Zoom był dziś rano na dole, a dzieci w wieku szkolnym naprawdę się radowały


Ponieważ szkoły w całym kraju rozpoczynają w tym tygodniu wirtualne zajęcia, platforma wideokonferencyjna Zoom miała nieoczekiwany prezent dla wszystkich uczniów w postaci długi przestój wpłynęło to na możliwość prowadzenia spotkań i webinarów. Plik czop dotknęło Amerykę Północną i niektóre części Europy.

Kiedy ludzie zdali sobie sprawę, co się dzieje, zgadnij, co zrobili? Zgadza się, zabrali się na Twittera zapamiętać gówno z sytuacji. Widziałem wiele osób, które określały to jako cyfrowy dzień śniegu, ale jako ktoś, kto dorastał w Nowej Anglii (potrząsa pięścią starszej pani) i doświadczył wielu powitalnego odwołania szkolnego dnia z powodu śnieguMyślę, że lepszą analogią jest ćwiczenie przeciwpożarowe: tymczasowe zakłócenie, które psuje resztę dnia, ale nadal musisz wrócić do zajęć po zajęciach.

Zoom stał się platformą do wideokonferencji podczas pandemii ze szkołami, biznesem, cyfrowe kluby, i wesela polegając na nim w komunikacji. Miał swój udział w kwestiach prywatności i bezpieczeństwa (patrz: Zoombombing) i ma kilka konkurencyjnych usług szczypiący po piętach. Ale jego bezpłatna, 40-minutowa opcja jest łatwa w użyciu i prawie każdy ma. Obejmuje to setki plików szkoły decydujące się aby dzieci nie wracały do ​​klas fizycznych z powodu nieufności wobec koronawirusa.

Chciałbym móc doradzić dzisiejszym studentom, co zrobić, gdy Zoom w końcu wróci do trybu online, aby nie musieć wykonywać rzeczywistej pracy, ale taktyki przeciągania moich czasów (poproś o taśmę filmową! Powiedz, że nie masz podręcznika! Zapytaj jeśli możesz mieć zajęcia na zewnątrz!), niestety nie zadziała w wirtualnej klasie. I z całą powagą, współczucie dla wszystkich rodziców w domu próbujących pracować, którzy myśleli, że otrzymają dziś lekką ulgę dzięki lekcjom Zoom. Powieś tam.

Zoom powiedział, że od godziny 13:00 czasu wschodniego w poniedziałek przywrócono spotkania i seminaria internetowe dla większości użytkowników. Gwizd. To znaczy, dzięki Bogu, możemy teraz uczestniczyć w naszym cotygodniowym spotkaniu personelu.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!