Zmiany w Lae’zel w Baldur’s Gate 3 Patch 4 to zła wiadomość dla speedrunów typu sex%.


Jedna z najzabawniejszych subkultur, jakie można spotkać w okolicy Wrota Baldura 3 właśnie dostałem złe wieści. Mówię o społeczności speedrunerów „sex%”, która rywalizuje o to, kto najszybciej zaliczy się w spragnionym epickim RPG Lariana.

Obecna płyta (i tytuł „NIEZWYKŁY MISTRZ SEKSUALNY”) należy do speedrunnerki Mae, która namówiła Lae’zela do łóżka minutę i 58 sekund przed rozpoczęciem meczu. Ten szybki wyczyn seksualny był możliwy dzięki dwóm czynnikom: możliwości pominięcia wielu początkowych sekcji gry, aby dostać się do Gaju Silvanusa w około minutę oraz temu, że Lae’zel jest całkiem łatwy. Mam na myśli, żeby zaimponować. Łatwo zaimponować.

Ale teraz Lae’zel, jak Gale’a przed nią, miał duże osłabienie w dziale napalenia. w obszerne informacje o łatce dla łatki 4, opublikowany w czwartek, Larian powiedział, że „aby Lae’zel zdecydowała się na romans z tobą, nie musisz już tylko uzyskać od niej wystarczająco dużej akceptacji. Musisz także udowodnić, że jesteś godny poprzez swoje czyny.

Nikt jeszcze nie wie, co musisz zrobić, aby udowodnić, że jesteś na tyle godny, aby Lae’zel rzucił ci kość, ale seksualiści są niepocieszeni (w żartobliwy sposób). „Spoczywaj w pokoju w najzabawniejszej kategorii wszechczasów” – powiedziała Mae w krótki film na YouTube zatytułowany „The Death of Baldur’s Gate Sex Speedruns” (jak zauważył IGN). Jednak dając nam wszystkim nadzieję w tych mrocznych czasach, Mae dodała w komentarzu: „Dobra wiadomość jest taka, że ​​rzeczy, których używamy do szybkiego biegania, niedźwiedź seks jest nadal nietknięty.”

Łatka 4 to gigantyczna aktualizacja zawierająca ponad 1000 poprawek i zmian, w tym nowe ustawienia dla graczy niewidomych na kolory, aktualizację, która powinna poprawić jakość obrazu na Steam Deck, możliwość dostosowania wyglądu najemników, nowe opcje Szafy Withersa i wiele więcej . Pamięć Lae’Zela poprawiła się: „Lae’zel miał trudności z pokonaniem pierwszego i drugiego aktu. Nie będzie już robić pewnych komentarzy w Akcie III, jakbyś wciąż był na wcześniejszym etapie swojej przygody. Podobnie Cazador: „Cazador nagle przypomniał sobie, że może zamienić się we mgłę i latać, więc nie wypuści już ducha, jeśli wpadnie w przepaść”. I żeby nie oskarżać Lariana o to, że wcale nie jest zabawny: „Dodano lepszą obsługę trybu wieloosobowego podczas wieczoru po uroczystości w Akcie I. Teraz wszystkie awatary mogą wybrać, z którym towarzyszem chcą się bawić”.

Horniess osłabiony, ale jiggyness wzmocniony. Możemy z tym żyć.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...

Mauga z Overwatch 2 zmieniła sposób, w jaki Blizzard dodaje nowych bohaterów

Overwatch 2nowy bohater, samoański czołg uzbrojony w dwa miniguny Mauga, oficjalnie zaprezentowany na początku tego tygodnia wraz z ósmym sezonem gry....
Advertisment