Zestaw Arduino Plug and Make za 87 dolarów uczy samodzielnego budowania urządzeń elektronicznych


Arduino nowy zestaw startowy zawiera elementy elektroniczne, które można podłączyć bez konieczności znajomości lutowania lub okablowania. Jest podobny do Elektroniczne klocki LittleBits które ułatwiają dzieciom naukę elektroniki, ale są skierowane do starszej grupy początkujących, którzy z czasem chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat Arduino.

87,36 dolarów Zestaw Arduino Plug and Make jest dostarczany z Arduino UNO R4 WiFi mikrokomputer z technologią Bluetooth i wbudowanym wyświetlaczem matrycowym LED o wymiarach 12 x 8, a także siedem różnych komponentów Modulino, które można połączyć za pomocą kabli zatrzaskiwanych w portach złącza jednokierunkowego, co gwarantuje, że niczego nie można podłączyć nieprawidłowo.

Zestaw zawiera mikrokomputer Arduino i siedem różnych elementów elektronicznych, z których każdy oferuje inną funkcjonalność.
Obraz: Arduino

Dołączone Modulinos obejmują regulowane pokrętło, pasek ściemnialnych diod LED, czujnik ruchu, czujnik odległości time-of-flight, brzęczyk, termometr i czujnik wilgotności oraz zestaw trzech przycisków. Aby pomóc utrzymać porządek, wszystkie komponenty, w tym Arduino, można przymocować do płyty bazowej za pomocą dołączonych śrub.

Zestaw Arduino Plug and Make zawiera samouczki pokazujące, jak używać każdego komponentu, a także instrukcje krok po kroku, jak je złożyć, aby zbudować siedem urządzeń, takich jak kontroler do gier wideo, syntezator, lampa bezdotykowa i elektroniczny zegar w kształcie klepsydry.

Zestaw Plug and Make jest również kompatybilny ze wszystkimi sprzęt komputerowy i oprogramowanie w ekosystemie Arduino, w tym platformę Arduino Cloud, która umożliwia użytkownikom dzielenie się pomysłami na projekty. Po ukończeniu tych siedmiu uwzględnionych projektów mogą znaleźć inspirację do swojego kolejnego dzieła.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment