ZOTAC Gaming wprowadza na rynek serię kart GeForce RTX 4060 Ti i RTX 4060


ZOTAC Technology Limited, wiodący światowy producent innowacyjnych rozwiązań, ogłasza najnowszy dodatek do swojej linii kart graficznych nowej generacji, zbudowany w oparciu o potężną architekturę NVIDIA Ada Lovelace. Rodzina produktów GeForce RTX 4060 została zaprojektowana w celu zapewnienia niesamowitej wydajności mainstreamowym graczom i twórcom w rozdzielczości 1080p przy 100 klatkach na sekundę z Ray Tracing i DLSS 3. Rodzina produktów GeForce RTX 4060 zapewnia wszystkie ulepszenia architektury NVIDIA Ada Lovelace — w tym Renderowanie neuronowe DLSS 3, technologie ray tracingu trzeciej generacji przy dużej szybkości klatek oraz koder NVIDIA ósmej generacji (NVENC) z kodowaniem AV1.

Rodzina kart GeForce RTX 4060 oferuje szerzej kompatybilne kompaktowe obudowy i kluczowe innowacje wprowadzone w poprzednich kartach z serii RTX 40, które poprawiają wydajność w grach, przepływ powietrza, wydajność chłodzenia, łagodzenie hałasu i trwałość. Rodzina ZOTAC GAMING GeForce RTX 4060 jest wyposażona w szybką pamięć GDDR6 i będzie dostępna z trzema procesorami graficznymi: RTX 4060 Ti 16 GB, RTX 4060 Ti 8 GB i RTX 4060 8 GB.

ZOTAC GAMING GeForce RTX 4060 Ti 8 GB i 16 GB

Seria ZOTAC 4060 Ti przenosi inspirowany aerodynamiką projekt w kompaktowej obudowie Twin Edge, z dodatkowym wariantem White Edition i pakietem Spider-man: Across the Spider-Verse.

Po raz pierwszy ZOTAC GAMING wprowadza również procesor graficzny White Edition w ramach swojego początkowego asortymentu. Podobnie jak jego rodzeństwo White Edition, jest to harmonijna równowaga czystego projektu, minimalistycznego piękna i zmysłowych krzywizn, które uosabiają formę, użyteczność i styl, z dodatkową korzyścią w postaci najwyższej częstotliwości taktowania z wyboru Twin Edge.

ZOTAC GAMING wprowadzi także Twin Edge OC Spider-man: Across the Spider-Verse Bundle, w ramach współpracy ZOTAC „Power the Hero in You” z Sony Animations. Każda karta zawiera niesamowity wybór akcesoriów tematycznych, takich jak tematyczne płytki tylne, emblematy fanów i nie tylko.

ZOTAC GAMING GeForce RTX 4060 8 GB
ZOTAC wypuści ZOTAC GAMING GeForce RTX 4060 8 GB SOLO w konfiguracji z jednym wentylatorem. SOLO będzie jak dotąd najmniejszym procesorem graficznym ZOTAC GAMING GeForce RTX z serii 40 i zapewni doskonałą wydajność w obudowie przyjaznej dla SFF.

Reklama

Szeroka kompatybilność z obudowami
Kompaktowa konstrukcja rodziny kart graficznych ZOTAC GAMING GeForce RTX 4060 ułatwia graczom, którzy chcą dokonać aktualizacji. Dzięki długości do 8,9 cala / 225,5 mm i smukłej konstrukcji z 2,2 gniazdami większość dostępnych obudów komputerowych można z łatwością pomieścić dzięki prostej instalacji typu „drop-in”.

Zaawansowany IceStorm 2.0
Karty ZOTAC GAMING GeForce RTX 4060 Ti 16 GB i 8 GB wykorzystują IceStorm 2.0 – nasze zaawansowane rozwiązanie chłodzące zaprojektowane z myślą o najnowszych procesorach graficznych. Wyposażony w radiator o długości karty, kompozytowe miedziane rurki cieplne i otwartą wentylację, w której chłodzenie jest zoptymalizowane pod kątem maksymalnej wydajności grafiki.

Udoskonalenia w zakresie ograniczania hałasu i trwałości
Oprócz ulepszeń w zakresie chłodzenia, ZOTAC GAMING GeForce RTX 4060 Ti 16 GB i 8 GB oferuje szereg ulepszeń poprawiających wrażenia z gry, w tym tylną płytę zwiększającą trwałość, aktywną kontrolę wentylatorów i zatrzymanie wentylatora FREEZE dla cichszej pracy.

Widma
Dedykowany system oświetlenia SPECTRA dostępny w serii ZOTAC GAMING GeForce RTX 4060 Ti 16 GB / 8 GB dodaje odrobinę koloru, aby ożywić każdy komputer PC.

8-stykowe złącze zasilania
Pojedyncze 8-pinowe złącze zasilania PCIe to wszystko, czego potrzeba do zasilania rodziny GeForce RTX 4060. Niższa minimalna zalecana moc zasilacza wynosząca 500 W oznacza, że ​​do tej potężnej aktualizacji potrzeba potencjalnie mniej komponentów, co czyni ją bardziej opłacalną opcją uzyskania wyższej wydajności graficznej.

FireStorm dla serii 40
Nowe narzędzie ZOTAC GAMING FireStorm Utility dla kart GeForce RTX z serii 40 posiada całkowicie przeprojektowany interfejs, który sprawia, że ​​precyzyjne dostrajanie GPU staje się zadaniem bardziej intuicyjnym. Nowe oprogramowanie zawiera wiele opcji, w tym częstotliwość zegara, częstotliwość pamięci GPU, napięcie, prędkość wentylatora, ustawienia krzywej wentylatora i efekty świetlne SPECTRA RGB.

Dostępność
Seria ZOTAC GAMING GeForce RTX 4060 Ti 8 GB będzie dostępna od 24 maja 2023 r. w regionie Pacyfiku, a modele 4060 Ti 16 GB i 4060 8 GB będą dostępne później. Lokalna dostępność zależy od regionalnej podaży i dostawy.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

iOS 17 StandBy przypomina eksperyment dla nowego urządzenia domowego

Zapowiedziany w poniedziałek iOS 17 ma sporo nowych funkcji. Ale jedną z funkcji, która od razu zwróciła moją uwagę, był StandBy, nowy...

Apple ogłasza pierwszy oficjalny zestaw projektowy dla Figma z zasobami iOS 17 i iPadOS 17

Konferencja Apple's Worldwide Developer Conference trwa w tym tygodniu, a dziś firma ma miłą niespodziankę dla projektantów. Apple oficjalnie dołączyło do społeczności...

Apple chce zamienić iPhone’a w kamerę do śledzenia zwierząt

Apple ma nową platformę programistyczną, za pomocą której można zmienić iPhone'a w autonomiczną kamerę do śledzenia zwierząt. Zgodnie z dokumentacją na stronie Appleprogramiści...
Advertisment