Zwiastun Inside Out 2 przedstawia Ennui, Envy i Embarassment


Po kilku dokuczaniach Pixar ujawnił resztę nowych emocji Od środka 2.

Pierwszy zwiastun przedstawiła Lęk (Maya Hawke), kłębek nerwów, który najprawdopodobniej poprowadzi Riley przez jej niezręczne nastoletnie lata. A w nowym zwiastunie Anxiety zabiera ze sobą przyjaciół: Envy (Ayo Edebiri), która ma zaskakująco szeroko otwarte oczy i jest pod wrażeniem wszystkiego; Ennui (Adèle Exarchopoulos), która natychmiast rozbija się na kanapie i prycha z niezadowoloną miną; oraz Zakłopotanie (Paul Walter Hauser), krzepka postać z jasnoróżowym rumieńcem.

Istniejące emocje – radość (Amy Poehler), smutek (Phyllis Smith), strach (Tony Hale), złość (Lewis Black) i wstręt (Liza Lapira) – muszą towarzyszyć Riley w pierwszym roku liceum z tymi nowicjuszami. I tamte są lata nastoletnie nie łatwy.

Ale oto pytanie: gdzie, do cholery, są te inne emocje u dorosłych, których widzimy? Jednym z uroczych dziwactw pierwszego filmu było zobaczenie krótkich przebłysków emocji rządzących innymi ludzkimi postaciami. Zwiastun pokazuje nam krótki wgląd w umysł matki Riley, w którym widzimy tylko pięć standardowych emocji. Czy to oznacza, że ​​niepokój, znużenie, zazdrość i zakłopotanie ograniczają się do życia nastolatka? Co się z nimi później dzieje? Czy zostają wchłonięci przez główną piątkę? Czy znikają?

(Jeśli tak, zapisz mnie do świata, w którym bycie dorosłym oznacza brak lęków!)

Tak czy inaczej, to nie jest prawdziwy film Pixara, jeśli zwiastuny nie otworzą od razu drzwi milionem nowych filmów. pytania dotyczące budowania świata. Być może zostanie to poruszone w trakcie filmu, a może Od środka 2 będzie nowy Pierwiastkowy, co jest nowe Samochody.

Reklama

Od środka 2 trafi do kin 14 czerwca.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spy x Family Code: Biała recenzja: Nieudana misja służenia każdemu fanowi

Kocham kiedy Szpieg x Rodzina zmienia się w dramat życia. Lubię patrzeć, jak zdolny szpieg Loid Forger i zabójczy...

Taylor Swift nawiązuje niestandardową współpracę z TikTok, gdy bitwa UMG trwa

TikTok uruchomił nowe centrum promujące nowy album Taylor Swift, w którym możesz zdobywać nagrody w aplikacji za wykonanie określonych zadań, np. śledzenie konta...

24-calowy iMac M3 zaczyna się od 1199 USD, a do tego sprzęt Anker MagSafe i akcesoria Satechi Mac

Najlepsze oferty z piątku pojawiają się na pierwszych stronach gazet Nowy 24-calowy iMac M3 firmy Applektóry się zaczyna z 1199 dolarów. Dołącza...
Advertisment