Zwiastun Barbie: Margot Robbie śpiewa, tańczy i przeżywa kryzys egzystencjalny


W końcu wiemy dokładnie, o co chodzi lalka Barbie film opowiada o tym, jak Barbie i Ken udają się do prawdziwego świata, aby odnaleźć sens w swoim życiu. Nowy zwiastun letniego filmu pojawił się w czwartek i dał nam najlepsze jak dotąd spojrzenie na Margot Robbie jako Barbie, Ryana Goslinga jako Kena, Willa Ferrella jako dyrektora w Matteli wiele okropności, które prawdziwy świat ma w zanadrzu dla dwóch zabawek na całe życie.

Zwiastun zaczyna się tak samo, jak poprzedni zwiastun, a Barbie i Ken idą przez swoje marzycielskie i doskonałe życie w wypełniony różowym światem Barbie. Ale kiedy uświadomienie sobie własnej śmiertelności niespodziewanie uderza w Robbie’s Barbie, odwiedza zwariowaną Barbie graną przez Kate McKinnon, która wysyła ją na wyprawę, by odkryć prawdziwy świat i to, co istnieje poza jej królestwem na wysokich obcasach. Oczywiście Ken dołącza.

Stamtąd zwiastun pokazuje nam wszelkiego rodzaju gagi o Barbie i Kenie, którzy radzą sobie z prawdziwym światem, ich wyczuciu mody, ich aresztowaniu i trudnościach w zrozumieniu, że są to światowej sławy zabawki, którymi nie wszyscy są tak już chętny. Wydaje się również, że ich zniknięcie wzbudziło pewne obawy producenta Barbie Mattel, który wydaje się mieć na celu upewnienie się, że postacie Robbiego i Goslinga natychmiast powrócą do Barbie World.

The lalka Barbie film trafi do kin 21 lipca.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...
Advertisment