Zoom prezentuje aplikację Vision Pro z obsługą Persona i nie tylko


Zgodnie z obietnicą Zoom będzie dostępny na Apple Vision Pro od pierwszego dnia. Przed piątkową premierą Vision Pro, Zoom udostępnił nowe szczegóły na temat aplikacji VisionOS, która według firmy ma „sprawić, że współpraca hybrydowa będzie bardziej wciągająca”.

Zoom będzie obsługiwał funkcję Persona firmy Apple, którą Apple opisuje jako cyfrową reprezentację osoby utworzoną przy użyciu technik uczenia maszynowego. „Użytkownicy są reprezentowani przez ich autentyczną reprezentację przestrzenną w Apple Vision Pro, dzięki czemu inni uczestnicy spotkania mogą zobaczyć ruchy ich twarzy i dłoni” – wyjaśnia dzisiaj Zoom.

Aplikacja Zoom dla systemu VisionOS umożliwi także użytkownikom korzystanie z „przestrzennego korzystania z Zoomu”.

  • Doświadczenie z zoomem przestrzennym: Zoom Apple Vision Pro zapewnia wciągające wrażenia, które można skalować do idealnego rozmiaru, co jest idealne dla użytkowników, którzy chcą poczuć się, jakby znajdowali się w tym samym pomieszczeniu, co ich współpracownicy i klienci, bez potrzeby stosowania dodatkowego sprzętu fizycznego lub konfiguracji.

Smita Hashim, dyrektor ds. produktu w Zoom:

„Zoom w Apple Vision Pro pomaga członkom zespołu pozostać w kontakcie bez względu na to, kiedy i gdzie pracują oraz w jaki sposób się komunikują i współpracują. Integracja Zoom z Apple Vision Pro i VisionOS rozszerza naszą obietnicę dotyczącą zapewnienia uczestnikom najwyższej jakości spotkań z dowolnego miejsca i realizuje nasze zobowiązanie dotyczące bezproblemowej współpracy i komunikacji.

Zoom drażni także kilka funkcji swojej aplikacji VisionOS, które według niej pojawią się „później tej wiosny”.

Reklama
  • Udostępnianie obiektów 3D: W niektórych branżach, takich jak media i projektowanie, udostępnianie plików 3D jest ważną częścią przepływu pracy. Chociaż możliwe jest udostępnianie tych plików na tradycyjnych ekranach, wrażenia ożyją, gdy zobaczysz obiekty w kontekście otoczenia. Na przykład animator lub projektant gier może współpracować i udostępniać najnowszy model postaci za pośrednictwem funkcji udostępniania obiektów 3D Zoom.
  • Czat zespołu Zoom: Czat zespołowy jest ściśle zintegrowany z Zoom Meetings i ułatwia udostępnianie informacji i łączenie się z członkami zespołu. Użytkownicy Apple Vision Pro będą mogli współpracować ze współpracownikami i usprawniać komunikację za pomocą Team Chat w aplikacji Zoom.
  • Przypinanie w świecie rzeczywistym: Użytkownicy będą mogli przypiąć maksymalnie pięciu uczestników Zoom Meeting w dowolnym miejscu swojej przestrzeni fizycznej, z opcją usunięcia tła przypiętych uczestników, dzięki czemu użytkownicy Apple Vision Pro będą mogli poczuć się lepiej połączeni z uczestnikami spotkania.

Zoom dla Vision Pro będzie dostępny do pobrania w sklepie VisionOS App Store od piątku.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Podcast Apple @ Work: Webex pojawia się w Apple TV i Vision Pro

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

ASRock przedstawia karty graficzne z serii Radeon RX 7900 GRE

ASRock, wiodący światowy producent płyt głównych, kart graficznych i mini komputerów PC, wprowadził dziś na rynek nowe karty graficzne z serii Steel Legend...

Cozy Bear i inne APT zmieniają taktykę wraz ze wzrostem wykorzystania chmury

Podmioty zagrażające powiązane z państwem rosyjskim zmieniają swoją taktykę w miarę migracji coraz większej liczby organizacji do infrastruktury opartej na chmurze, ale dobra...
Advertisment