Podczas gdy firmy takie jak Coca-Cola zwróciły się ku generatywnej sztucznej inteligencji, aby stworzyć „wizualnie drażniące” w tym roku Apple nadal wykorzystuje praktyczne efekty w swoim nowym świątecznym filmie krótkometrażowym pt Zwierzęca Carol przedstawiający las pełen zaawansowanych technologicznie leśnych stworzeń.
W reklamie turysta upuszcza iPhone’a 17 Pro, który zostaje znaleziony przez ciekawskiego szopa, który używa go do kręcenia zaimprowizowanego wykonania piosenki „Friends” zespołu Flight of the Conchords wraz z innymi zwierzętami, w tym niedźwiedziem, wilkiem, sową, jeleniem, wiewiórką i królikiem. W końcu turysta odzyskuje telefon i lokalizuje go za pomocą zegarka Apple Watch.
Podobnie jak w przypadku nowego Intro do Apple TV powstało poprzez sfilmowanie szklanego modelu logo podświetlonego kolorowymi światłami, Apple udostępniło spojrzenie zza kulis na praktycznych efektach, jakie osiągnięto Zwierzęca Carol. Wykorzystano mnóstwo niebieskich ekranów i niebieskich kombinezonów, co umożliwiło cyfrowe powiększenie leśnego planu i usunięcie ludzkich wykonawców w postprodukcji, ale wszystkie stworzenia były ręcznie wykonanymi marionetkami, powołanymi do życia przez małą armię lalkarzy kontrolujących różne części ciała. I tak, cała produkcja została nakręcona na iPhone’a 17 Pro.

