś, co wygląda jak kult. Aktorka Simone Russell wprowadzi do tej roli prawdziwie nawiedzony klimat, pozwalając kilku łzom spłynąć z jej oczu w zwiastunie, gdy mówi: „Myślałam, że zostawiliśmy to tam, kiedy nas uratowano. Ale teraz zdaję sobie sprawę, że przywieźliśmy go ze sobą.

Mówiąc o nawiedzonym, w tym zwiastunie debiutuje piosenka, która jest doskonały przykład trailercore’a; to przerażająca, zwolniona wersja pop-rockowego przeboju No Doubt „Just a Girl” z 1995 roku, w wykonaniu Florence and the Machine. Okładka jest już dostępna do streamowania na wszystkich głównych platformach muzycznych.

Ale wróćmy do tej przyczepy, dobrze? Oprócz dorosłej Lottie Matthews widzimy dorosłego Van, granego przez Lauren Ambrose z imponującym makijażem blizn na twarzy; Taissa (Tawny Cypress) najwyraźniej pojawia się, aby zobaczyć Van teraz, gdy oboje są dorośli. Wygląda na to, że Taissa i Van mogą ponownie rozpalić romans w tym sezonie — a przynajmniej najwyraźniej zbliżają się na tyle, by zaangażować się w pocieszający uścisk!

Zwiastun pokazuje również fragment rozmowy zupełnie nowej postaci granej przez Elijaha Wooda, który mówi dorosłej Misty (granej przez Christinę Ricci): „Wszyscy się ukrywają. coś!” Pierwszy sezon serialu to udowodnił, a drugi sezon jest gotowy, aby zobaczyć, jak bohaterki serialu odkrywają więcej szczegółów na temat ich wspólnej traumatycznej przeszłości, nawet jako luźne wątki, takie jak „Co się stało z Lottie?” związać się.

Sezon 2 Żółte kurtki Premiera 26 marca na antenie Showtime.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!