ZOTAC przedstawia ZBOX QCM7T3000 łączący rdzeń dziesiątej generacji i Quadro RTX


ZOTAC Technology, globalny producent innowacji, przedstawił dziś mini stację roboczą ZBOX serii Q z najbardziej zaawansowanym i wydajnym procesorem graficznym NVIDIA Quadro RTX. Całkowicie nowy ZBOX QCM7T3000 jest ultrakompaktowym i pierwszym Mini PC wyposażonym w procesor Intel Core dziesiątej generacji w połączeniu z procesorem graficznym NVIDIA Quadro RTX 3000. ZBOX QCM7T3000 wykorzystuje elegancki wygląd ZBOX Mini PC bez uszczerbku dla wiodącej w branży wydajności grafiki. Od wyrafinowanego wzornictwa przemysłowego i zaawansowanych efektów specjalnych po złożoną wizualizację naukową i modelowanie dużych zbiorów danych, ZBOX QCM7T3000 jest w stanie rezonować z dużą wydajnością.

ZBOX QCM7T3000 zawiera NVIDIA Quadro RTX 3000 z 6 GB GDDR6 z dedykowanymi rdzeniami Tensor do obsługi ray tracingu w czasie rzeczywistym i Deep Learning Super Sampling (DLSS), a także jest gotowy do VR. NVIDIA Quadro to certyfikowany i zaufany standard platformy zapewniający pełną kompatybilność z większością wszystkich profesjonalnych aplikacji. Stacja robocza Mini PC jest również połączona z wysokiej klasy 6-rdzeniowym procesorem Intel Core i7-10750H o mocy 45 W z technologią Hyper-Threading, która umożliwia jednoczesne wykonywanie do 12 wątków.

„Jako oryginalni twórcy Mini PC z dumą docieramy do większej liczby potencjalnych użytkowników, którzy wymagają profesjonalnej wydajności do intensywnych zastosowań w najmniejszej obudowie. Całkowicie nowy QCM7T3000 jest świadectwem naszych nieustannych wysiłków w zakresie unowocześniania komputerów PC w każdym mini sposób ”- mówi Jacky Huang, dyrektor ds. produktów firmy ZOTAC Technology.

Nieograniczone tworzenie
Przy 2,65 litra i smukłej wysokości zaledwie 62,2 mm (2,45 cala) ZBOX QCM7T3000 zajmuje mniej miejsca o ponad 50% w porównaniu z tradycyjnymi stacjami roboczymi typu tower. Dzięki zwiększonej wentylacji i wydajnemu sprzętowi chłodzącemu maksymalny jest odpływ ciepła i dopływ chłodu, aby zapewnić długotrwałą wydajność.

ZBOX QCM7T3000 może obsługiwać do czterech jednoczesnych wyświetlaczy i obsługuje pełny zestaw funkcji łączności, w tym:

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź strona produktu.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!