Zrzuty ekranu z końca poziomu Super Mario Bros. Wonder są śmieszne


Super Mario Bros. Cud i moją 73-letnią babcię łączy teraz jedno: obie mają niesamowitą umiejętność uchwycenia mojego najgorszego punktu widzenia.

Jest w czym się zakochać Super Mario Bros. Cud. To platformówka 2D, która potrafi nadać swoim przewijanym poziomom poczucie magii i podziwu. W jego świecie przedmioty zwane Cudownymi Kwiatami mogą przekształcić miejsce do skakania w pełnowymiarową produkcję muzyczną. I chociaż te części gry sprawiają, że jest to naprawdę wyjątkowe doświadczenie, mam co wybierać; wygląda na to, że używa innego rodzaju magii, aby uchwycić tylko najbardziej głupkowate obrazy z moich rozgrywek.

Zastanawiać się posiada funkcję, która umożliwia wykonanie zrzutu ekranu podczas gry i pokazanie go po ukończeniu każdego poziomu. Chociaż zdarza się to na każdym poziomie, gra nie informuje wizualnie o tym, kiedy zostanie wykonany zrzut ekranu, więc jesteś całkowicie zdany na jej łaskę. W najlepszym wypadku jest to urocza funkcja, która zapamiętuje każdy poziom, na którym grasz. W najgorszym przypadku jest to rodzaj magicznej mocy, która rejestruje tylko najbardziej chaotyczne i najgorsze momenty. Podobnie jak ta migawka poniżej, na której gra zdawała się uchwycić Toadette w jej najniższym położeniu.

Reklama

Na tym zrzucie ekranu Toadette walczyła o życie.
Zdjęcie: Nintendo EDP/Nintendo za pośrednictwem Polygon

Albo ten, w którym przeżyłem magiczny moment, biegając z sitowiami i najwyraźniej zostałem całkowicie ukryty, gdy skakałem między dwiema rurami.

Obraz sceny Wonder Seed w Super Mario Bros. Wonder.  Biegną dwa niebieskie byki, a mojej postaci, Toadette, z jakiegoś powodu nie widać nigdzie.

Zdjęcie: Nintendo EDP/Nintendo za pośrednictwem Polygon

Mój kolega również podzielił się tym klejnotem pamięci w tym artykule.

Obraz Toada i Yohsiego w Super Mario Wonder.  Czapka Ropucha wystaje zza Yoshiego.

Zdjęcie: Nintendo EDP/Nintendo za pośrednictwem Polygon

Zastanawiać się nie jest niezwykle trudną grą Mario, ale Wonder Flowers wnoszą własne poczucie chaosu i spontaniczności na każdy poziom, gdy każdy przechodzi potężną transformację. Dodaj do tego trochę szaleństw w trybie wieloosobowym, a gra ma potencjał, aby uchwycić całkiem niezłe obrazy. Teraz inni udostępniają w Internecie swoje najgorsze zrzuty ekranu. Tak jak ten, gdzie słoń Luigi wydaje się… dudnić… mam na myśli przeskakiwanie rury ze słonią Peach na poziomie zwanym „Crawl na bagnach”.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to głupi i głupkowaty sposób na przechwytywanie Super Mario Bros. Cudwiele zapierających dech w piersiach poziomów. Jeśli chcesz zobaczyć, jakie rodzaje wyróżnień uzyskasz, Super Mario Bros. Cud jest już dostępny na Nintendo Switch.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...
Advertisment