Zespół Fortnite wyrzucony z turnieju o wartości 3 milionów dolarów za pośrednictwem tweeta


Fortnite Championship Series to wielka sprawa dla profesjonalistów konkurujących w Battle Royale od Epic Games – nie tylko czekają miliony dolarów, ale uczestnictwo w ogóle gwarantuje uczestnikom przynajmniej trochę pieniędzy. Tak jest, chyba że zostaniesz wykluczony z postępowania. Jeden zespół odkrył to na własnej skórze.

W niedzielę konkurent FNCS, Wrigley, opublikował nieprzemyślany tweet o treści „Jak dosłownie pieprzony k! Ll twojego $ elfa @donaldmustard”, oznaczając dyrektora kreatywnego Epic Games, Donalda Mustarda. Całe ich konto na Twitterze zniknęło, ale w odpowiedzi Epic Games zganiło Wrigleya, dyskwalifikując go z turnieju.

Jego koledzy z drużyny również zostali złapani w krzyżowym ogniu. Wrigley był częścią trio, w skład którego wchodził Fortnite profesjonaliści, którzy trzymają się uchwytów Dictate i Userz. Duet twierdzi, że nie ma nic wspólnego z początkowym wybuchem Wrigleya, ale nie może już uczestniczyć w turnieju, ani nie może znaleźć zastępcy członka zespołu, który popełnił wykroczenie.

Sięgnął po komentarz, przedstawiciel Epic Games skierował Polygon do firmy zasady społeczności, które jasno stwierdzają, że „wchodzenie w interakcje z innymi w sposób, który jest drapieżny, groźny, zastraszający, sprośny, poniżający, uwłaczający, naruszający prywatność lub obraźliwy” jest niedozwolony. Złamanie tych wytycznych może być podstawą do zakazu lub jakiejkolwiek innej kary, którą Epic Games uzna za stosowną.

W prywatnej wiadomości do Polygon Userz udostępnił zrzut ekranu, który witał go po załadowaniu gry.

Reklama

Zdjęcie: Epic Games via Userz

Według Userza, tweet Wrigleya był wynikiem wściekłości po tym, jak został zastrzelony w pierwszej partii wielkiego finału. Twierdzi również, że duet wiedział o tweecie dopiero następnego dnia, kiedy to został już usunięty. Od tego czasu Wrigley cisza radiowa – ale większa Fortnite społeczność gromadzi się wokół zespołu. Chociaż nikt nie wydaje się wspierać oryginalnego tweeta Wrigleya, niektórzy fani uważają, że wprowadzanie zakazów dla całego zespołu było niesprawiedliwe. Userz szacuje, że przez ostatnie dwa miesiące „szlifował” czas ćwiczeń do 12 godzin dziennie w oczekiwaniu na wielkie wydarzenie.

„Pula nagród i wszystko to było dla mnie bardzo motywujące” – powiedział. Po kwalifikacjach powiedział, że zaczął szlifować „jeszcze mocniej”.

Na Twitterze Userz lobbował fanów aby skontaktować się z Epic Games w sprawie decyzji, zauważając, że on i jego kolega z drużyny poświęcali „nieskończoną ilość czasu” na grę, aby mieć szansę na „pieniądze zmieniające życie”. Powiedział, że zamiast pójść na marne, zespół wolałby mieć możliwość wyboru zastępcy Wrigleya.

„Będę szczery” Dictate napisał na Twitterze, „Wczoraj trochę się z tego wyśmiewałem, kiedy dostałem e-maila, ale teraz chcę płakać”. Nastolatek dodał, że nie wiedział, czy w tym tygodniu będzie jadł, bo liczył na pieniądze turniejowe.

„Jestem naprawdę zdezorientowany, dlaczego ja i mój kolega z drużyny, który nie miał nic wspólnego z komentarzem, który przedstawił nasz drugi kolega, nie otrzymaliśmy 600 $ w postaci nagrody pieniężnej?” Dictate powiedział Polygonowi na Twitterze, w sprawie tego, jaka byłaby wypłata, gdyby zespół zajął ostatnie miejsce. „Nie oszukaliśmy drogi do wielkiego finału, więc nie ma sensu, aby nasza gwarantowana nagroda została nam całkowicie odebrana”.

Wrigley najwyraźniej obiecał swoim kolegom z drużyny wynagrodzenie za dyskwalifikację, ale w międzyczasie inni wkraczają, aby wysłać duetowi pieniądze.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Klasyczny przewodnik z okazji Dnia Społeczności Pokémon Go Cyndaquil

PokemonGo organizuje wydarzenie Klasyczne z okazji Dnia Społeczności Cyndaquil 22 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w...

AT&T nadal nie chce oferować usług telefonii stacjonarnej w Kalifornii

AT&T nie może wyłączyć usługi telefonii stacjonarnej klientom w całej Kalifornii. W orzeczenie w czwartekKalifornijska Komisja ds. Usług Publicznych (CPUC) odrzuciła wniosek...

Redbox przegapił wielomilionową płatność, na którą nie mógł sobie pozwolić

Sytuacja finansowa Redbox w dalszym ciągu wymyka się spod kontroli. W czwartek sąd w Los Angeles wydał wyrok na kwotę 16,7 mln...
Advertisment