Zoom Escaper pozwala sabotować własne spotkania z problemami z dźwiękiem, płaczącymi dziećmi i nie tylko


Masz dość spotkań Zoom? Nie możesz znieść kolejnego paraliżującego duszy dnia siedzenia przy rozmowach wideo, jedynego rozproszenia twojej szybko starzejącej się twarzy, przyszpilonej w jednym rogu ekranu jak umierający robak? Cóż, jeśli tak, to chłopcze, mamy dla ciebie aplikację. Spotykać się Zoom Escaper: darmowy widżet internetowy, który umożliwia dodanie szeregu fałszywych efektów dźwiękowych do następnego połączenia z zoomem, dając Ci wiele powodów do zakończenia spotkania i ucieczki, póki jeszcze możesz.

Możesz wybierać spośród szczekających psów, odgłosów konstrukcji, płaczących dzieci, a nawet subtelniejszych efektów, takich jak przerywany dźwięk i niepożądane echo. Stworzony przez artystę Sam LavigneZoom Escaper jest fantastycznie prosty w użyciu. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać bezpłatne oprogramowanie audio o nazwie VB-Audio który kieruje dźwięk przez witrynę internetową, a następnie zmień wejście audio w Zoom z mikrofonu na VB-Audio i graj z efektami.

Możesz obejrzeć samouczek wideo, jak skonfigurować Zoom Escaper i posłuchać próbki różnych efektów dźwiękowych tutaj:

Jeśli używasz Zoom Escaper, w rzeczywistości nie możesz sam usłyszeć efektów dźwiękowych. Ale udało mi się przetestować funkcjonalność strony z pomocą mojego kolegi, Skraj redaktor wiadomości Chaim Gartenberg. Oto jego opinia na temat różnych efektów, jakie miał do zaoferowania Zoom Escaper:

  • Oddawanie moczu: „To brzmi bardzo fałszywie. Nie jestem też do końca pewien, jaki jest plan sprzedaży tego jako powód do opuszczenia rozmowy? ”
  • Budowa: „To brzmi tak, jakbyś stał dosłownie na środku placu budowy. Myślę, że dźwięki muszą być nieco bardziej przytłumione, aby to sprzedać, ale jest bardzo dobre ”.
  • Mężczyzna płaczący: „To szloch złamanego człowieka. Ale kto płacze – czy to twój współlokator, twój partner? ”
  • Złe połączenie: „Ten działa naprawdę dobrze. Twój dźwięk jest uszkodzony i zakłócony. Zakończ rozmowę ”.
  • Echo: „Niezwykle irytujące i bardzo przekonujące. To brzmi jak zerwane połączenie Zoom. Gdyby ktoś, z kim rozmawiałem, miał to, powiedziałbym, żeby to naprawili. Nie byłoby możliwe spotkanie z tym ”.
  • Wiatr: „Gdybyś chciał oderwać się od pracy, nie jestem pewien, jak przekonująco sprzedawałbyś wichury we własnym biurze”.
  • Pies: „To brzmi bardzo realnie. Brzmi to jak szczekanie psa na zewnątrz, ale może nie jest to coś, czym musiałbyś się zająć? ”
  • Zdenerwowane dziecko: „To dziecko brzmi przyzwoicie zdenerwowane! To zdecydowanie coś, na co powinieneś pójść i to sprawdzić! Idź i zaopiekuj się swoim dzieckiem! ”

Nasza opinia była taka, że ​​Upset Baby jest najbardziej usprawiedliwionym powodem do przerwania połączenia, ale wymaga również, aby ludzie ci uwierzyli mieć dziecko. A jeśli jesteś przygotowany na udawanie dziecka, aby wyjść ze spotkań Zoom ze współpracownikami, być może masz większe problemy z pracą niż kilka irytujących spotkań wideo.

Reklama

Zoom Escaper nie jest pierwszym projektem Lavigne, który sam wyrządził szkody komputerowi. Jego praca w 2017 roku Dobre życie pozwól użytkownikom zarejestrować się, aby otrzymywać 225 000 e-maili skonfiskowanych od Enronu podczas implozji w 2001 r., a 2016 r Powolny gorący komputer to witryna, która … sprawia, że ​​komputer działa wolno i gorąco. „Używaj go w pracy, aby zmniejszyć produktywność” – mówi Lavigne.

Jeśli Zoom Escaper nie jest dla Ciebie wystarczająco bezpośredni, jest też Zoom Deleter, kolejna z kreacji Lavigne. Jak pisze na swojej stronie internetowej, jest to tylko mały program, który działa na pasku menu lub w zasobniku systemowym: „Ciągle sprawdza, czy Zoom na Twoim komputerze jest obecny, a jeśli zostanie znaleziony, natychmiast go usuwa”.

Mówiąc do The VergeLavigne opisuje etos swojej sztuki jako: „Celowe spowolnienie, zmniejszenie produktywności i wydajności, autosabotaż itp.” Na pytanie The Verge dlaczego te wartości były dla niego ważne, Lavigne nie odpowiedział.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Skróty Apple i ChatGPT dla komputerów Mac

OpenAI niedawno uruchomiło swoją oficjalną aplikację ChatGPT na komputery Mac (przed systemem Windows). Aplikacja macOS przenosi większość funkcji z wersji iPhone'a na...

Możesz teraz udostępniać hasła w swojej grupie rodzinnej Google

Nowa funkcja udostępniania haseł dotyczy tylko haseł przechowywanych w Google Password Manager – usłudze firmy, która natywnie przechowuje Twoje hasła i klucze w...

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...
Advertisment