Żółty iPhone 14 i iPhone 14 Plus już dostępny na zamówienie


(Nierewolucyjny) żółty iPhone’a 14 i żółty iPhone’a 14 Plus są teraz dostępne do zamówienia w sklepie Apple Store, jeśli z jakiegoś powodu wstrzymywałeś się przed aktualizacją, aby nie pojawiła się opcja koloru bananowo-żółtego.

Pierwsze zamówienia na żółtego iPhone’a 14 zostaną wysłane we wtorek, 14 marca. Poza tym iPhone 14 jest identyczny, z wyjątkiem żółtej szklanej ramki i aluminiowych boków.

Apple zazwyczaj odświeża swoją ofertę kolorów iPhone’a na wiosnę, jako sposób na sprzedaż soku w połowie cyklu. W przypadku iPhone’a 14 żółty dołącza do istniejących opcji kolorów północy, światła gwiazd, PRODUKTU (RED), niebieskiego i fioletu. Nie ma nowej opcji kolorystycznej dla Pro lub Pro Max.

W tym tygodniu Apple również odświeżyła swoją kolorystykę do etui na iPhone’a i pasków do Apple Watch.

Ogłoszono również, że Emergency SOS przez satelitę będzie w sześciu nowych krajach przed końcem marca; Austria, Belgia, Włochy, Luksemburg, Holandia, Portugalia. Kupujący iPhone’a 14 otrzymują dwa lata usługi satelitarnej za darmo. Apple nie ogłosiło jeszcze planu cen po wygaśnięciu tego bezpłatnego okna.

Żółty iPhone 14
Reklama

IPhone 14 wprowadził funkcje, takie jak Emergency SOS przez satelitę, stabilizację wideo w trybie Action i tryb Cinematic dla wideo. IPhone 14 i 14 Plus oferują również duże skoki żywotności baterii w porównaniu z poprzednią generacją.

Oczywiście potencjalni nabywcy żółtego iPhone’a powinni mieć świadomość, że mamy już wiele miesięcy życia iPhone’a 14.

Nowa generacja iPhone’a 15 zostanie zaprezentowana jesienią tego roku, prawdopodobnie podczas wrześniowego wydarzenia medialnego. IPhone 15 i iPhone 15 Plus będą wyposażone w port USB-C, który zastąpi zastrzeżone przez Apple złącze Lightning.

Ponadto spodziewamy się poważnego przeprojektowania dla iPhone’a 15 Pro; plotki wskazują na nową zaokrągloną obudowę, pojemnościowe przyciski boczne, tytan i nie tylko.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!