Zenkit Hypernotes intuicyjnie łączy tworzenie notatek i tworzenie szkiców z nową aplikacją na iPhone’a i Maca


Zenkit, popularny pakiet aplikacji dla przedsiębiorstw, powraca z zupełnie nową aplikacją, której celem jest ujednolicenie wspólnego tworzenia notatek i konspektów oraz intuicyjna funkcja łączenia pomysłów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej Zenkit Hypernotes.

Dodanie Hypernotes do pakietu Zenkit ma na celu zaspokojenie potrzeby skutecznego łączenia wiedzy wszystkich członków firmy w cenny wspólny zasób. Hipernoty pomagają ludziom w intuicyjny sposób dokumentować i organizować swoje pomysły, badania i wiedzę, nawiązywać połączenia z pokrewnymi koncepcjami, a ostatecznie umożliwiają zespołom szybsze i bardziej konsekwentne osiąganie celów.

Naszym celem jest, aby Hypernotes zwiększył współczynnik „odczyt: zapis” w dokumentacji organizacyjnej – aby mieć pewność, że ludzie faktycznie czytają to, co zostało napisane. Osiąga się to poprzez efektywne tworzenie konspektów i odniesień, które pozwalają użytkownikom szybko dotrzeć do ważnych informacji. Chcemy, aby hipernoty pomogły w zabezpieczeniu Twojej organizacji na przyszłość.

Dyrektor generalny Zenkit, Martin Welker

Zenkit Hypernotes działa na urządzeniach mobilnych, komputerach i w internecie. W tej nowej aplikacji znajdują się kluczowe funkcje współpracy:

  • Dwukierunkowe łączenie między powiązanymi notatkami w celu łatwego łączenia wiedzy
  • Podziel duże tematy na mniejsze podtematy za pomocą funkcji konspektu
  • Automatyczne sugestie dotyczące linków do powiązanych, ale jeszcze niepołączonych notatek
  • Osadzanie bloków tekstu w celu ograniczenia powielania treści
  • Grafy wiedzy ułatwiające odkrywanie Twoich treści
  • Dostęp offline na urządzeniach mobilnych
  • Szeroka współpraca na poziomie zadań, notatek i notatników

Ekosystem sporządzania notatek przeszedł wiele innowacji w ciągu ostatniego roku. Wraz z COVID-19 wzmacniającym potrzebę narzędzi do współpracy dla zdalnych zespołów, takich jak aplikacje Kolec i Twobird integrują notatki ze skrzynką odbiorczą e-mail, podczas gdy aplikacje takie jak Roam Research i Pojęcie wprowadzają innowacje w wyjątkowy sposób, łącząc ze sobą obszary robocze.

Zenkit Hypernotes jest częścią Zenkit ekosystem aplikacji obejmujący zarządzanie projektami, zarządzanie zadaniami i aplikację do czatu.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

WhatsApp ponownie łączy Modern Family w związku z reklamą o przyjaciołach z zielonej bańki

Czterech członków ABC Nowoczesna rodzina obsada wróciła do swoich ról, aby zagrać w nowej reklamie WhatsApp. Celem reklamy jest promowanie WhatsApp wśród...

Sprawa antymonopolowa Apple Pay wkrótce zostanie rozstrzygnięta, z 10-letnim okresem obowiązywania

Długie lata Apple Pay antymonopolowe Jak wynika z nowego raportu dzisiejszego ranka, dochodzenie wkrótce zostanie zakończone. Stwierdza, że ​​chociaż nadal toczą się dyskusje na...

Przebicie mogłoby przekonać producentów samochodów do przyjęcia nowej generacji CarPlay

Jabłko nie miał szczęścia przekonać producentów samochodów do przyjęcia nowej generacji CarPlay, w którym własny interfejs użytkownika przejmuje wszystkie lub większość wyświetlaczy pojazdu....
Advertisment