Zwiastun fabularny Avatar: Frontiers of Pandora przedstawia nowe klany Na’viAwatar: Granice Pandory ukaże się na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC 7 grudnia. Nowy zwiastun gry ujawnia dalsze szczegóły fabularne dotyczące podróży bohatera i klanów, które spotkają podczas eksploracji zachodnich granic Pandory, aby ponownie połączyć się ze swoimi utracone dziedzictwo. W Avatar: Frontiers of Pandora wcielisz się w Na’vi, który jako dziecko został porwany przez RDA i przeszkolony w ramach Programu Ambasadorów (TAP), aby służyć ludzkim interesom na Pandorze. Kiedy RDA ewakuowała Pandorę podczas bitwy w górach Allelujah (jak widać w pierwszym filmie Avatar), zostałeś wprowadzony w awaryjny stan kriogeniczny. Budzisz się 15 lat później, w końcu wolny od RDA, ale zagubiony i nieznający swojego rodzinnego świata.

Wyruszasz w podróż, aby odkryć świat, który był przed tobą ukryty, spotykając inne klany Na’vi i poznając kulturę Na’vi. Odkrywasz, że jesteś członkiem szanowanego klanu Sarentu, który prawdopodobnie zniknął wiele lat wcześniej. Podczas podróży przez zachodnią granicę spotkasz Aranahe, klan rzemieślników znanych ze swoich umiejętności tkackich; Zeswa, dumny klan nomadów żyjący w symbiozie z gigantycznymi bestiami zwanymi Zakru; oraz Kame’tire, samotny, enigmatyczny klan, biegły w uzdrawianiu i sporządzaniu eliksirów.

W ramach rytuału przejścia zwiążesz się ze swoją własną banshee, czyli ikranem (jak mówią Na’vi). Razem będziecie mogli odkrywać Pandorę z nowej perspektywy: nieba. Można z nimi także łowić ryby, wykonywać akrobacje nad chmurami i wspólnie walczyć z RDA. Możesz także poszerzyć swoje możliwości eksploracji na ziemi, ucząc się jazdy na strasznym koniu.

Po raz kolejny RDA stanowi zagrożenie dla kwitnących ekosystemów Pandory. Dzięki twojej wiedzy na temat ludzkiej technologii i broni, a także doświadczeniu i umiejętnościom Na’vi, jesteś wyjątkowo przygotowany, aby odeprzeć RDA. Twoim zadaniem jest zdobycie zaufania innych klanów Na’vi i zjednoczenie ich w celu ochrony Pandory, ponieważ współpracując, Na’vi są silniejsi.

Odwiedź sklep Ubisoft, aby zamów w przedsprzedaży Avatar: Frontiers of Pandora, która jest dostępna w wielu edycjach: Złota Edycja zawiera grę i przepustkę sezonową (w tym dwa DLC, dodatkowe zadanie, unikalną banshee i nie tylko); Edycja Ultimate zawiera grę, przepustkę sezonową, pakiet Ultimate i książkę z grafiką cyfrową. Edycja kolekcjonerska jest również dostępna wyłącznie u wybranych sprzedawców detalicznych i zawiera wersję Ultimate gry oraz przedmioty fizyczne, w tym posąg o wysokości 35 cm, artbook, premium SteelBook, notatnik terenowy, zestaw trzech litografii i kombinezon AMP projekt. Po złożeniu zamówienia w przedsprzedaży otrzymasz premię za zamówienie w przedsprzedaży „Dziecko dwóch światów” obejmującą zestaw kosmetyczny postaci i skórkę na broń. Gracze będą mogli także zagrać w Edycję Ultimate gry już pierwszego dnia, jeśli wykupią subskrypcję Ubisoft+ na PC i Xbox za pośrednictwem Ubisoft Connect.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy kontrakt z WGA zmieni sposób działania Hollywood

(Ujawnienie: The Verge redakcja jest również zrzeszona w Writers Guild of America, East.)WGA opublikowała dziś wieczorem podsumowanie kontraktu i to historyczne. Najbardziej błyskotliwe...

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...
Advertisment