Żółty iPhone 14 i iPhone 14 Plus już dostępny na zamówienie


(Nierewolucyjny) żółty iPhone’a 14 i żółty iPhone’a 14 Plus są teraz dostępne do zamówienia w sklepie Apple Store, jeśli z jakiegoś powodu wstrzymywałeś się przed aktualizacją, aby nie pojawiła się opcja koloru bananowo-żółtego.

Pierwsze zamówienia na żółtego iPhone’a 14 zostaną wysłane we wtorek, 14 marca. Poza tym iPhone 14 jest identyczny, z wyjątkiem żółtej szklanej ramki i aluminiowych boków.

Apple zazwyczaj odświeża swoją ofertę kolorów iPhone’a na wiosnę, jako sposób na sprzedaż soku w połowie cyklu. W przypadku iPhone’a 14 żółty dołącza do istniejących opcji kolorów północy, światła gwiazd, PRODUKTU (RED), niebieskiego i fioletu. Nie ma nowej opcji kolorystycznej dla Pro lub Pro Max.

W tym tygodniu Apple również odświeżyła swoją kolorystykę do etui na iPhone’a i pasków do Apple Watch.

Ogłoszono również, że Emergency SOS przez satelitę będzie w sześciu nowych krajach przed końcem marca; Austria, Belgia, Włochy, Luksemburg, Holandia, Portugalia. Kupujący iPhone’a 14 otrzymują dwa lata usługi satelitarnej za darmo. Apple nie ogłosiło jeszcze planu cen po wygaśnięciu tego bezpłatnego okna.

Reklama
Żółty iPhone 14

IPhone 14 wprowadził funkcje, takie jak Emergency SOS przez satelitę, stabilizację wideo w trybie Action i tryb Cinematic dla wideo. IPhone 14 i 14 Plus oferują również duże skoki żywotności baterii w porównaniu z poprzednią generacją.

Oczywiście potencjalni nabywcy żółtego iPhone’a powinni mieć świadomość, że mamy już wiele miesięcy życia iPhone’a 14.

Nowa generacja iPhone’a 15 zostanie zaprezentowana jesienią tego roku, prawdopodobnie podczas wrześniowego wydarzenia medialnego. IPhone 15 i iPhone 15 Plus będą wyposażone w port USB-C, który zastąpi zastrzeżone przez Apple złącze Lightning.

Ponadto spodziewamy się poważnego przeprojektowania dla iPhone’a 15 Pro; plotki wskazują na nową zaokrągloną obudowę, pojemnościowe przyciski boczne, tytan i nie tylko.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Flagowy procesor AMD Ryzen 9 7950X3D kosztuje poniżej 500 dolarów

Ceny flagowego procesora AMD do komputerów stacjonarnych, Ryzen 9 7950X3D, po raz pierwszy spadły poniżej 500 dolarów, a Amazon wycenił go na 492...

EVGA wyprodukowała sklasyfikowaną płytę główną AMD X670E, prototyp kosztuje na aukcji 1300 dolarów

Firma EVGA zaprojektowała płytę główną z chipsetem AMD X670E dla segmentu entuzjastów dla platformy Socket AM5, która nigdy nie trafiła na rynek masowy....

Wydarzenie Pokémon Go „Spelunker’s Cove” i zadania badawcze w określonym czasie

PokemonGo organizuje wydarzenie Pokémon typu wodnego i skalnego o nazwie „Zatoka Spelunkera” zbiegło się z Pokémon Go Fest: Madrid. ...
Advertisment