Zespół Palestine Skating Game pilnie zbiera pieniądze dla dewelopera


Przed wojną Izraela w Gazie pracował nad nim palestyński programista Doaa Ghandour Gra na łyżwach w Palestynietory grindowe. Każdy skater — czy to na deskorolce, czy na rolkach — wie, że poręcze są niezbędne do jazdy na łyżwach w stylu ulicznym. W Gra na łyżwach w Palestyniete szyny biegną przez Zachodni Brzeg w stylu Pro Skatera Tony’ego Hawka i można ich używać podczas malowania graffiti na zbudowanej w Izraelu ścianie oddzielającej.

Łatwo zauważyć atrakcyjność Gra na łyżwach w Palestynie w swoim wczesny prototyp na Itch.io: Futurystyczne Betlejem staje się jeszcze bardziej kolorowe dzięki rozpryskom farby i graffiti, a muzyka, którą zespół określa jako „arabską muzykę elektroniczną”, staje się jeszcze bardziej kolorowa. Ma też być kuszący: „Chodzi o to, że jeśli zanurzysz mieszkańców Zachodu w tego rodzaju sztuce i muzyce z tego regionu, zaczniesz naprawdę postrzegać ludzi z regionu jako istoty ludzkie” Gra na łyżwach w Palestynie– powiedział Aftermath obecny kierownik projektu w listopadzie.

Ale Ghandour nie mógł się na tym skupić Gra na łyżwach w Palestynie podczas gdy siły izraelskie nadal niszczą Gazę. Jak podaje strona GoFundMe, 3 grudnia dom rodzinny Ghandour został zniszczony w wyniku izraelskiego nalotu, w wyniku którego zginęło kilku członków rodziny, a ich siostra ze specjalnymi potrzebami została ranna. Od tego jest zespół chce zebrać 48 000 dolarów na wsparcie rodziny gdy szukają gdzie indziej podstawowych potrzeb i schronienia. W chwili pisania tego tekstu zebrali 8 000 dolarów i proszą fanów o wsparcie i porady dotyczące innych możliwości dla Ghandoura i ich rodziny.

Wojna Izraela w Gazie wkracza w czwarty miesiąc. Prawie 28 000 osób zginęło w Gazie, 388 na okupowanym Zachodnim Brzegu i 1139 w Izraelu, według Al Jazeery. Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości (MTS) rozpatruje obecnie sprawę o ludobójstwo przeciwko Izraelowi, w której argumentuje, że „działania i zaniechania Izraela, na które zarzuca Republika Południowej Afryki, mają charakter ludobójczy, ponieważ mają na celu zniszczenie znacznej części palestyńskiej grupy narodowej, rasowej i etnicznej”, jak podaje Vox. Izrael zaprzecza oskarżeniom, twierdząc, że jego ataki są uzasadnione jako odpowiedź na Atak terrorystyczny Hamasu w Izraelu 7 październikaw którym zginęło około 1200 osób.

„Izraelskie siły okupacyjne odcięły całe zaopatrzenie medyczne, a także wodę i żywność Palestyńczykom w Gazie w związku z ciągłymi bombardowaniami dywanowymi i ludobójstwem. To sprawiło, że nasi przyjaciele musieli stawić czoła najpoważniejszemu kryzysowi humanitarnemu naszych czasów” – czytamy w zbiórce.

Gra na łyżwach w Palestynie rozwija się od około dwóch i pół roku. Inspiracja pojawiła się po raz pierwszy po tym, jak kierownik projektu, któremu Polygon zapewnił anonimowość, dostrzegł Jesteśmy damskimi częściami, program telewizyjny o muzułmańskim zespole punkowym składającym się wyłącznie z kobiet. Od tego czasu rozwój się zmienił – musiał. „Musimy przyznać, że istnieje znacznie więcej cierpienia” – powiedział kierownik projektu Polygon. „Musimy zrobić coś, w czym mieliśmy jedną kreatywną wizję projektu, a teraz musimy dowiedzieć się, jak to się zmieni w zależności od rozwoju wydarzeń”.

Reklama

Kierownik projektu powiedział, że zespół, w skład którego wchodzą Ghandour, pisarz Hadeel i on sam oraz czterech innych programistów i wolontariuszy, chce ułatwić ludziom – nawet tym niezaznajomionym z konfliktem – zobaczenie, co dzieje się w Gazie. „Chcemy ułatwić ludziom zobaczenie, O, oto jak Zachodni Brzeg został powoli pożarty i wulkanizowany,” powiedział. „Chcemy też, żeby było to coś, czym ludzie będą chcieli dzielić się ze swoimi przyjaciółmi. W tej grze powinno być tyle cholernie fajnych rzeczy, że ludzie od razu będą chcieli powiedzieć: „Hej, musisz to zobaczyć”.

The Gra na łyżwach w Palestynie Zespół — główna grupa, czterech płatnych programistów i około 15 ochotników — pracuje nad pełnym pionowym wycinkiem, czyli dopracowaną, krótką wersją demonstracyjną gry. Mają także nadzieję przeprowadzić kampanię na Kickstarterze, GoFundMe lub inną inwestycję, aby sfinansować dalszy rozwój.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Razer demonstruje przyszłość gamingowej technologii dotykowej dzięki Sensa HD Haptics i Project Esther

Gracze uwielbiają oglądać transmisje na żywo, widzieć, jak ich ulubieni gracze wykonują niesamowite zagrania i wygrywają – ale co by było, gdybyśmy mogli...

Samsung opracowuje pierwszą w branży pamięć DRAM HBM3E 12H o pojemności 36 GB

Firma Samsung Electronics, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych technologii pamięci, ogłosiła dzisiaj, że opracowała pamięć HBM3E 12H, pierwszą w branży 12-stosową pamięć DRAM...

„Nieuczciwe” licencjonowanie chmury przez Microsoft pod lupą

Dziękuję, że dołączyłeś! Uzyskaj dostęp do swojego Profesjonalny+ Treść poniżej. 27 lutego 2024 r „Nieuczciwe” licencjonowanie chmury przez Microsoft pod lupą Udostępnij ten przedmiot w swojej sieci: W...
Advertisment